Kağıttan Hayatlar Oyuncuları Kadrosu

Kağıttan Hayatlar filmi oyuncuları belli oldu. Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk, Osman İskender Bayer, Tomris Çetinel, Volkan Çalışkan, Mehmet Bahattin Genç ve Okşan Büyük  Kağıttan Hayatlar filminin oyuncu kadrosu içinde yer alacak oyunculardır.

12 Mart 2021 190 ülke ile Türkiye’de Netflix ekranlarında yayına girecek olan Kağıttan Hayatlar filminin yapımcılığı OGM Pictures, senaristliğini Ercan Mehmet Erdem ve yönetmenliğini Can Ulkay’ın üstlenecek.

Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel
Çağatay Ulusoy  Mehmet Kağıt toplayıcısı Cagatay Ulusoy
Emir Ali Doğrul Ali Sokağa atılan bir çocuk ali emril dogrul
Ersin Arıcı   Ali’nin abisi ersin arici
Turgay Tanülkü   Ali’nin babası Turgay Tanulku
Selen Öztürk     selen ozturk
Osman İskender Bayer     Osman Iskender Bayer
Tomris Çetinel     Tomris Cetinel
Volkan Çalışkan     volkan caliskan
Mehmet Bahattin Genç     Mehmet Bahattin Genc
Okşan Büyük      

Kagittan Hayatlar filmi afisi

Kağıttan Hayatlar Oyuncu Kadrosu

Çağatay Ulusoy –  Mehmet

Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 da İstanbul da dünyaya gelmiştir. Son olarak Hakan Muhafız dizisi ile ismini bir kez daha dünyaya duyuran  Çağatay Ulusoy 31 yaşındadır. 2010 yılında Best Model Of Turkey birincisi seçilen ve ünlenmeye başlayan Çağatay Ulusoy oyunculuk eğitimini Akademi 35 da almıştır. Adını Feriha Koydum  ve Medcezir dizileri ünlendiği dizilerdir. Televizyonlarda ki en sevilen dizlerinden biri de İçerde  dizisi olmuştur. . Oyuncu Duygu Sarışın ile sevgilidir.

Mehmet kağıt toplama işi yapan yufka yürekli bir gençtir. Zamanında annesinden ayrılan Mehmet şimdi de sokağa atılan Ali’ye sahip çıkacaktır.

Emir Ali Doğrul – Ali

13 nisan 2011 de dünyaya gelen Emir Ali Doğrul  10 yaşının içindedir. Ege’nin Hamsisi dizisinin Küçük Eşrefcan’ı olarak tanınan Emir Ali Doğrul şuanda ilk okul 3. sınıf öğrencisidir. Aslen İzmirlidir.

Üvey babası tarafından zulüm gören bu nedenle de annesi tarafından biri sahip çıkar diye sokağa bırakılan 10 yaşında bir çocuktur Ali.

Ersin Arıcı

1991 yılında Şanlıurfa  da dünyaya gelen Ersin Arıcı 30 yaşındadır. Keşke Hiç Büyümeseydik  de Kahveci Cevdet ve Avlu dizisinde Kadir karakterleri ile yer alan Ersin Arıcı Yasemin Özbuldun ajansın oyuncusudur.

Turgay Tanülkü

18 Temmuz 1953 de Uşak da  dünyaya gelen usta tiyatrocu Turgay Tanülkü Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro eğitimi almıştır. 68 yaşında olan Turgay Tanülkü şuanda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Şahin Ağa olarak izleyicisi karşısında çıkmaya devam etmektedir.

Selen Öztürk

Selen Öztürk Payitaht Abdülhamid dizisinde Seniha Sultanı olarak tanınmaktadır. 23 Temmuz 1980 İzmir doğumlu olan Selen Öztürk Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Selen Öztürk son dönemde Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı gibi dizilerde yer almıştır.  Selen Öztürk 1,70 metre boyunda, 57 kilo ağırlığındadır.

Osman İskender Bayer

1947 doğumlu olan Osman İskender Bayer 74 yaşının içindedir. 182 cm boyunda olan Osman İskender Bayer 2018 de Celebration filminde oynamıştır. Lifecasting ajansın oyuncusudur.

Tomris Çetinel

Tomris Çetinel 21 ocak 1954 İzmir doğumludur ve 67 yaşının içindedir. Sayısız tiyatro oyununda yer alan Tomris Çetinel 2017 de Kod Adı Kaos filmi ile kamera karşısında yer almıştır.

Volkan Çalışkan

Şebnem Oskan ajansın oyuncusu olan Volkan Çalışkan 1976 doğumludur ve 45 yaşının içindedir. Son dönemde Hekimoğlu , Söz , Masum Değiliz gibi dizilerde oynamıştır.

Mehmet Bahattin Genç

Mehmet Bahattin Genç 26 ocak 1981 İzmir doğumludur ve 40 yaşının içindedir. Önce hava kuvetlerinde asker olarak görev alan Mehmet Bahattin Genç sonrasında oyuncu olmaya karar vermiş bir çok oyunda aktif görev almıştır.

Okşan Büyük

Okşan Büyük çok fazla ismi duyulmayan bir tiyatro oyuncusudur. 

Kağıttan Hayatlar Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz