Yeni Hayat Ece Kimdir? Nisa Sofiya Aksongur Kaç Yaşında?

Karga Seven Pictures’un yeni dizisi Yeni Hayat’da harika bir çocuk oyuncu izleyeceğiz. Kanal D ekranlarında şubat ayında izleyicisi karşısına çıkacak Yeni Hayat dizisinde Ece karakterine Nisa Sofiya Aksongur hayat verecek.

Nisa Sofiya Aksongur bilindiği üzere son olarak 2019’un en çok izlenen sinema filmi Yedinci Koğuştaki Mucize’de oynamış ve filmde Ova karakteri ile adeta devleşmişti. Elif Usman’ın senaryosunu yazdığı Yeni Hayat dizisinde erkek başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu olacak. Serkan Çayoğlu’nun Yeni Hayat dizisinde hayat vereceği Adem karakteri eski bir bordo bereli olacak ve şimdilerde bir koruma olarak zengin bir iş adamını koruyacak. Yeni Hayat dizisinde Ece karakteri ise Serkan Çayoğlu’nun hayat verdiği Adem karakterinin kızı olacak.  Yeni Hayat dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Yeni Hayat Oyuncuları

Yeni Hayat Ece Kimdir?

Ece 7 yaşında akıllı ve güzel bir kızdır. Babasının geçirdiği zor zamanların farkında olan Ece her zaman babası Adem’in yanında olan ona destek olan bir kızdır. Ece 7 yaşında olmasına rağmen büyümüş de küçülmüş gibidir. Adem’in göz bebeği olan Ece babasının onu ne kadar çok sevdiğinin farkındadır. Yeni Hayat Ece

Nisa Sofiya Aksongur Kimdir?

30 mart 2011 İstanbul doğumlu olan Nisa Sofiya Aksongur 9 yaşdadır. Annesi tarafından yeteneği keşfedilen Nisa Sofiya Aksongur çok zeki bir çocuktur ve sosyal yönü çok kuvvetlidir. Hem güzelliği hemde yeteneği ile ajansta en dikkat çeken çocuk oyunculardan olan Nisa Sofiya Aksongur ilk olarak Fiat ve Nako gibi markaların reklamlarında oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

Daha sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi seçmelerinde çok beğenilen Nisa Sofiya Aksongur çok küçük olduğu için kendini Muhteşem Yüzyıl’da çok gösteremese de yaşı 6 olunca biraz daha yeteneklerini gösterme şansı elde etmiştir. O yaşlarda Adını Sen Koy isimli Trt 1’in günlük dizisinde yer alan ve dizi de Asya karakterine hayat veren Nisa Sofiya Aksongur Türkiye’nin gündemine oturmayı başarmıştır.

Bu dönemde okul da başlayınca günlük dizi zor olmuş ve Adını Sen Koy dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştır. Nisa Sofiya Aksongur 2017 de Kuzgun dizisinde Dila’nın çocukluğu olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Yapımcıların göz bebeği olan  Nisa Sofiya Aksongur 2018 ise Ağlama Anne dizisinde Alya karakteri ile yer almıştır. Nisa Sofiya Aksongur son olarak Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’a konuk oyuncu olarak dahil olmuş ve bir bölüm sonra geceye damga vurarak ayrılmıştır.

Nisa Sofiya Aksongur RESİMLERİ DİZİLERİ Kaç Yaşında?

30 mart 2011 de doğan Nisa Sofiya Aksongur  9 yaşındadır.