UFO Filmi Oyuncuları Kadrosu

BKM Film hem sinema salonları için hem de dijital kanallar için UFO isminde yeni bir film hazırlığına başladı. UFO Filmi oyuncuları  ve kadrosu da belli oldu. UFO filminde İpek Filiz Yazıcı ve Mert Ramazan Demir başrolleri paylaşacak.

Yapımcılığını BKM filmin üstleneceği UFO filminin yönetmen koltuğunda Onur Bigetay’ın otururken filmin senaryosunu Meryem Gültabak ve ekibi yazacak. UFO filminin çekimleri mart ayında Adana’da gerçekleştirilecek

UFO Filmi Oyuncuları

İpek Filiz Yazıcı

Son olarak Aşk 101 ve 102 dizilerinde yer alan ve dijitali çok seven  İpek Filiz Yazıcı BKM filmin UFO Filminde de başrolde yer alacak. Daha önce televizyonda büyük ümitler ile Yeni Hayat dizisine başlayan İpek Filiz Yazıcı dijitale iş yapmayı seven oyunculardan. 2001 doğumlu olan İpek Filiz Yazıcı 30 yaşındadır. Aldığı oyunculuk eğitimlerinden sonra Kayıt Dışı dizisinde yer alan İpek Filiz Yazıcı dizisi tutmasa da ekran ışığı ile çok sevilmiştir. İpek Filiz Yazıcı’nın ilk çıkış yaptığı dizi ise Elimi Bırakma dizisidir. İpek Filiz Yazıcı 164 cm boyunda ve 51 kg ağırlığındadır. Şarkıcı Ufuk Beydemir ile sevgilidir.

UFO Filmi Ipek Filiz Yazici Mert Ramazan Demir

Son olarak Exxen’in Ölüm Zamanı dizisinde yer alan Mert Ramazan Demir daha önce de yine Blue TV’nin Çıplak dizisinde yer aldı. Öğretmen dizisinde ki üstün performansı ile dikkatleri üzerine çeken Mert Ramazan Demir 1998 İstanbul doğumludur ve 23 yaşının içindedir. Mert Ramazan Demir 1,78 m boyunda 73 kg ağırlığındadır. Mert Ramazan Demir’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

mert ramazan demir ufo