Tövbeler Olsun Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Tövbeler Olsun dizisinin 32. bölümü ile 28 mart pazar akşamı final yapacağı açıklandı. Böylece Tövbeler Olsun Ne Zaman Final Yapacak? sorusu cevabını buldu.

Tövbeler Olsun’un Final Tarihi Belli Oldu

Tövbeler Olsun dizisi için kesin final kararı aldı. Trt 1 yönetimi düşük reytingleri nedeniyle Tövbeler Olsun dizisini bitirmeye karar vermişti ancak kanalın hazırlıları devam eden projeleri ancak nisan ayına yetişebildiği için Tövbeler Olsun dizisinin 28 marta kadar devam etmesi kararlaştırıldı.

tovbeler olsun 28 mart final resimleri

Tövbeler Olsun dizisi Türkiye’nin en kaliteli oyuncu kadrosuna sahip dizilerinden biri; ancak Hasan Kaçan gibi usta bir senaristten çok daha iyi bir senaryo beklerdim; en azından dizinin ilk bölümüne biraz daha çalışılması gerekiyordu; ne yazık ki Tövbeler Olsun dizisinin ilk bölümü izleyicinin geneli tarafından sıkıcı bulundu.

Tövbeler Olsun Dizisi Reytingleri

Tövbeler Olsun dizisi 9 ağustos pazar akşamı 1.89 reyting ile kendisine 10. sırada yer buldu. Eğitim seviyesi yüksek olan izleyiciler arasında kısmen daha fazla izlenen Tövbeler Olsun dizisi ne yazık ki ne yapımcısını ne da kanalı Trt 1’i memnun edemedi.

Tövbeler Olsun dizisi 2. bölümü ile 16 ağustos pazar akşamı 1.68 reyting ile 9. oldu ve bundan sonraki bölümlerinde de 2 reyting altı şekilde devam edeceğini gösterdi.

Tövbeler Olsun namzet resimleri

Tövbeler Olsun Ne Zaman Final Yapacak?

Tövbeler Olsun dizisi hikayesi her ne kadar çok beğenilmese de yine de izleyiciye verdiği önemli mesajlar nedeniyle reytinglerinden bağımsız olarak 2021 mayıs ayına kadar ekranlarda kalmaya devam edecektir. Zaten Trt 1 hiç bir dizisini reytinglerin düşük olması sebebi ile yarı yolda bırakmamıştır; bu nedenle de Tövbeler Olsun dizisi de yayın garantisi olan dizilerdendir.

Tövbeler Olsun dizisi eğer reytinglerini 2.5’un üzerine çıkaramaz ise muhtemelen 1. sezonu sonunda final yaparak ekranlara veda edecektir.

Tövbeler Olsun Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Tövbeler Olsun dizisi eğer pandemi olmazsa en az 40 bölüm ilk sezonda ekranlarda olacaktır. Tövbeler Olsun dizinin 2. sezonda devam etme durumunu ilerleyen dönemlerde değerlendirmek lazım.

Cumartesi akşamları yayınlanan Kalk Gidelim dizisi 2.5 reyting ile 3 sezondur devam ediyor. Tövbeler Oldun sizi de Kalk Gidelim ile benzer reytingleri alabilecek bir dizi. Ben Tövbeler Olsun dizisinin en az 2 sezon devam edebilme potansiyeli olduğunu görüyorum

Güven Kıraç Övgü Alırken Sercan Badur’un Performansı Yerden Yere Vuruldu

Tövbeler Olsun dizisinin eylül ayından itibaren yepyeni rakipleri olacak. Bu rakipler karşısında Tövbeler Olsun dizisinin en azından ağustos ayında aldığı reytingleri koruyabilmesi için sadece Güven Kıraç ve Seda Türkmen’in üstün performansı yetmez aynı zamanda dizinin romantik komedi tarafını oluşturan ve dizi de Buğra ile Aylin karakterlerine hayat veren Sercan Badur ve Naz Çağla Irmak’ın da performanslarını arttırması lazım; zira Sercan Badur’ın kötü performansı ilerleyen dönemlerde diziyi çok etkileyecektir. Tövbeler Olsun buğra resimleri

Yorum yaz