Tutunamayanlar Eylem Kimdir? Dilhan Naz Özgülüş

Tutunamayanlar Eylem Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Eylem karakterine Dilhan Naz Özgülüş hayat verecek. Tutunamayanlar dizisinde Ece Çeşmioğlu’nun hayat vereceği İrem karakterinin ev arkadaşı olacak Eylem karakteri  Dilhan Naz Özgülüş  için çok büyük şans olacak zira Dilhan Naz Özgülüş daha önce bu kadar önemli bir karaktere hayat verme şansı yakalayamamıştı.

Eylem yalnız yaşamayı seven ve mahallede ki kitap kafede çalışan güzel bir kızdır. Tarık ile de hem dost hemde yakın arkadaş hatta sırdaştır. Tarık’ın mahalleye İrem’i getirmesi ve İrem’i ev arkadaşı alma ısrarlarına dayanamayan Eylem İrem’i evine alır ve İrem ile Eylem istemeseler de ev arkadaşı olurlar. Daha sonra Tarık bir de İrem’i kitap kafeye işe sokunca bu sefer İrem ile Eylem hem iş hemde ev arkadaşı olurlar.

Eylem hem İrem ile samimidir hemde Tarık ile. Tarık’ın İrem’e olan aşkı ortadadır. İrem de Tarık’tan hoşlanmaya başlayınca bu işi pişirmek de Eylem’e düşer. tutunamayanlar Eylem

Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

1990  da doğan Dilhan Naz Özgülüş 30 yaşındadır ve oyunculuk eğitimini Mimar Sinan Üniversitesinde almıştır. Dilhan Naz Özgülüş hayatımıza Aşk-ı Memnu dizisi ile girmiştir.  oyunculuğa  Dilhan Naz Özgülüş daha sonra Deli Gönül ve Şehrin Melekleri gibi dizilerde yer almıştır.Dilhan Naz Özgülüş tutunamayanlar İrem

 

Tutunamayanlar İrem Kimdir?

Absürt komedi olan Tutunamayanlar dizisinde İrem güzeller güzeli bir kızdır. Sorumluluk sahibi ve vicdanlı olan İrem’in hayatta ki işi bir türlü yolunda gitmemiştir. İrem’in aşk hayatı da en az iş hayatı kadar kötü gitmektedir. Bakalım İrem için işler ne zaman yoluna girecek ve 30’un da sonra kiminle evlenecektir.

Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Ece Çeşmioğlu 26 Kasım 1990 İstanbul doğumludur ve 29 yaşının içindedir. Söz dizisinde hayat verdiği Melisa karakteri ile çok sevilen Ece Çeşmioğlu İstanbul’da dünyaya gelmiş ve çocukluk dönemlerinden beri oyunculuk hayal, kurmuştur. İlk olarak daha çocukken Çocuklar Duymasın dizisinde oynayan Ece Çeşmioğlu ilk çıkışını Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile yaşamıştır.ece çeşmioğlu tutunamayanlar dizisi

İlk başrol deneyimini Yaz’ın Öyküsü isimli yaz dizisinde yaşayan Ece Çeşmioğlu daha sora Kalbim Yangın Yeri ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde oynamıştır. Son dönemde Yuvamdaki Düşman dizisinde baş rolde yer alan Ece Çeşmioğlu 2020 de yayınlanacak Türkler Geliyor filminde yer almıştır. Ece Çeşmioğlu şuanda Mucize Doktor dizisi ile fırtına gibi esen Taner Ölmez ile aşk yaşamaktadır.

Tutunamayanlar dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Ece Çeşmioğlu Kaç Yaşında?

26 Kasım 1990 tarihinde doğan Ece Çeşmioğlu 29 yaşındadır.

Ece Çeşmioğlu’nun Sevgilisi Kim?

Ece Çeşmioğlu’nun sevgilisi Taner Ölmez’dir.

Tutunamayanlar Dizisinden Yeni Detaylar

İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in hazırladığı Tutunamayanlar isminde ki absürt komedi dizisinin çekimleri 1 aralıkta başladı. Şinasi Yurtsever Zafer Algöz Doğu Demirkol Bülent Çolak ve Bora Akkaş gibi Türkiye’nin en önemli komedi oyuncularını harika bir senaryo ile bir araya getirmeye hazırlanan Tutunamayanlar dizisinde en çok dikkat çeken karakterlerden biri Niyazi Hoca karakteri ile Şinasi Yurtsever olurken diğer taraftan dizinin kadın başrol oyuncusu da Ece Çeşmioğlu  oldu.

Son olarak Söz dizisi kadrosunda yer alan Ece Çeşmioğlu Tutunamayanlar  dizisinde İrem karakteri ile kadın başrol oyuncu olarak yer alacak ve Doğu Demirkol ile başrolü paylaşacak. Son dönemlerin hızlı yükselen komedyenlerinden biri olan Doğu Demirkol ise son olarak Bayi Toplantısı filminde yer almıştı.Tutunamayanlar dizisi Eylem

Tutunamayanlar dizisini diğer dizilerden ayrına en önemli özellik ise 60 dakika olarak çekilecek olması. Türkiye’de sadece günlük diziler 60 dakika yayınlanırken diğer diziler 120 dakika olarak yayınlanmaktaydı. Komedi çekmenin zorluğu nedeniyle kalitenin artması için sürenin kısalması şarttı.