Tövbeler Olsun Yeni Genel Müdür Eda Güneş Kimdir? Gaye Turgut Evin

Tövbeler Olsun dizisi yeni oyuncular ile daha da komik hale geliyor. Daha önce Beni Affet isimli dram dizisinde yer alan Gaye Turgut Evin son olarak da Savaşçı dizisinde bir asker olarak yer almıştı. Farklı projelerde yer almayı talep eden ve seven Gaye Turgut Evin Tövbeler Olsun dizisi ile ilk defa bir komedi de yer alacak.

Savaşçı dizisinde kadronun önemli ölçüde değişmesi ile Gaye Turgut Evin’de Savaşçı’dan ayrılma kararı almıştı. Kendisine gelen bir çok teklif arasından Trt 1 dizisi olması sebebi ile reyting kaygısı olmayan Tövbeler Olsun dizisini seçti.

Tövbeler Olsun Yeni Genel Müdür Eda Kimdir?

Eda batan holdinge atanan yeni genel müdür olacak. Bilindiği üzere Namzet Horanta’nın genel müdür olduğu Horanta holding zor günler yaşıyordu ve konkordata ilan edilen Horanta holdinge atanan Eda Güneş Namzet Horanta’nın bir numaralı düşmanı olacak. Kendi şirketini yönetemeyen Namzet Horanta Eda’ya da şirketi kolay kolay yönettirmeyecek. Bakalım Eda Namzet ve ekibinden kurtulup şirketin yönetimini devralabilecek mi?

Oldukça sert mizaçlı bir karakter olan Eda kimseye de yüz vermez ama Namzet sonunda Eda’yı da çileden çıkartacak bir yol bulacak. Tovbeler Olsun Yeni Genel Mudur Eda Gunes

Gaye Turgut Evin Kimdir?

Gaye Turgut Evin 1 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimi almaya Ankara’ya giden ve Beykent Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Gaye Turgut Evin 2021 yılı itibari ile 34 yaşındadır. Beni Affet dizisinden oyuncu arkadaşı Deniz Evin ile mutlu bir evlilik sürdüren Gaye Turgut Evin Ankara’da bir çok tiyatro oyununda yer alıp deneyim kazandıktan sonra Beni Affet isimli Ankara günlük dizisinde Bahar karakteri ile başrolde yer almış ve milyonların sevgilisi olmuştur. 4 sezon Beni Affet dizisinde yer aldıktan sonra daha büyük projelerde yer almak için diziden ayrılan Gaye Turgut Evin 2 sezondur da Fox TV’nin Savaşçı dizisinde başarı ile Çiğdem Teğmen karakterine hayat vermiştir.

Gaye Turgut Evin Boyu Kilosu

Gaye Turgut Evin 177 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.

Gaye Turgut Evin Sevgilisi?

Gaye Turgut Evin oyuncu Deniz Evin ile evlidir.

gaye Turgut Evin Resimleri