Yaralı Kalbim

Yaralı Kalbim 20. Bölüm Özeti 22 Şubat Gelin Adayı Pari
Yaralı Kalbim dizisinde Dev, Geet’i perde arkasında görür ancak tam olarak emin değildir. Get mücevherlerini çıkarmaya çalışırken Maan gelir ve ona yardım eder. Geet ondan gözünü alamazken gitmek istediğini söyler...
Yaralı Kalbim 19. Bölüm Özeti 21 Şubat Dadi Maan’ı Evlendirmek İstiyor
Yaralı Kalbim dizisinde Dadi’nin bayılması sonucunda Get onu yatağa yatırır ve hemen Maan’ı arar ancak Maan’a ulaşamaz. Geet kim olduğunu bilmeden Dev’i arar ve Maan’a ulaşamadığını Dadi’nin durumunun kötü olduğunu..
Yaralı Kalbim 18. Bölüm Özeti 20 Şubat Gizli Aşk
Yaralı Kalbim dizisinde Geet Maan’a yüzünü bir daha görmek istemiyorum sözlerini hatırlar ve pişmanlık duyar. Tanrı’dan onunla ilgilenmesi için dua eder. Naintara Dev ile Dadi iyileştiğinde tatile gitme konusunda konuşurken..
Yaralı Kalbim 17. Bölüm Özeti 19 Şubat Man Aşık Mı Oluyor
Yaralı Kalbim dizisinde Maan ile Geet bu sefer esnaf lokantası diyeceğimiz bir yere gelirler. Maan sevmediği halde acı biber yer arından bhangra denen dansı eder. Maan bütün bunları nasıl yaptığına..
Yaralı Kalbim 16. Bölüm Özeti 18 Şubat Maan Geet’in Kendine Güvenmesini İster
Yaralı Kalbim dizisinde Şaşa ve Geet arasında Maan’ın kimi daha fazla önemsediği ile ilgili bir bahis düzenlenmişti. İlk puanı ise Şaşa almıştı. Geet’in yardımına aşk meleği Bay Kobra yetişir. Maan..
Yaralı Kalbim 15. Bölüm Özeti 17 Şubat Şaşa Get’e Meydan Okur
Yaralı Kalbim dizisinde Geet Maan ile geceyi geçirmiştir. İkisinin uyuduğu bir sırada Şaşa fotoğraflarını çekmiş ve herkese dağıtmakla meşguldür. Asansör kapısı açılır. Maan bekle dediğimi görmedin derken Geet orada bir..
Yaralı Kalbim 14. Bölüm Özeti 16 Şubat Maan ve Geet Ofiste Başbaşa
Yaralı Kalbim dizisinde Maan ile Geet’in yakınlaşmasına şahit olmuştuk. Geet ofiste otururken Maan’ın o kadar da kötü olmadığına kendini ikna etmeye çalışırken Maan içeri girer ve Geet daha önceki telefon..
Yaralı Kalbim 13. Bölüm Özeti 15 Şubat Maan Geet İle Yakınlaşıyor
Yaralı Kalbim dizisinde Geet müşteriler için parti organize etmiş ancak gerek giydiği kıyafetler gerekse yemekler konusunda Şaşa’nın oyunlarıyla rezil olmuştu. Son olarak Şaşa Geet’in palusuna bilerek basar ve Geet’in sırtının..
Yaralı Kalbim 12. Bölüm Özeti 14 Şubat Geet Rezil Oldu
Masum dizisinde Geet’in projede iyi iş çıkarması üzerine Maan müşteriler için bir parti vermeyi düşünür. Partiden sorumlu olarak da Geet’i görevlendirir. Geet hayatı boyunca böyle bir partiyi görmediği için nasıl..
Yaralı Kalbim 11. Bölüm Özeti 13 Şubat Dev Kanada’dan Geri Geliyor
Yaralı Kalbim dizisinde heyecan devam ediyor. Man Get’in ofiste çalışmasını kabul eder. Get ofiste çalışırken başına gelmeyen kalmaz. Man sinirlense de Get’in yaptığı kurtarma operasyonları sayesinde rahat nefes alır. Yaralı..