Tetikçinin Oğlu Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil Oyuncu Kadrosu)

Fox TV ekranlarında 11 Nisan 2023 salı akşamı izleyicisi karşısına çıkacak Tetikçinin Oğlu oyuncuları belli oldu. Tetikçinin Oğlu oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Şevket Çoruh, Genco Özak, Serhat Kılıç ve Sezin Akbaşoğulları başrol olarak yer alacak. Suç temasının işleneceği Tetikçinin Oğlu dizisinin yapımcılığını O3 Medya üstlenirken, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın senaristliğini ise Gökhan Horzum’un üstlenecek. Tetikçinin Oğlu dizisi çekimleri Bodrum’da yapılmakta.

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları

Timuçin Esen (Korkmaz)

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları arasında yer alan Timuçin Esen 14 Ağustos 1973 Adana doğumludur. Aslen Niğdeli olan oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde 2 yıl eğitim gördükten sonra eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlayarak bu bölümden mezun olmuştur. 189cm boyundaki tecrübeli oyuncu Üniversite eğitiminin ardından İtalya ve Amerika’da oyunculuk dersleri almıştır. 2003 yılında yayımlanan Deliye Geçen Gece adlı yapım ile ilk ekran deneyimini yaşayan Timuçin Esen Hekimoğlu, Gülperi, Bodrum Masalı, Gönül İşleri, Müslüm, Ben Gri gibi yapımlarda rol almıştır.

Korkmaz, İskender’in yakın dostudur. İskender ile 20 yıllık bir kardeşlikleri vardır. İskender’in eşi ve oğlu 22 yıldır kayıptır. Uzun yıllardır oğlu Metin’i aramaktadır. Korkmaz’ın ilk aşkı Huri’dir. Huri İskender’in kız kardeşidir. Yıllar sonra oğlu Metin’i bulan Korkmaz bu sefer de oğlunu kaybetme korkusu yaşayacaktır. 

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları Timuçin Esen

Şevket Çoruh (İskender)

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı ‘Mesut Komiser’ karakteri ile tanınan Şevket Çoruh 30 Haziran 1973 İstanbul doğumludur. 185m boyundaki oyuncu lise eğitiminin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro oyunları ile  oyunculuk hayatına atılan Şevket Çoruh 2006 yılında Arka Sokaklar dizisine katılmış ve 16 yıl boyunca oyuncu kadrosunda yer almıştır. Mesut Komiser lakabıyla tanınan oyuncu 2018 yılında Özge Turna ile evlenmiştir. Tetikçinin Oğlu dizisinde başrol olarak yer alacak Şevket Çoruh’un yer aldığı bazı yapımlar ise şu şekilde: Çakallarla Dans (Kayınço Gökhan), Aile Arasında

İskender Diyarbakırlı görünürde ise bir iş adamı ama gerçekte bir mafyadır. Korkmaz ile yıllardır yakın dost olan İskender Bodrum’un en büyük uyuşturucu satıcılarından biridir. İskender’in çok sevdiği Oğlu Yiğit öldürülür. İskender oğlunun katilini ararken Yiğit’in katili ise Korkmaz’ın yıllardır aradığı oğlu Metin olduğu düşünür. Korkmaz oğlunu korumaya çalışırken İskender’de biricik oğlunun intikamını almaya çalışır. 

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları Şevket Çoruh

Hilmi Cem İntepe (Yiğit)

Tetikçinin Oğlu dizisinde konuk oyuncu olarak 1. bölümde yer alacak olan Hilmi Cem İntepe dizi de Yiğit karakteri ile yer alacak.

Yiğit İskender’in oğludur. Yiğit ilk uyuşturucu satma işini eline yüzünde bulaştırır. Yiğit’in kaptırdığı uyuşturucunun peşinden giderken olay ile hiç bir bağı olmayan Metin araba ile Yiğit’e çarpar. Yiğit bu kaza da ölmese de Yiğit’i çekemeyen Yunus Yiğit’i boğarak öldürür ve suçu Metin’e atar. Herkes Yiğit’i Metin’in öldürdüğünü düşünmektedir. 

Hilmi Cem İntepe tetikçinin oğlu dizisinde yiğit karakteri ile yer alacak

Serhat Kılıç (Esat)

Tetikçinin Oğlu Oyuncuları arasında yer alan Serhat Kılıç 8 Temmuz 1975 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Müzik Ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 178cm boyundaki karizmatik oyuncu Seksenler dizisinde canlandırdığı Ergün Plak karakteri ile tanınmaktadır. Serhat Kılıç daha önce Kuruluş Osman, Maraşlı, Şeref Bey, Öğretmen, Ezel gibi yapımlarda rol almıştır.

