Tövbeler Olsun

Tövbeler Olsun Yeni Genel Müdür Eda Güneş Kimdir? Gaye Turgut Evin
Tövbeler Olsun dizisi yeni oyuncular ile daha da komik hale geliyor. Daha önce Beni Affet isimli dram dizisinde yer alan Gaye Turgut Evin son olarak da Savaşçı dizisinde bir asker..
Tövbeler Olsun Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Trt 1’in sevilen komedi dizisi Tövbeler Olsun izleyiciyi güldürmeye devam ediyor. Kadrosunda Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen ve Sercan Badur gibi ünlü isimlerin..
Tövbeler Olsun Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Tövbeler Olsun dizisinin 32. bölümü ile 28 mart pazar akşamı final yapacağı açıklandı. Böylece Tövbeler Olsun Ne Zaman Final Yapacak? sorusu cevabını buldu. Tövbeler Olsun’un Final Tarihi Belli Oldu Tövbeler..
Tövbeler Olsun Sinan Kimdir? Mert CARİM Kimdir?
Tövbeler Olsun dizisinde Horanta ailesinin büyük oğluna Sinan’a hayat verecek Mert Carim oldukça heyecanlı. Kendine çok yakın bulduğu Sinan karakteri ile özdeşleşen Mert Carim Sinan’ın kılıbıklığın kitabını yazacağını söylüyor. Tövbeler..
Tövbeler Olsun Cemre Kimdir? Merve Erdoğan
Tövbeler Olsun dizisinde Namzet Horanta’nın gelini Cemre Horanta karakterine hayat verecek oyuncu belli oldu. Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği Gülizar karakteri ile milyonların sevgilisi olan Merve Erdoğan  Trt 1’in..
Tövbeler Olsun Can Kimdir?
Tövbeler Olsun dizisinde Can karakteri ile karşımıza çıkacak Ozan Güçlü’nin hayat vereceği karakterin detaylar açıklandı. Can Namzet Horanta’nın küçük oğlu Buğra’nın yakın arkadaşı olarak ekranlarda yer alacak. Daha önce herhangi..
Tövbeler Olsun Aylin Kimdir? Aylin ve Buğra Aşkını Beğendiniz mi?
Tövbeler Olsun dizisinde Aylin ve Buğra karakterlerine hayat verecek oyuncular belli oldu. Sercan Badur Tövbeler Olsun dizisinde Buğra Horanta karakteri ile ekranlarda yer alacakken Naz Çağla Irmak da Aylin Necipli..
Cansu Kurgun Kimdir? Tövbeler Olsun Jale Kimdir?
Cansu Kurgun  Trt 1’in yeni dizisi Tövbeler Olsun kadrosuna dahil oldu. Güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile yapımcıların gözdesi haline gelen Cansu Kurgun Tövbeler Olsun dizisinin de en dikkat çekici oyuncularından..
Tövbeler Olsun Ayşe Horanta Kimdir? Duru Baykal Kimdir?
Tövbeler Olsun dizisi 9 ağustos pazar akşamı Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya deva ediyor. Tövbeler Olsun  dizisinde Horanta ailesinin torunu Ayşe’ye çocuk oyuncu Duru Baykal  hayat verecek. Serdar Akar’ın..
Tövbeler Olsun Oyuncuları Kadrosu Konusu
Tövbeler Olsun dizisi 9 Ağustos Pazar günü Trt 1 ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Hasan Kaçan’ın hem senaryosunu yazdığı hemde erkek başrol oyuncusu olacağı Tövbeler Olsun dizisi komedi türünde olacak. Tövbeler..