Yasak Elma Mert Neden Yok? Yasak Elma Can Nergis Neden Ayrıldı?

Yapımcılığını Med Yapımın yaptığı Yasak Elma dizisinde şok bir ayrılık yaşanacak. Dizide Mert karakterini oynayan Can Nergis veda edecek. Can Nergis’in diziden ayrılması sevenleri tarafından üzüntüyle karşılandı. Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’da Fox’da.

Yasak Elma Mert karakterini oynayan Can Nergis’in senaryo gereği diziye veda edeceği açıklanırken izleyiciler Mert’in entrikaları iyi çevirdiğini ve Kerim ile uyumlu bir karakter olduklarını bu yüzden Mert’in senaristin kalemine kurban gittiğini düşünüyor. Yasak Elma dizisinin son bölümlerinde çok az bir zaman görünse de Mert için ayrılık vakti geldi.can

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüğlu gibi oyuncuların yer aldığı Yasak Elma’nın yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturuyor. Dizinin sevilen oyuncusu Can Nergis ne yazık ki ayrılacak. Diziden neden ayrılacağı henüz muamma.

Yasak Elma Can Nergis Kimdir?

Son olarak Yasak Elma Mert karakteri ile seyircinin beğenisini toplayan Can Nergis 27  Mayıs 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Lisenin ardından Londra’ya giderek üniversite eğitimini tamamladı. Ardından teyzesi Neslihan Yargıcı’nın yardımı ile Tayland’a giden Can Nergis burada modellik yaptı. Tayland’da 8 yıl modellik yapan Can burada bir lokanta açmış ancak daha sonra kapatmak zorunda kalmıştır.can1

Türkiye’ya 2011 yılında dönüş yapan oyuncu ve modelin ilk dizisi Herşeye Rağmen olmuştur. Dila Hanım, Paşa Gönlüm, Arka Sokaklar, Börü Adanış Kutsal Kavga onun dizi ve filmlerinden bazılarıdır. Özellikle Arka Sokaklar dizisindeki Onur karakteri ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Can Nergis; Türkçe, İngilizce, Çince, Tay dili ve Rusça’yı bilmektedir.