Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tapar Ölecek mi? Ali Gözüşirin Ayrılacak mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 21. bölümü ile 15 şubat pazartesi izleyicisi karşısına çıkacak. Peki Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tapar Ölecek mi? sorusu cevabını bulacak mı? Uyanış Büyük Selçuklu  dizisinin 21. bölümünde Markus Melik Tapar’ı öldürmek için çok önemli bir atak yapacak. Peki Markus amacına ulaşabilecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tapar Ölecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Melik Tapar Melikşah’dan sonra tahta geçmeyi planlıyordu; Melikşah’ın soyunu kurutmaya and içmiş Markus Melikşah’ ulaşamayınca oğlu Melik Tapar’ı öldürmek için harekete geçer. Melik Tapar’ı savunmasız yakalayan Markus Melik Tapar’ı köşeye sıkıştırır.

Melik Tapar ağır yaralıdır. Markus ve adamları Melik Tapar’ı öldü diye bırakır; Melik Tapar’ı kurtaracak olan da varlığından habersiz olduğu kardeşi Sencer’dir. Sencer abisine olanları gördüğünde çok üzülse de onun vaz geçmeyeceğinden emindir. Peki ağır yaralı olan Melik Tapar kurtulacak mı yoksa şehit düşüp ölecek mi?

uyanis melik tapar olecek mi resimleri

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi gerçek tarihten uyarlanma bir dizi. Bu nedenle de dizinin senaryosu gerçek tarihe uygun olmak zorunda. Melik Tapar karakteri de tarihimizde var olan bir karakter. Melik Tapar Sultan Melikşah’tan sonra tahta geçecek sultan olacak. Bu nedenle de Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 15 Şubatta yayınlanacak bölümünde  Melik Tapar ölmeyecek ve yaralı olarak kurtulacak.

Ali Gözüşirin Uyanış Büyük Selçuklu’dan Ayrılacak mı?

Yine sitemize gelen en önemli sorulardan biri de Ali Gözüşirin Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden ayrılacak mı oldu? Daha önce de belirttiğimiz üzere Sultan Melikşah ölmeden Melik Tapar ölmeyecek. Bu nedenle de Ali Gözüşirin Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden uzun bir süre ayrılmayacak.

Ali Gozusirin Uyanis Buyuk Selcukludan Ayrilacak mi resimleri