Yaralı Kalbim 19. Bölüm Özeti 21 Şubat Dadi Maan’ı Evlendirmek İstiyor

Yaralı Kalbim dizisinde Dadi’nin bayılması sonucunda Get onu yatağa yatırır ve hemen Maan’ı arar ancak Maan’a ulaşamaz. Geet kim olduğunu bilmeden Dev’i arar ve Maan’a ulaşamadığını Dadi’nin durumunun kötü olduğunu söyler. Yaralı Kalbim 21 Şubat Özeti başlıyor.

Yaralı Kalbim 19. Bölüm Özeti

Geet Dadi’yi hastaneye getirir. Naintara Dev’e böyle bir fırsatın bir daha gelmeyebileceğini ve Dadi gözlerini açmadan hastaneye yetişmeleri gerektiğini söyler. Dev Dadi böyle bir haldeyken sen puan toplamayı düşünüyorsun diyerek tepki gösterir. Dadi gözlerini açtığında Maan’ı sorar. Geet ona ulaşmaya çalıştığını ancak telefonuna cevap vermediğini söyler. Dadi Maan’ın Hindistan Cevizi gibi dışının sert ancak içinin yumuşak olduğunu söyler. Geet Maan’ın ne zaman sert ne zaman yumuşak olduğunu anlamadığını söyler.11 6

Geet doktoru getirmek için odadan çıkarken içeri Naintara ve Dev girerler. Dadi’yi o şekilde görünce paniğe kapılırlar. Dadi  tek ihtiyacı olan şeyin Maan olduğunu söyler. Dev ona mesaj attığını yakında geleceğini söyleyerek Dadi’yi rahatlatmaya çalışır. Dadi Maan’ın kendisi yüzünden evi terk ettiğini söyler. Get ise bir köşede oturmuş Maan’ı düşünüyor. Dadi’nin onunla evlenmelisin sözleri kulaklarında yankılanıyor.

22 5

Geet Maan’ın bulmak için iş yerini arar. Bekçi burada olmadığını ancak şehir dışına çıkacağını duyduğunu söyler. Hemşire ziyaret saatinin sona erdiğini söyler. Dev Dadi’nin yanında kalmak ister ancak biz bakarız diyerek gitmelerini ister. Dışarı çıktıklarında Naitara Geet’i görür ve saklanır. Get’in hastaneye kürtaj için geldiğini düşünür. Olayı öğrenmek için Dadi’nin yanında kalmaya karar verir. Bu teklif Dev’i şaşırtır. Get yeniden Dadi’nin yanına gelir. Dadi Maan’ı seviyor musun diye sorar. Geet kekeleyerek hayır yanıtını verir.33 3

Maan’ın her zaman kendisine kötü davrandığını söyler. Dev o zaman ona iyi bir ders vermeliyiz diyerek ondan yardım ister. Get planını sorar. Dadi Maan’ı başka bir kızla evlendireceklerini söylediğinde Get şok olur. Dadi bana yardım edecek misin diye sorar. Get ayağa kalkar ve dışarı çıkmak istediğini söyler. Dadi için için gülüyor. Geet eve geri döner ve Dadi’nin sözlerini düşünür.

Ertesi gün Get işe döner. Adi elinde kadın fotoğraflarının olduğu bir dosya ile gelir ve Dadi’nin bunu gönderdiğini ve Maan için gelin adayı seçmesini ister. Adi Maan’ın nerede olduğunu sorar. Geet onun Londra’da olduğunu ve üç dört gün içinde geleceğini, o gelmeden bu işi bitireceklerini söyler. Yaralı Kalbim 21 Şubat Özeti sona erdi.