Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Tüm Karakterleri

Fox TV’nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar’ın yapımcılığını Faruk Turgut, senaryosunu Zülküf Yücel ve yönetmenliğini ise Faruk Teber üstlenecek. Kanunsuz Topraklar oyuncuları Uğur Güneş ve Esra Bilgiç olacak.  Dizi de Zonguldak’ta kömür madeni işleterek zengin olan Malik beyin kızı Gülfem ile Malik beyin madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşk anlatılacak. Kanunsuz Topraklar dizisi İstanbul’da çekilecek ancak hikaye Zonguldak’ta geçecek.

Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu

Uğur Güneş (Davut)

13 Ocak 1987 de Başkent Ankara’da hayata gözlerini açan Uğur Güneş Kanunsuz Topraklar dizisinde 34 yaşındada yer alacaktır. Ankara Üniversitesinde Tiyatro üzerine eğitim alan Uğur Güneş yine bir aşiret ve doğu dizisi olan Urfalıyam Ezelden dizisi ile ünlenmiştir. Bir dönem tiyatro ile ilgilenen ve oyunculuk deneyimlerini arttıran Uğur Güneş Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterine hayat vermesi ile hayatı değişmiştir. Türkiye’nin aranan başrol oyuncularından biri olan Uğur Güneş ilk başrol deneyimini İsimsizler dizisinde yaşamış başarılı da olmuştur. Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 3 sezon yer alan Uğur Güneş rekor bir ücret ve büyük bir inanç ile Kanunsuz Topraklar dizisinde yer alacaktır. Uğur Güneş 1.81 metre boyunda ve 73 kg ağırlığındadır. Bir dönem rol arkadaşı Hilal Altunbilek ile ismi çıkan Uğur Güneş’in bilinen sevgilisi ise Reyhan Cansu’dur. ugur gunes Kanunsuz Topraklar dizisi

Esra Bilgiç (Gülfem)

Son olarak Ramo dizisinde Sibel karakteri ile yer alan Esra Bilgiç Kanunsuz Topraklar dizisinde Uğur Güneş’in partneri olacak. Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği  ile Halime karakteri ile ismini dünyaya duyuran Esra Bilgiç Bir Umut Yeter dizisinde ise ilk başarısızlığını yaşamıştır. 1992 Ankara doğumlu olan Esra Bilgiç Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunudur.  1.77 cm boyunda ve 50 kg olan Esra Bilgiç futbolcu Gökhan Töre ile evlidir.esra bilgic

Necip Memili (Ali Gelik)

Necip Memili 27 Mayıs 1980 Adana doğumludur ve 41 yaşının içindedir. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tiyatro eğitimi almıştır. Son olarak Çukur dizisinde Cumali Koçovalı karakteri ile yer alan Necip Memili daha önce de Muhteşem Yüzyıl Kösem de Evliya Çelebi karakterine hayat vermiş ve çok sevilmiştir.

Ali Gelik büyük bir maden patronudur. necip memili

Murat Daltaban (Malik)

5 Mayıs 1966 Ankara doğumlu olan Murat Dalbatan 55 yaşındadır. Özlem Daltaban ile evli olan Murat Dalbatan Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Son olarak Arıza dizisinde Muzaffer karakteri ile harikalar yaratan Murat Daltaba Kardeş Çocukları dizisinde de Cemal karakteri ile çok sevilmiştir.  Poyraz Karayel de Mümtaz Tok karakteri ile bir döneme damga vuran Murat Daltaban 1.82 cm boyunda, 79 kilo ağırlığındadır.

Malik Gülfem’in babasıdır. murat dalbatan

Kaan Taşaner (Yavuz)

Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Markus karakteri ile yer almıştır. Daha önce de Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman Şah oğlu Gündoğdu bey olarak yer alan ve çok sevilen Kaan Taşaner 1979 Antalya doğumludur ve 42 yaşındadır. Son dönemde Kaçın Kurası ve Şahin Tepesi dizisinde yer alan Kaan Taşaner bir dönemde Mehmetçik Kut’ül Amare dizsinde yer almıştır. Kaan Taşaner 1.74 boyunda ve 73 kilo ağırlığındadır.

Yavuz Malik’in avukatıdır.kaan tasaner

Eylül Su Sapan (Behice)

İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Özgür karakteri ile çok sevilen Eylül Su Sapan 9 Eylül 1993 İstanbul doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Asiye Kocaman ajansın oyuncusu olan Eylül Su Sapan oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde  almıştır. İlk olarak Pis Yedili dizisinde dizisinde oyunculuk becerilerini sergileyen Eylül su Sapan Daha sonra Beş Kardeş, Tatlı intikam ve Kırgın Çiçekler dizilerinde yer almıştır. 1.67 boyunda olan Eylül Su Sapan 55 kg ağırlığındadır.

Behice Malik’in kızıdır. eylul su sapan

Serdem Paçal (Fikriye)

2000 yılında Manisa’da dünyaya gelen Serdem Paçal 20 yaşının içindedir.

Fikriye Malik’in kızıdır. 

