Tövbeler Olsun Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Trt 1’in sevilen komedi dizisi Tövbeler Olsun izleyiciyi güldürmeye devam ediyor. Kadrosunda Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen ve Sercan Badur gibi ünlü isimlerin olduğu diziye senaryo gereği yeni karakterler ekleniyor.

Her ne kadar yüksek reytingler almasa da Tövbeler Olsun dizisi Trt 1 yönetimi ile anlaşması gereği en az 1 sezon ekranlarda olmaya devam edecek. Bu nedenle de dizinin hikayesi değiştikçe dizinin kadrosuna bir çok yeni oyuncu dahil olacak ve dizi de senaryosu biten de diziden ayrılacak.

Tövbeler Olsun Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Çiğdem Tunç – Aleyna Yeşilpınar

Usta oyuncu Çiğdem Tunç ocak ayından itibaren Tövbeler Olsun dizsinde ünlü bir modacı olan Aleyna Yeşilpınar karakterine hayat verecek. tovbeler olsun modaci aleyna

Aydan Koptur – Sena

Sevilen dizi oyuncusu Aydan Koptur Sena karakteri ile Tövbeler Olsun dizisine 5. bölümde dahil olacak. 29 Mayıs 1990 da İstanbul da dünyaya gelen Aydan Koptur 30 yaşındadır. İstanbul Üniversitesinde Bale eğitimini tamamlayan Aydan Koptur daha sonra dışarıdan oyunculuk dersleri alarak oyunculuğa karar vermiştir. Daha önce Çocuklar Duymasın, Muhteşem Yüzyıl, Dayan Yüreğim ve Seviyor Sevmiyor dizilerinde yer alan Aydan Koptur son olarak Son olarak Babil dizisinde Aydan karakterine hayat vermiştir. 1.68 cm boyunda ve 52 kg ağırlığında olan Aydan Koptur yaptığı danslar ile de çok dikkat çekmektedir. Aydan Koptur 2020 de Akınoğlu ailesinin oğulları ile evlenmiştir. aydan koptur tovbeler olsun dizisi sena

Tövbeler Olsun Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Tövbeler Olsun dizisinden şuana kadar ayrılan bir isim olmadı; ilerleyen günlerde Tövbeler Olsun dizisinden ayrılan oyuncular olursa sayfamıza ekleyeceğiz.

Tövbeler Olsun dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Tövbeler Olsun Oyuncu

Yorum yaz