Masumiyet Nerede Çekiliyor? Hale’nin Konağı Nerede?

Gold Film yeni dizisi Masumiyet’in çekimlerine İstanbul Anadolu yakasında başladı. Oyuncu kadrosunda Deniz Çakır, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ  ve Tolga Güleç gibi çok önemli ve sevilen isimleri kadrosunda barındıran Masumiyet dizisinde izleyicinin en çok dikkatini çekecek konulardan biri de dizinin nerelerde çekildiği olacak.

Masumiyet Nerede Çekiliyor?

Masumiyet dizisinde çekimler Sakıp Sabancı’nın İstanbul Anadolu yakasında bulunan konağından çekilecek. Sakıp Sabancı 2014’de vefaat ettikten sonra Sabancı Vakfı tarafından kullanılmayan ev 2020 de tadilata girmişti. Masumiyet dizisinde Hale karakterine hayat verecek Hülya Avşar’ın kullandığı bu ev yeni yüzü ile izleyicisi karşısına çıkarılacak.

Hale’nin Konağı Nerede

Masumiyet dizisinde Hale’nin konağı İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Bu konak Sakıp Sabancı’nın da yaşadığı konaktır. Hale zengin ve güçlü bir kadın olarak çıkacak karşımıza. Hale’nin evi modern çizgiler ile döşenmiş olacak ve önünde de kocaman ve gösterişli bir havuzu ve yanında ise hizmetçilerin kalacağı bir i müştemilat da planlanıyor.

Masumiyet dizisinin çekimleri İStanbul’un farklı bölgelerinde devam ediyor; dizi yayınlandıkça çekimlerin yapıldığı bölgeleri sitemizden sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.