Kaderimin Oyunu Gülsüm Kimdir? Ayça Koptur Kim?

Kaderimin Oyunu dizisinde Gülsüm karakteri ile karşımıza güzel oyuncu Ayça Koptur çıkacak. Daha önce Ramo ve Aşk ve Mavi dizilerinde izlediğimiz Ayça Koptur Kaderimin Oyunu dizisi ile ilk kez dikkat çekici bir rolde yer alacaktır.

Kaderimin Oyunu Gülsüm Kimdir?

Kaderimin Oyunu dizisinde  Gülsüm Fikret’in eşi Mahir’in de yengesidir. Demirhan konağında hizmetli olarak çalışan Gülsüm 17 yıl önce Fikret ile evlenmiştir ve uzun yıllardır da Demirhan konağında çalışmaktadır. Alican adında bir oğlu olan Gülsüm çok konuşkan bir kadındır.

Ayça Koptur Kim?

Ayça Koptur 1994 yılında dünyaya gelmiştir ve 27 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan güzel oyuncu bir dönem Ankara Devlet tiyatrosunda görev yapmış ve ciddi bir oyunculuk deneyimi kazanmıştır. İlk olarak Böyle Bitmesin, Yer Gök Aşk dizilerinde yer alan Ayça Koptur son dönemde Ramo ve Aşk ve Mavi gibi dizilerde yer almıştır. 2019’dan beri Güldür Güldür Show ekibinde yer alan ve ismini duyuran Ayca Koptur 2013 yılından beri dizilerde yer almaktadır. Ayça Koptur Aşk ve Mavi dizisinde Nefise karakterini seslendirmiştir. Ayça Koptur bekardır.

Kaderimin Oyunu Gülsüm karakterine Aycan koptur hayat verecek

Ayça Koptur Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Ayça Koptur 2022 yılı itibari ile 28 yaşının içindedir.