Tv8 Top Model Başvuru Formu Türkiye Modelini Arıyor’a Nasıl Başvuru Yapılır?

Tv8 ekranlarında yepyeni maceralar başlıyor. Hollanda birinci lig takımlarından Fortuna Sittard ile anlaşma sağlayan Acun Ilıcalı  şimdi de Tv8 ekranlarında Top Model isimli bir yarışma programı hazırlamaya karar verdi. Türkiye Modelini Arıyor yarışması ağustos ayından itibaren TV8 ekranlarında olacak.

Acun Medya tarafından hazırlıklarına başlanan Top Model yarışması için önümüzde ki günlerde başvurular alınacak. Türkiye’nin en güzel kızlarının ve en yakışıklı erkeklerinin yarışacağı Top Model yarışmasında birinci olacak ve Türkiye’nin top modeli olacak kız ve erkek yarışmacı çok büyük bir ödülün de sahibi olacak.

Acun Ilıcalı’nın hazırladığı yarışmaların en önemli özelliği yarışmaya katılan neredeyse herkesin ünlü olması. Survivior ve Masterchef yarışmacılarına baktığımızda bir çoğunun sosyal medya fenomeni olduğunu bir çoğununda farklı projeler ile ekranlarda yoluna devam ettiğini görebiliriz.

Tv8 ekranlarında yayınlanacak Top Model yarışmasına başvuracak yarışmacıların bilmesi gereken en önemli konu ise yarışmaya katıldıkları ve ekrana çıktıkları ilk andan itibaren Acun Medya ile mejerlik sözleşmesi imzalandığı ve bundan sonra yer alacakları tüm projelerde Acun Medya’nın da yetiştirici olarak pay sahibi olacağı. Örneğin siz Top Model’den sonra çok beğenildiniz ve bir dizi ile bölüm başı 100.000 TL’ye anlaştınız tahmini olarak bu paranın %20’si Acun Medya’nın oluyor.

Tv8 Top Model’e Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Formu

Acun Medya kanalında yer verdiği her yarışma için kendi internet sitesinde bir başvuru formu açıyor ve yarışmacıları bu form üzerinden mülakata davet ediyor. http://www.tv8basvuru com/basvuru/turkiye-modelini-ariyor/1Tv8 Top Model Başvuru Formu

Türkiye Modelini Arıyor başvuru formu 2 2Türkiye Modelini Arıyor başvuru formu

Türkiye Modelini Arıyor başvuru formu 2 1

Türkiye Modelini Arıyor’a Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye Modelini Arıyor yarışmasında kullanılan başvuru formu diğer yarışmalarda yayınlanan başvuru formundan farklı. Tü

rkiye Modelini Arıyor yarışmasında özellikle modellik deneyiminin olup olmadığı; daha önce kamera önü deneyiminin olup olmadığı soruları en dikkat çeken sorulardan. Dikkat çekici sorulardan biri de estetik amaliyatı olup olmadığı.

Türkiye Modelini Arıyor yarışmasında hem erkek hemde bayan yarışmacılar olacak. Bu nedenle de Türkiye Modelini Arıyor yarışmasında yarışmacılar muhtemelen aynı evde kalacaklar ve bayan ve erkek yarışmacılar arasında aşk iddiaları da olacaktır.