Yaralı Kalbim 17. Bölüm Özeti 19 Şubat Man Aşık Mı Oluyor

Yaralı Kalbim dizisinde Maan ile Geet bu sefer esnaf lokantası diyeceğimiz bir yere gelirler. Maan sevmediği halde acı biber yer arından bhangra denen dansı eder. Maan bütün bunları nasıl yaptığına inanamıyor. Lokantadan çıkıp arabasına koşar adımlarla giden Maan Get’i gülerken görür ve sarhoş musun diye sorar. Yaralı Kalbim 19 Şubat Özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 17. Bölüm Özeti

Geet biraz daha güler ve arabada otururlarsa hiç bir yere gidemeyeceklerini söyler. Maan ne demek istiyorsun diye sorar. Dışarı çıkınca anlarsın diye cevaplar Geet. Maan dışarı çıktığında lastiklerin çalındığını fark eder. Geet hani her şeyi bilirdin diye dalga geçer. Maan senin yüzünden diye çıkışır. Seninle ne zaman birlikte olsam başım belaya giriyor diye konuşur. Maan nasıl eve gideceklerini sorar. Geet yürüyerek gideceklerini belirtir. Tam bu sırada fırtına çıkar.1 22

Maan arabaya geri dönerken Get dışarı çıkar ve yağmurun tadını çıkarır. Get Maan’ı dışarı çağırır ve zevk almasını ister. Maan yağmurdan nefret ettiğini söylerken Get neden her şeyin kötü yönlerini aldığını sorar. Gül varsa dikeni de vardır diye devam eder. Mutlu olmanın yolu küçük ayrıntılardadır diyerek Maan’a ders verir adeta.

Mutluluğun kapısını sıkı sıkı kapattığını ve sanki büyük bir haber beklediğini dile getirir. Maan bir şey beklemediğini söyler. Geet beklemenin güzel bir şey olduğunu, soğuğun ardından sıcak bir çayı beklemek gibi. Maan arabadan çıkar ve Get’in omzuna dokunur. Get Dev ile yaşadığı anılarını hatırlar. Yağmur fırtınası sırasında Dev elini Get’in omzuna atmış ve romantik anlar yaşamışlardı. Maan ona sarılır. Get aniden uzaklaşır ve eve gitmeleri gerektiğini söyler. Maan Dev’in haklı olduğunu Get’in onu değiştirdiğini düşünür.2 22

Ertesi gün Karuna binasında Bay Kobra Maan’ın nerede kaldığını sorar. Get yakında geleceğini söylerken Adi Get’i kenara çeker ve Maan bir adının da dakik olduğunu söyler. Maan gelmediyse büyük bir olayın yaşanmış olduğundan bahseder. Get Maan’ın ona sarıldığını hatırlar. Maan bardağa sütü koyarken Get’i düşünüyor. Dev onunla konuşurken hiç bir şey duymuyor. Ta ki sekreter kelimesini işitene kadar. Dev bunun farkına varır ancak Maan işe geç kaldığını söyler ve ayrılır. Yaralı Kalbim 19 Şubat Özeti sona erdi.