Tövbeler Olsun Sinan Kimdir? Mert CARİM Kimdir?

Tövbeler Olsun dizisinde Horanta ailesinin büyük oğluna Sinan’a hayat verecek Mert Carim oldukça heyecanlı. Kendine çok yakın bulduğu Sinan karakteri ile özdeşleşen Mert Carim Sinan’ın kılıbıklığın kitabını yazacağını söylüyor.

Tövbeler Olsun Sinan Kimdir?

Sinan Latife ve Namzet’in ilk evlatlarıdır. Namzet’in tam istediği gibi iktisatlı bir oğul olamasa da yine de babası en azından Buğra’dan iyi diye Sinan’ı şirketin başına geçirmiş. Her ne kadar Sinan Horanta Holdingin genel müdürü olarak görünse de Sinan’ın bırakın bir şirketi bir evi idare edebilecek bir basireti yoktur. Sinan’ı eşim Cemre yönetmektedir.

Sinan şirkette babasından habersiz evde de eşinden habersiz hareket edemez. Bu durum Sinan’ın da canını sıksa da yapacak bir şey yoktur. Namzet Horanta şirketi oğluna devretse de bir an olsun ellerini şirketin üzerinden çekmemektedir. Eşi Cemre’nin ayrı eve çıkalım ısrarları üzerine babası ile bu durumu konuşan Sinan ayrı eve çıkmanın ne kadar masraf olduğunu anlar anlamasına ama eşine anlatamaz.

Evi ayırmayacağını anlayan Cemre ise Sinan’ın aklına girer ve Sinan’a babasından ayrı bir şirket kurmasını teklif eder. Teklif etmekle de kalmaz her gün baskı yapar ve sonunda Sinan babasının şirketinden ayrılıp kendi şirketini kurmaya karar verir ancak bu karar verip verebileceği en kötü karardır; zira Horanta holdingten hiç para çıkaramayacaktır.

Mert CARİM Kimdir?

26 Nisan 1986 doğumlu olan şarkıcı ve sanatçı Mert Carim 34 yaşındadır. Besteleri ve güzel sesi ile sektöre giren Mert Carim ilk oyunculuk deneyimini Şahane Damat dizisi ile yaşamış ve kariyer planlarını oyunculuk üzerine kurmuştur. Şahane Damat dizisinde Tufan ve Yalaza dizisinde Oral karakterleri ile ekranlarda yer alan Mert Carim ilk defa Tövbeler Olsun dizisi ile yardımcı başrol oynayacaktır. 1.77 m boyunda ve 75 kg ağırlığında olan Mert Carim aslen Selaniklidir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk eğitimi alan Temel Üç Güdü filminde ki performansı ile oyunculukta ne kadar başarılı olduğunu ispat etmiştir.tövbeler olsun anıl Tövbeler Olsun Sinan resimleri

Yorum yaz