Tövbeler Olsun Aylin Kimdir? Aylin ve Buğra Aşkını Beğendiniz mi?

Tövbeler Olsun dizisinde Aylin ve Buğra karakterlerine hayat verecek oyuncular belli oldu. Sercan Badur Tövbeler Olsun dizisinde Buğra Horanta karakteri ile ekranlarda yer alacakken Naz Çağla Irmak da Aylin Necipli karakteri ile ekranlarda olacak. Aylin ve Buğra aşkı ise Tövbeler olsun dizisinin romantik tarafını oluşturacak. Böylelikle Sercan Badur ve Naz Çağla Irmak 2020’nin en tatlı çiftine aday olacak.

Tövbeler Olsun Aylin Kimdir?

Aylin Necipli ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Akılı başında zeki bir kız ola Aylin babası Osman’a karşı her zaman dikkatli olmuş ve onu asla bilerek üzmemiştir; ancak Aylin kalbine söz geçirememiş ve kan düşmanı aile Namzetlerin oğlu Buğra’ya kalbini kaptırmıştır. Babasını üzmek istemeyen Aylin vazgeçmeyi çok istese de başaramamış ve gerçek aşkı Buğra ile bulduğunu ve tüm bu zorlukları birlikte yenebileceklerine inanmıştır. 20 li yaşların başında olan Aylin bir yandan eğitimine devam ederken bir yandan da gizli gizli Buğra ile görüşmektedir.

Herhalde Aylin ve Buğra aşkından daha imkansız ve zorlu bir aşk izlemediniz. Namzet Horanta ve Osman Necipli bir birlerinin ismini bile duymak istemeyen iki eski dost yeni iki büyük düşmandır. Namzet hayatta Osman’ın evine kız istemeye gelmeyeceği gibi Osman da asla güzeller güzeli kızını cimri Namzet’in sümüklü oğluna vermeyecektir. Tövbeler Olsun Aylin ve Buğra

Aylin ve Buğra Aşkını Beğendiniz mi?

Bir dizinin tutmasında en önemli etken tabi ki başrollerin uyumu. Tövbeler Olsun  dizisinin romantizm tarafını oluşturan Aylin ve Buğra  da izleyiciden tam not aldı. İki oyununun uyumu ilk bölümde itibaren büyük beğeni toplayacaktır. Peki siz Aylin olsanız Buğra için babanızı karşınıza alır mıydınız?

Tövbeler Olsun dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Tövbeler Olsun Oyuncuları

 

 

Tövbeler Olsun Aylin Kimdir? Aylin ve Buğra Aşkını Beğendiniz mi? (1 Yorum)