Masumlar Apartmanı Ceylan Kimdir? Han’ın Eski Sevgilisi

Masumlar Apartmanı’na yeni bir oyuncu daha dahil olacak. Masumlar Apartmanı Ceylan Kimdir? Masumlar Apartmanı Han’ın eski sevgilisi Kimdir sorularını cevaplayacağız. Masumlar Apartmanı dizisi kadrosuna Ceylan karakteri ile yeni bir başrol oyuncusu dahil olacak. Her ne kadar İnci Safiye’nin Ceylan meselesini ortaya çıkardığını gerçekte Han’ın Ceylan ile görüşmediğini düşünse de gerçekte Han Ceylan ile görüşüyor. Peki kimdir bu Ceylan

Masumlar Apartmanı Ceylan Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan Han’ın 5 yıl önceki sevgilisidir. Ceylan son beş yıldır Amerika’dadır. Geçen haftalarda Türkiye’ye dönen Ceylan Han’ın yıllardır vergi rekortmeni olduğunun farkındadır ve Han’ı yeniden kendine bağlamak istemektedir.

Ceylan Han’ın evlendiğini öğrenince Han’ı İnci’den ayırmaya çalışacaktır. Bunun içinde ilk olarak o kolyeyi Han’ın odasına bırakmıştır. Han’ı kurtaran ise Safiye olmuştur. Safiye her ne kadar Han’ı bu sefer kurtarmış olsa bile ilerleyen haftalarda Ceylan kendini gösterecek ve Han ile İnci’nin arasını bozacak işleri karıştıracaktır.

Masumlar Apartmani Ceylan resimleri

Ceylan 30’lu yaşların başında oldukça güzel ve zeki bir kızdır. Yıllar önce Han’ın gerçek yüzünü görmüş ve onu terk etmiştir; aradan geçen yıllara rağmen Ceylan Han’ı unutamamıştır. Han’ın bilmediği daha bir çok kötü yanı olsa da Ceylan Han’ı çok iyi tanıdığını düşünmektedir.

Masumlar Apartmanı 23 şubatta ekranlara gelecek 23. bölümünde muhtemelen Ceylan karakteri ile yeni bir oyuncu dizinin kadrosuna dahil olacaktır; ancak şuanda Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakterine hayat verecek konuk oyuncunun ismi bilinmiyor.