Yaralı Kalbim 18. Bölüm Özeti 20 Şubat Gizli Aşk

Yaralı Kalbim dizisinde Geet Maan’a yüzünü bir daha görmek istemiyorum sözlerini hatırlar ve pişmanlık duyar. Tanrı’dan onunla ilgilenmesi için dua eder. Naintara Dev ile Dadi iyileştiğinde tatile gitme konusunda konuşurken Geet’in karşıya geçtiğini görür ve Dev’den arabayı durdurmasını ister. Dev ani bir frenle durur. Naintara dışarı çıkar ve Geet’i gördüğüne emin olduğunu düşünür. Yaralı Kalbim 20 Şubat Özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 18. Bölüm Özeti

Naintara Dev’e Get’i gördüğünü söylemez. Get’den kurtulana kadar Dev’i Delhi dışına göndermeyi düşünüyor. Geet koşarak dergaha girer ve Maan’ı burada bulmak ve yüzünü görmek için Allah’a dua eder. Eline bir iplik alır ve onu Maan’a bağlayacağını söyleyerek gözlerini kapatır. Gözlerini açtığında önünde bulunan kişinin Maan olmasını dileyerek ipi ona verir. Karşısındaki kişi Man’dır. İkisi de uzun süre birbirlerine bakar.1 23

Maan neden beni buraya kadar takip ettin diye saçma sapan bir soru sorar. Dadi’nin evde yalnız kaldığını ve Dadi’ye bir şey olursa onu affetmeyeceğini söyler. Get parçalanmış hissederken Man dönüp ona baktığında dünyasının durduğunu hissediyor. Kendisine neler olduğunu merak ediyor ve neden bu şekilde düşünüyorum diye kendini sorguluyor.

Ertesi gün Geet ve Maan yaşadıklarını düşünüyorlar. Bir araya geldiklerinde kedi köpek gibi kavga ediyorlar. Özellikle Maan onu sürekli azarlıyor. Maan bundan sonra evinde çalışacağını söyleyerek ofisteki çalışanları evine çağırır. Ofis çalışanları özellikle de Şaşa Geet’i orada görünce şok olur. Geet dadi’nin isteği üzerine Maan’ın evinde kalıyor. Geet Maan’dan uzak durmak için uzak bir yerde otururken Maan onu azarlamaya devam ediyor. Geet dayanamaz ve bugün hata yapmadığını, yapsa bile düzelttiğini söyler. Maan Geet’e bağırmayı bırakmasını ister.

Maan iç huzurunu düzeltmek için Dadi’yi göreceğini söyleyerek ayrılır. Şaşa Maan’ın sekreteri olarak burada ne yaptığını sorar. Geet burada kısa süre kalacağını ve yakında ayrılacağını söyler. Maan’ın sekreteri olduğunu karısı olmadığını belirtir. Doktor Dadi’yi kontrol eder ve neden yanlış raporları Maan’a göstermesi gerektiğini sorar. Dadi bazen yanlış şeylerin önemini yitirdiğini söyler. İçeri Maan girdiğinde Dadi acı içinde inler. Maan raporları kontrol eder ve Dadi’nin iyi olmadığını görür.2 23

Dadi istediği şeyleri Maan’a yaptıracağını düşünür. Maan bir görüşme için ayrılır. Geet Maan ile göz göze gelmemek için çareyi çalışmakta buluyor. Onu gördüğünde yazı yazmaya başlar. Geet daha sonra ondan uzaklaşmaya karar verir. Giderken Bayan Rathood ile çarpışır ve mürekkep kadının üzerine dökülür. Bayan Radhood Get’i azarlarken benim kim olduğumu biliyor musun diye konuşur. Bu sırada Maan gelir ve Bayan Rathot’dan özür diler. Get’de özür diler ancak Bayan onun gibi kadınlarla konuşmak istemediğini söyler. Man’a bunu nerden buldun diye çıkışır.

Kadın ona projeden bahseder. Şaşa hemen atılır ve benim 2 saatimi almaz diyerek Bayan Radhod’un dikkatini çeker. Bayan Get’e ben anlayacak modern kadınlar da varmış diyerek laf sokar. Maan projede görevli kişileri söyler ve Geet’in Şaşa ile çalışmasını ister. Yaralı Kalbim 20 Şubat Özeti sona erdi.