Zalim İstanbul Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

2. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkan Avşar Filmin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un oyuncu kadrosu ikinci sezonun ortasında birden değişmeye başladı. Zalim İstanbul’da aslında gerçek sezon finali şubat ayında olacak hikaye anlamında. Dizi de sonunda Cenk ile Nedim’in kavgası bitecek ve kardeş oldukları ortaya çıkacak; bu noktadan sonra yavaş yavaş Zalim İstanbul dizisi değişecek ve değişen konulara gerekli olan yeni karakterler diziye dahil edilirken dizi de senaryosu biten bir çok oyuncu da Zalim İstanbul dizisinden ayrılmak zorunda kalacak. Bizde sizlere bu konumuzda Zalim İstanbul dizisinin 2. ve 3. sezonunda Zalim İstanbul dizisine yeni gelen ve Zalim İstanbul dizisinden ayrılan oyuncuları tanıtacağız.

Zalim İstanbul Yeni Gelen Oyuncular

Seray Ercan

Son olarak Sevgili Geçmiş dizisi kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu Seray Ercan Zalim İstanbul dizisinin son 3 bölümünde dizi de yer alacak. 1 Ocak 1993 İzmir doğumlu olan Seray Ercan 27 yaşındadır.

seray ercan Zalim İstanbul oyuncusu

Nihat Demirel -Şirket Müdürü-

1973 Bartın doğumlu ola Nihat Demirel Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri almıştır. O Hayat Benim, Kara Para Aşk Nihat Demir’in yer aldığı önemli dizilerdendir.nihat demirel Zalim istanbul şirket müdür

Sevinç Kumaş -Başak-

Sevinç Kumaş oyunculuğa İki Dünya arasında dizisi ile başlamıştır. 18 Aralık 1984 de İzmir’de doğan Sevinç Kumaş 1.60 m boyunda ve 45 kg’dır. 36 yaşında olan güzel oyuncu Sevinç Kumaş son olarak Kalbim Yangın Yeri dizisinde oynamıştır.

Zalim İstanbul  dizisinde Başak karakteri evin emektar yardımcısı  Nurten’in kızı olacak. Güzel bir kız olan Başak konakta zaten karışık olan işlerin daha da karışmasına neden olacak.Sevinç Kumaş Zalim istanbul yenş gelen Başak

Oğuz Peçe  -Yusuf-

1991 doğumlu olan Oğuz Peçe İstanbul doğmuş ve yaşamaya devam etmektedir. 29 yaşında olan genç yetenek Çılgın Dershane filmi ile dikkat çekmiştir ve son olarak Kalbim Yangın Yeri dizisinde de Mehmet karakterine ve  Kırgın Çiçekler de ise Atakan karakterine hayat vermiştir.

Yusuf aklı başında zengin ve kaliteli bir insandır. Damla ile aşk yaşayacaktır.oğuz peçe Zalim İstanbul yeni gelen oyuncu 1

Zalim İstanbul Dizisinden Ayrılan Oyuncular

İdris Nebi Taşkan –Civan-

Zalim İstanbul dizisinde İdris Nebi Taşkan’ın hayat verdiği Civan karakterinin yerine Oğuz Peçe’nin hayat vereceği Yusuf karakterinin geleceği konuşuluyor; şuanda İdris Nebi Taşkan’nın Zalim İstanbul dizisinden ayrılığı kesin değil.

Bize gelen tüyolara göre İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul dizisinden ayrılmayı kendisi istemiş nedeni ise karakterinin çok geride kalmasıymış. Tabi Zalim istanbul dizisi yapımıcı bu ayrılığa izin verir mi bilinmez ama İdris Nebi Taşkan’a yeni bir diziden başrol teklifi geldiği de konuşuluyor.

zalim istanbul ayrılan oyuncular

Sevcan Sini (Oya)

1992 yılında hayata gözlerini açan Sevcan Sini  28 yaşının içindedir ve Dokuz Eylül Üniversitesinde Oyunculuk lisans eğitimi almıştır ve tiyatro ile ilgilenmektedir.  oyuncusudur.

Zalim İstanbul dizisinde Sevcan Sini’nin hayat vereceği Oya  karakteri Nedim’in psikiyatri doktoru olarak ekranlarda yer alacaktır.zalim istanbul ayrılan oyuncular Oya