Serdem Pacal

Arif Diren (Teğmen Sezai)

Kanunsuz Topraklar dizisinde Arif Diren Teğmen Sezai karakterine hayat verecektir. arif diren

Ali Erkazan (Tahir)

Ali Erkazan 68 yaşındadır ve aslen Samsunludur. Ankara Sanat Tiyatrosunda 15 yıl görev alan Ali Erkazan özellikle En Son Babalar Duyar dizisinde Mehmet karakteri ile tanınmıştır. Aykut Enişte ve Kayseri Aslanı filmlerinde yer almıştır.

Tahir Davut’un babasıdır. Aynı zamanda da madenin deneyimli işçilerinden biridir. ali erkazan

Mine Teber (Fatma)

Mine Teber Bizimkiler dizisinde hayat verdiği Gülsüm karakteri ile tanınmaktadır. Mine Şenhuy Teber 1961 Kuzey Kıbrıs doğumludur ve 58 yaşındadır. Son olarak Kak Gidelim dizisinde Aynur karakterine hayat vermiştir.

Fatma Davut’un annesidir. mine teber

Doğaç Yıldız (Cemal)

Doğaç Yıldız 1991 İstanbul doğumludur. 30 yaşında olan Doğaç Yıldız Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde hayat verdiği Şehzade Kasım karakteri ile tanınmıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Doğaç Yıldız İki Aile dizisinde canlandırdığı Efe karakteri ile başarısını ispatlamıştır.  Doğaç Yıldız son olarak Yasak Elma dizisinde Ender’in oğlu Yiğit’e hayat vermiştir. Doğaç Yıldız 1,79 metre boyunda, 74 kilo ağırlığındadır.

Cemal Davut’un kardeşlerindendir.dogac yildiz

Onur Kaya (Eyüp)

Onur Kaya genç ve yetenekli bir tiyatro oyuncusudur. İlk olarak Kanunsuz Topraklar dizisinde yer alacaktır. Daha önce tiyatro sahnesi dışında bir oyunculuk deneyimi yoktur.

Eyüp Davut’un kardeşidir. Onur Kaya dizi oyuncusu

Ezgi Çelik (Asude)

Ezgi Çelik 1994 İstanbul doğumludur ve 27 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümü mezunu olan Ezgi Çelik Kara Yılan dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Son dönemde Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yer almıştır. Son olarak Söz dizisinde Songül karakterine hayat vermiştir.

 Asude güzel ve tatlı sesli bir şarkıcıdır. ezgi celik oyuncu

Kanunsuz Topraklar Ne Zaman Başlayacak?

Kanunsuz Topraklar dizisi şubat 2021 de çekimlere başlayacak ve mart 2021 de Fox Tv ekranlarında salı akşamı yayın hayatına başlayacak. Kanunsuz Topraklar dizisi başladığında ne yazık ki Baraj dizisi de final yapacak.

Kanunsuz Topraklar Nerede Çekilecek?

Kanunsuz Topraklar dizisi çekimleri İstanbul dışında yapılacak. Bu nedenle de Gold Film Esra Bilgiç’i İstanbul dışına çıkarmakta çok zorlandı; Esra Bilgiç ile birlikte Uğur Güneş’te İstanbul dışına gitmek istemedi ancak dizinin hikayesi aşiret olunca mecburen güney doğuya gidildi; Kanunsuz Topraklar dizisi muhtemelen Mardin civarlarında çekilecek.

Kanunsuz Topraklar dizisi 2021 de Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında çıkacak yeni dizi olarak basına tanıtıldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile adeta yıldızı parlayan ve ismini dünyaya duyuran Uğur Güneş Yılmaz karakteri ile yer aldığı diziden ayrıldı ve İstanbul’a döndü. İstanbul’a döner dönmez de Gold Film’in ile masaya oturdu. Daha önce senaryosunu incelediği ve çok beğendiği Kanunsuz Topraklar dizisi için de imza attı. Aralık başında Gold Film Kanunsuz Topraklar dizisi için Esra Bilgiç ile de sözleşme imzalamıştır. Zülküf Yücel’in senaryosunu hazırladığı Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmeni ise Faruk Teber olacak.

Fox Tv ekranlarında 2021 Mart ayında izleyicisi karşısına çıkacak Kanunsuz Topraklar dizisinin bir aşiret dizisi olduğu ve etkileyici bir hikayeye sahip olduğu konuşulanlar arasında.

Kanunsuz Topraklar Dizisinde Yer Almayacak oyuncular

Hülya Avşar

Avşar kızı 10 Ekim 1963 Edremit doğumludur ve 58 yaşındadır. Oyuncu, sunucu, şarkıcı ve yazardır. Baba tarafından Ardahanlı olan Hülya Avşar aslen kürttür. 1983 de Kâinat Güzelli seçilen ancak evlendiği gerekçesi ile tacı elinden alınan avşar kızı aslında müzik eğitimi almıştı ancak güzelliği onu oyunculuğa yöneltti. Oyunculukta başarılı olunca müziğe de eğilen Hülya Avşar 2000 de yılın şarkıcısı ödülünü bile aldı.  Mehmet Tecirli ile bir evlilik yapan ancak geçinemeyen Hülya Avşar kızı Zehra’nın babası Kaya Çilingiroğlu ile bir evlilik yaptı ancak aldatıldığını öğrencince ondan da ayrıldı. Bir dönem Sadettin Saran ile aşk yaşayan Hülya Avşar son olarak O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz yarışmalarında jüri olarak yer aldı ve 2016 da Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde yer aldı. hulya avsar Kanunsuz Topraklar dizisi