Yalnız Kurt Sefer Kimdir? Deniz Evin Nereli Kaç Yaşında

Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi ve Sen Anlat Karadeniz gibi bir çok başarılı projeye imza atan Osman Sınav yepyeni bir proje ile karşımıza çıkıyor. Bu akşam tanıtımı Atv ekranlarında yayınlanacak olan Yalnız Kurt dizisi seyirciyle buluşacak.

Sinegraf Film imzalı dizinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun otururken dizinin senaristliğini Murat Koca ile Alper Erze yapıyor. Yalnız Kurt dizisi sezonun en iddialı dizileri arasında yer alırken Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin final yapmasının ardından seyircinin tepkisi ile karşılaşan Atv’nin de bu yöndeki açığını Yaralı Kurt dizisi ile kapatması bekleniyor.deniz 2

Cihan Ünal’ın da kadrosunda olduğu diziye bomba bir transfer daha gerçekleşti. Yaralı Kurt dizisine Beni Affet dizisindeki Umut Kayacak karakteri ile tanınan Deniz Evin dahil oldu. Deniz Evin Sefer karakterini oynayacak. Deniz Evin geçtiğimiz mayıs ayında kızı Eftelya’yı kucağına almıştı. Yaralı Kurt yakında Atv ekranlarında.

Deniz Evin Kimdir?

1 Eylül 1983 yılında Kırşehir’de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan ünlü oyuncunun ilk dizi deneyimi 2008 yılında Dolu Dizgin Yıllar olmuştur. Beni Affet dizisindeki Umut karakteri ile tanınmıştır.

Deniz Evin Kaç Yaşında Evli Mi?

1983 doğumlu olan Deniz Evin 38 yaşındadır. Ünlü oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Gaye Turgut ile evlidir ve Eftalya adında kızları vardır.evli

Deniz Evin Fiziksel Özellikleri

Yakışıklı oyuncu Deniz Evin 1.90 m boyunda 80 kg ağırlığındadır.

Deniz Evin Hangi Dizilerde Oynadı?

Beni Affet (Umut Kayacan, 7 Sezon, 2011-2017)
Unutma Beni (8 Sezon, Sinan, 2008-2015)
Doludizgin Yıllar (2 Sezon, Akın, 2008-2009)
Unutma Beni İstanbul (Sinan, 2010)
Ben Bilmem Eşim Bilir (Kendisi, 2012)