Yetimhane Oyuncuları Kadrosu Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Beren Gökyıldız’ın yeni dizisi Yetimhane çok yakında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Uzun zamandır genel olarak çocukların yer alacağı bir dizi için Med Yapım yeni oyuncu arama çalışması yapıyordu. Oyuncu kadrosunda artık sona gelinen Yetimhane dizisi Yetimhane’ye bırakılmış 6 -12 yaşında ki çocukların dram dolu hikayesini ekranlara taşıyacak.

Daha önce Kırgın Çiçekler dizisinde 14 – 18 yaş yetimhane çocuklarını izlemiştik; Yetimhane dizisinde ise bir alt yaş grubu izleyeceğiz. Her ne kadar günümüzde çocuklar yetimhanelerde değil sevgi evlerinde 5 6 kişilik evlerde onlara bakıcılık yapan ablaları ile hayatlarına devam etse de ne yazık ki 2017 öncesi kimsesiz çocuklar yetimhanelerde kalıyorlardı.

Yetimhane Dizisi Konusu: Yetimhane dizisinde İstanbul’da bir çocuk yetimhanesinde kalan çocukların ailelerini arama ve İstanbul’da yaşam mücadeleleri anlatılacak. İzleyiciye kimsesiz olmanın ne kadar acı bir durum olduğu bir kez daha gösterilecek.

Yetimhane Dizisi Oyuncuları

Beren Gökyıldız

Son olarak Mucize Doktor dizisine bir bölüm konuk oyuncu olarak katılan Beren Gökyıldız daha önce Anne ve Kızım dizilerinde beraber çalıştığı Med Yapım ile şimdi de Yetimhane isimli yeni dizisini çekmeye hazırlanıyor. Tükiye’nin açık ara en çok tanınan çocuk oyuncusu olan Beren Gökyıldız  2008 İstanbul doğumludur ve şuanda 12 yaşının içindedir. Kocamın Ailesi dizisi ile oyunculuğa başlayan ve çok sevilen Beren Gökyıldız ne kadar yetenekli olduğunu Güldüy Güldüy Show Çocuk ile de ispat etmiştir. Cansu Dere ile Anne dizisinde başrolü paylaşan Beren Gökyıldız daha sonra da Buğra Gülsoy’la da Kızım dizisini çekmiş ve iki dizisi de çok sevilmiştir. Bizim Hikaye dizisinin son sezonunda da dizinin kadrosuna katılan Beren Gökyıldız yer aldığı tüm projelerde başarıya ulaşan nadir isimlerdendir.

Yetimhane diizisi oyuncuları Beren Gökyıldız

Yetimhane dizisi oyuncu kadrosuna bir çok ismini duymadığımız çocuk oyuncu da dahil oldu. Özellikle Layla Şirin Ajans ve Yusuf Güney Gün ajans çocuk oyuncu bulmak için büyük emek sarf ediyor. Şuanda kesinleşmemiş bir çok karakter var. Ajanslar ise özellikle Yetimhane dizisinde başrolde yer alması için 6 – 9 yaş arası ikiz erkek çocuk, 5 – 10 yaş arası esmer ve sarışın kızlar ve 5 – 7 yaş arası esmer erkek çocuk aranıyor. 

Tamamen çocuklardan oluşacak Yetimhane dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak yeni çocuk oyuncularda ciddi derece de ünlü olma şansı elde edecek. Fox Tv’nin elinde zaten 2020 2021 yeni sezonu için yaz dizileri için 7 dizi var; bakalım Fox Tv çok uzun soluklu bir dizi olacağına garanti verdiği Yetimhane dizisi için hangi diziden vaz geçecek. Adaylar arasında Öğretmen; Zümrüdü Anka ve Baraj dizileri var

Yorum yaz