Esat Bodrum’un en büyük mafyalarından biridir. Aslen Karadenizlidir. Esa tBodrum’un en büyük kabadayılarından Osman’ın oğludur. Osman Ağanın işlerini Esat devralır. Esat her hareketini planlayan zeki bir adamdır. Karşısında ki insanların zaafını kullanır. 

Serhat Kılıç tetikçnin oğlu oyuncu kadrosunda Esat karakteri ile yer alacak ve dizi de korkusuz bir mafya babası olarak yer alacak

Genco Özak (Metin)

Tetikçinin Oğlu dizisinde Metin karakterine hayat verecek Genco Özak 22 Kasım 1992 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Kocamın Ailesi dizisi ile ilk ekran deneyimini yaşayan yakışıklı oyuncu 184cm boyunda ve 75kg ağırlığındadır. Genco Özak son olarak Çukur ve Benim Hayatım dizilerinde rol almıştır.

Metin Korkmaz’ın ele avuca sığmaz oğludur. Metin 5 yaşındayken babasından ayrılmış ve bir daha babasını hiç görmemiştir. İzmir’de yaşayan Metin Sibel’e deliler gibi aşıktır. 5 Yıl önce evlenme korkusu ile Sibel’i arkasında bırakan Metin hala Sibel’e deliler gibi aşıktır. Metin şimdilerde 24 yaşında deli dolu bir gençtir. Çalma çırpma adam kandırma Metin’in işidir. Metin Hemofili hastasıdır. Yani kanı pıhtılaşmamaktadır; ancak dalavere işlerden de uzak duramaz. Metin arkadaşı Erol’un yerine bir işe gider. Bu işte işler sarpa sarar ve Metin araba ile İskdener’in oğlu Metin’e çarpar. 

Genco Özak tetikçinin oğlu dizisinde Metin karakteri ile yer alacak

Baran Can Eraslan (Yunus)

Baran Can Eraslan 18 Haziran 1990 İzmir doğumludur. Bilkent Üniversitesi Müzik Ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu  2014 yılında yayımlanan Yılanların  Öcü dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Tetikçinin Oğlu dizisinde Yunus karakterine hayat verecek Baran Can Eraslan  daha önce Kırmızı Oda, Gülizar, Hayat Şarkısı gibi yapımlarda rol almıştır.

Yunus İskender’in yeğenidir. Yunus İskender’in her işine koşar. İskender’in oğlu Yiğit’e de her zaman abilik yapmıştır; ama İskender her zaman Yunus’u hor görmüş Yunus’a kapısında ki köpek gibi davranmıştır. Yunus Yiğit’e araba çarptığını görünce Yiğit’i boğup öldürür. Yiğit’in ölmesi ile İskender’in tüm işlerinin başına geçeceğini düşünür. Yunus’un Sibel ile ilişkisi vardır. 

tetikçinin oğlu dizisinde yunus karakterine baran can arslan hayat verecek

Bahar Şahin (Sibel)

Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları arasında yer alan Bahar Şahin 4 Mayıs 1997 Ankara doğumludur. Aslen Artvinli olan güzel oyuncu eğitim öğretim süresi boyunca tiyatro oyunlarında yer aldı. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini  2015 yılında yayımlanan O Hayat Benim dizisi ile yaşayan Bahar Şahin daha önce Gülümse Kaderine, Zalim İstanbul, Yol Arkadaşım gibi popüler yapımlarda rol almıştır.

Sibel Metin’in aşık olduğu kızdır. Bodrum’da yaşamaktadır.  Metin 5 yıl önce terk edip gitmiştir Sibel’i. Sibel şimdilerde bir hayat kadını olmuştur; ancak Metin’e karşı olan aşkı her şeye rağmen kalbinden çıkmamıştır. Sibel’in Metin’e zaafı vardır. 

blank

Sezin Akbaşoğulları (Huri Malik Karayurt)

Sezin Akbaşoğulları 22 Nisan 1981 İzmir doğumludur. Lise yıllarında tiyatro oyunlarında yer alan güzel oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 164cm boyunda ve 53kg ağırlığında olan Sezin Akbaşoğulları’nın rol aldığı yapımlar ise şu şekilde: O Kız, Üç Kuruş, Uyanış Büyük Selçuklu, Kırmızı Oda, Ufak Tefek Cinayetler

Huri İskender’in kız kardeşidir. Huri çok inatçı ve mücadeleci bir kadındır.  Huri’nin Yunus adında bir oğlu vardır. Huri’nin eşi ölmüş abisi İskender onu sevmediği bir adam ile evlendirmiş oğlu Yunus’u da yanına almıştır. Bu nedenle abisine karşı bir öfkesi vardır. 

blank

Esra Kızıldoğan (Nursel)

Tetilkçinin Oğlu dizisinde Nursel karakterine hayat verecek Esra Kızıldoğan 1980 İzmir doğumludur. 170cm boyundaki oyuncu  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Güzel oyuncu daha önce Leyla İle Mecnun, Alparslan Büyük Selçuklu, Sefirin Kızı, Hayat Şarkısı gibi popüler yapımlarda rol almıştır.

