Zümrüdü Anka Deniz Kimdir? Amacı ne? -Sahra Şaş –

Zümrüdü Anka  dizisi 2. sezonu ile Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek. Ağustos sonunda başlayacak yeni sezon öncesi Zümrüdü Anka  dizisinde çekimler başladı. Ürgüp – Göreme bölgesinde başlayan 2. sezon çekimlerinde iki değişiklik dikkat çekti. Zümrüdü Anka dizisinin senarist kadrosunda değişiklik yaşandı ve Eylem Canpolat’ın süpervizörlüğünde Işıl Sönmez, Leyla Uslu Oter ve Doruk Erengül artık Zümrüdü Anka dizisinin yeni senaristleri olacak.

Diğer bir değişiklik ise yeni senaristler ile birlikte gelen yeni karakter Deniz olacak. Deniz’in hikayeye girmesi ile Demirkan ailesinde hiç bir şey eskisi gibi olmayacak; özellikle Serhat ve Zümrüt aşkında işler iyice karışacak.Zümrüdü Anka Deniz

Zümrüdü Anka Deniz Kimdir?

Deniz 30’lu yaşların başında güzeller güzeli bir iş kadınıdır. Nevşehir’in ünlü iş adamlarından birinin kızı olan Deniz görür görmez Serhat’a aşık olur. Bu güne kadar her istediğini elde etmiş Deniz Serhat’tan yüz bulamayınca Serhat’ın kalbinin dolu olduğunu anlayacak ve Zümrüt ve Serhat aşkını bitirmek için hain planlar hazırlayacak. Serhat ise Zümrüt’ü bir kez daha ihanet ile suçlayacak.

Zümrüdü Anka Deniz’in Amacı ne?

Zümrüdü Anka dizisinde Deniz’in başta amacı Serhat’ı elde etmek olsa da daha sonra yaşananlar ile birlikte Deniz Demirkan’ların gelini olmak yerini hasımı olmayı tercih edecek ve Demirkan’ları bitirmeyi ve batırmayı hedefleyecek; ne yazık ki başarılı da olacak.

Zümrüdü Anka  dizisinde Deniz karakterine hayat verecek Sahra Şaş’ı yakından tanıyalım.Zümrüdü Anka Deniz resimleri

Sahra Şaş Kimdir?

Son olarak Zemheri dizisinde Sevda karakteri ile yer alan ancak başarıya ulaşamayan Sahra Şaş daha önce de Bizim Hikaye dizisine Çiçek karakteri ile sonradan dahil olmuş ve çok sevilmişti.   2019 da Kadın dizisinde Berşan karakteri ile boy gösteren Sahra Şaş şimdide Zümrüdü Anka dizisine sonradan dahil olacak. 14 Kasım 1994 İstanbul doğumlu olan Sahra Şaş Kürt kökenlidir ve Kürtçe bilmektedir. İlk dizisi Tatar Ramazan dizisi olmuştur ve 7 yıldır sanat hayatı içindedir.  26 yaşında. 1.65 m boyunda olan Sahra Şaş 54 kg’dır. En büyük çıkışını Çoban Yıldız dizisinde Rüveyda karakteri ile yaşamıştır. Sahra Şaş’ın önemli projeleri arasında Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Adını Kalbime Yazdım dizileri de vardır.

Sahra Şaş Kaç Yaşında?

14 Kasım 1994 doğumlu olan Sahra Şaş 24 yaşının içinedir 2020 yılı itibari ileZümrüdü Anka sahra şaş

Sahra Şaş’ın Sevgilisi Kim?

Sahra Şaş’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yorum yaz