Tutunamayanlar İrem Kimdir? Ece Çeşmioğlu Kimdir? Sevgilisi Kim?

Tutunamayanlar dizisinde İrem karakteri ile izleyicisi karşısına Ece Çeşmioğlu hayat verecek. Başrollerini Zafer Algöz, Şinasi Yurtsever, Özlem Tokaslan, Bora Akkaş, Asuman Dabak ve Doğu Demirkol’un paylaşacağı Tutunamayanlar dizisinde kadın başrol olarak Ece Çeşmioğlu’nu izleyeceğiz. Güzel oyuncu Ece Çeşmioğlu daha önce Söz Yazın Öyküsü ve İki Aile gibi aksiyondan drama bir çok dizi de oyuncu olarak yer alsa da ilk defa bir komedi dizisinde yer alacak.

Tutunamayanlar dizisinde komedyen Doğu Demirkol ile partner olacak Ece Çeşmioğlu aslında bildiği işi yapacak; çok fazla komedi oynayacak diyemeyiz ama Doğu Demirkol gibi zeki ve esprili bir kişiliğin yanında her şey izleyiciye komik gelecek. Ece Çeşmioğlu  Tutunayanlar dizisinde Doğu Demirkol’un hayat verdiği Tarık karakterinin aşık olduğu kız olacak. Tutunamayanlar İrem

Tutunamayanlar İrem Kimdir?

İrem güzel ve zeki bir kızdır. Aslında zengin bir ailede 28 yaşına kadar paranın içinde yüzmüştür bu nedenle de havalı ve oldukça da şımarık bir kızdır; ancak İrem için tehlike çanları babasının işlerinin kötü gitmesi ile çalmaya başlayacak ve beklenen son çok geçmeden gelecek babası iflas edecektir.

İrem babasının parası ile yaşamaya alıştığı için fakir hayatı ona çok zor gelecektir. Fakirliğe daha fazla dayanamayan İrem iş arayacak ancak babasının milyonları batırdığını öğrenen firmalar iyi bir eğitim alan İrem’i şirketlerine sokmayacaklardır. Böylece İrem hem beş parasız hemde işsiz kalacaktır. eceçeşmioğlu tutunamayanlar dizisi

Yine bir iş görüşmesinde Tarık ile tanışan İrem onun kendisi ile dalga geçtiğini zannederek ona sağlam bir tokat atacaktır. İrem fark etmese de tokat attığı çocuğa gönlünü kaptıracaktır. Tarık tokat yediği kıza evin yok gel seni mahallemize götüreyim hem hemde ev bulayım der ve İrem’i mahallelerine getirir. İrem mahalleye geldiğinde bilmez ki burası tutunamayanların mahallesidir.

Mahalleli hemen İrem’e sahip çıkar ve ona bir iş bulur. İrem artık mahallenin kitap kafesinde çalışmaktadır. İş arkadaşı Eylem de ev arkadaşı olur. Eylem İrem’i zorla da olsa evine kabul eder beraber yaşarlar.

Tarık zengin olup İrem’in aklını çalmak ister ama bu iş hiç de kolay olmayacaktır. Tarık İlham perisinin yönlendirmesi ile bir çok işe hemde İrem ile birlikte girer ama hiç bir işte tutunamazlar.

Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Ece Çeşmioğlu 26 Kasım 1990 İstanbul doğumludur ve 29 yaşının içindedir. Söz dizisinde hayat verdiği Melisa karakteri ile çok sevilen Ece Çeşmioğlu İstanbul’da dünyaya gelmiş ve çocukluk dönemlerinden beri oyunculuk hayal, kurmuştur. İlk olarak daha çocukken Çocuklar Duymasın dizisinde oynayan Ece Çeşmioğlu ilk çıkışını Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile yaşamıştır.

Ece Çeşmioğlu Biyografisi

26 Kasım 1990 da İstanbul’da hayata gözlerini açan Ece Çeşmioğlu 30 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümüne giren Ece Çeşmioğlu bölümünü başarı ile tamamlamış ve meslek hayatına diziler de oynayarak daha 12 yaşında başlamıştır. 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisinde yer alan Ece Çeşmioğlu, 16 yaşında İki Aile dizisinde oynamıştır.

Ece Çeşmioğlu daha sora Kalbim Yangın Yeri,  Yuvamdaki Düşman  ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi önemli diziler de yer almıştır  oynamıştır. Son dönemde ise Söz dizisinde dizisinde Melisa karakteri ile yer almış ve dizi de Görkem Sevindik ile parter olmuştur. Ece Çeşmioğlu son olarak 2020 de yayınlanacak Türkler Geliyor filminde yer almıştır.

Ece Çeşmioğlu Boyu Kilosu

1.63 metre boyunda olan güzel oyuncu 52 kilodur ve yay burcudur. Ece Çeşmioğlu’nun ilk başrol oynadığı dizi ise Yaz’ın Öyküsü dizisidir ve en çok tanınması da bu dizi ile olmuştur dizi de Yaz isimli bir kıza hayat vermiştir.

Tutunamayanlar dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Ece Çeşmioğlu Kaç Yaşında?

26 Kasım 1990 tarihinde doğan Ece Çeşmioğlu 29 yaşındadır.

Ece Çeşmioğlu’nun Sevgilisi Kim?

Ece Çeşmioğlu’nun sevgilisi Taner Ölmez’dir.ece çeşmioğlu sevgilisi kim