Nursel İskender’in eşidir. Oğlunun ölmesi ile büyük bir acı yaşar. 

blank

Aybike Turan (Kiraz)

Tetikçinin Oğlu dizisinde Kiraz karakterine hayat verecek Aybike Turan 8 Temmuz 1988 Kırıkkale doğumludur. Sabancı Ünviersitesi Mühendislik Fakültesi mezunu olan güzel isim oyunculuk yapmak için Şahika Tekand Studio’da 2 yıl boyunca eğitim almıştır. Son olarak Mucize Doktor dizisinde rol alan Aybike Turan, Arka Sıradakiler, Muhteşem Yüzyıl, Alev Alev, Kertenkele gibi yapımlarda rol almıştır.

Kiraz Korkmaz’ın izini bulamadığı eşidir.blank

Serkan Beşiroğlu (Erol)

Erol Metin’in yakın arkadaşıdır. Metin ile genelde dalavere peşindedirler. 

Serkan Beşiroğlu tetikçinin oğlu oyuncu kadrosunda Erol karakteri ile yer alacak

Kaya Akkaya (Sarp Komiser)

Korkmaz ve İskender’in peşindeki polis komiseridir.

Kaya Akkaya tetikçinin oğlu dizisinde Sarp Komiser olarak yer alacak

Sinem Reyhan Kıroğlu (Gelin)

Sinem Reyhan Kıroğlu 28 Şubat 1991 İstanbul doğumludur ve 32 yaşındadır. Son olarak Sen Anlat Karadeniz de yer alan Sinem Reyhan Kıroğlu  Tetikçinin Oğlu oyuncusu olacak.

Yiğit’in eşi ve İskener’in gelinidir. İskender isminde bir de oğlu vardır. 

Sinem Reyhan Kıroğlu tetikçnin oğlu oyuncusu olacak güzel oyuncu dizi de güzel bir kıza hayat verecek

Alp Özgür Yaşin (Fikri)

Eşkıya’nın Seko’su Alp Özgür Yaşin Tetikçinin Oğlu dizisinde de oyuncu olarak yer alacak. Alp Özgür Yaşin 10 Aralık 1985 İstanbul doğumludur ve 38 yaşındadır. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sait karakteri ile tanınan Alp Özgür Yaşin Karadayı ve Kurtlar Vadisi dizisinde yer almıştır.

Fikri İskender’in adamlarından biridir. İskender’in muhasebe işlerini takip eder. 

Alp Özgür Yaşin tetikçinin oğlu oyuncusu olarak diziye renk katacak daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer almıştı.

Barış Hayta Barış Hayta tetikçinin oğlu oyuncusu olarak ekranlarda olacak. tiyatro ile sevilmiş bir oyuncudur.

Eser Karabil (Vilademir)

Vilademir Bodrum’da iş yapan bir turisttir.

eser karabil tetikçinin oğlu oyuncusu olacak ve dizi de Vilademir karakterine hayat verecek

Erçin Sıcakkan

Daha önce Arka Sokaklar dizisinde izlediğimiz Erçin Sıcakkan Tetikçinin Oğlu oyuncusu olacak. Erçin Sıcakkan tetikçinin oğlu oyuncu kadrosunda yer alacak arka sokaklar ile tanındı

Volkan Kıran

Volkan Kıran Tetikçinin Oğlu oyuncu kadrosunda Musa karakteri ile yer alacak.

Volkan Kıran oyuncu olarak Tetikçinin oğlu oyuncu kadrosunda yer alacak

Ziba Türk Ateş (Esma)

Tiyatro oyuncusu Zira Türk Ateş Tetikçinin Oğlu dizisinde yer alacak.

blank

Değerli takipçilerimiz, bu haberimizde Tetikçinin Oğlu Oyuncuları’nı sizlerle buluşturacağız. Tetikçinin Oğlu dizisine yeni oyuncular katıldıkça güncel olarak sitemizde yer vereceğiz, En güncel ve doğru bilgiler için lütfen takipte kalınız.