Zamanın Kapıları Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Ayşe Övür’ün Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü adlı romanından uyarlanacak Zamanın Kapıları Oyuncuları belli oldu. Dizide Birkan Sokullu başrol olarak yer alacak.

Dizi Bein Connect ekranlarının dijital platformu Tod ekranlarında yayımlanacak. Dizinin senarist koltuğunda Büşra Cebe oturuyor. Zamanın Kapıları dizisinde yazılımcı Sinan’ın ünlü Politikacı’nın kızı Nevra’yla olan hikayesini konu alacak.

Zamanın Kapıları Oyuncuları

Birkan Sokullu (Sinan)

Zamanın Kapıları Oyuncuları arasında erkek başrol olarak yer alacak Birkan Sokullu 6 Ekim 1985 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 39 yaşının içinde olan oyuncu Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünden mezun olmuştur. 2003 yılında düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında 3.olmuş sonrasında oyunculuğa yönelmiştir. 187cm boyunda ve 80kg ağırlığında olan yakışıklı oyuncu 2012-2015 yılları arasında Aslı Enver ile evli kalmış ancak boşanmışlardır. Şu anda bekar olan Birkan Sokullu Hayat Şarkısı dizisinde canlandırdığı Kerim Cevher karakteri ile tanınmıştır. Daha önce Yüzyıllık Mucize, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Yüz Yüze gibi yapımlarda rol almıştırZamanın Kapıları Oyuncuları Sinan

Tod Adlı dijital medya platformunda yayınlanacak Zamanın Kapıları Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. En güncel ve doğru bilgiler için takipte kalınız!