Teşkilat Dizisi Adem Kimdir? Tiyatrocu Yavuz Bingöl Kimdir?

Teşkilat dizisi ilk bölümü ile 7 mart pazar akşamı Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi olması beklenen Teşkilat dizisin oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Ezgi Eyüboğlu, Mesut Akusta ve Deniz Baysal gibi tanınan isimlerin yanında yıllarını tiyatroya vermiş ancak televizyonlarda çok fazla görünmemiş isimlerde var. Türkücü ve oyuncu Yavuz Bingöl ile aynı isim soy ismi taşıyan usta tiyatrocu Yavuz Bingöl Teşkilat dizisinde Adem Seyhan karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak.

Yavuz Bingöl Kimdir?

Tiyatro sanatçısı olan Yavuz Bingöl bir çok oyun ile sahnelerde fırtına gibi essede daha önce hiç bir televizyon dizisinde yer almamıştır. Teşkilat dizisinde hayat vereceği Adem Seyhan karakteri onun televizyonda ki ilk işi olacaktır. Teşkilat dizisinin en sevilen karakterlerinden biri olacak Adem Seyhan karakterine hayat veren Yavuz Bingöl Teşkilat dizisinden sonra da bir çok dizi de artık izleyicinin ekranlarda göreceği bir isim olacaktır.

Teskilat Dizisi Adem

Teşkilat Dizisi Adem Seyhan Kimdir?

Teşkilat dizisinde Adem eski bir Milli İstihbarat Teşkilatı ajanıdır. Yıllar önce emekli olup köşesine çekilse de Adem devlet aşığı bir adamdır; bu nedenle de yıllar içinde kazandığı tecrübeyi ve kabiliyeti saha dışında MİT’e destek olarak sürdürür. Şimdilerde kendi halinde bir tespih dükkanı olan Adem’in Türkiye’de ve Orta Doğu da uçan kuştan haberi vardır.

MİT’in gözde isimlerinden Serdar’ın da abi dediği Seyhan bir çok olayda hem Serdar’a yol göstermiş hem de verdiği istihbarat desteği ile operasyonların sağ salim tamamlanmasına yardım etmiştir.  Serdar’ın sürekli yanına geldiği Adem Seyhan Serdar’a deneyimlerini aktarırken onu hem manevi hem de ilmi olarak yetiştirir. Teskilat dizisi Yavuz