1 Başka Güzel Yarışmacıları Jürisi ve Sunucuları

BBO Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği 1 Başka Güzel yarışmacıları belli oldu. Raşit Bağzıbağlı, Emina Jahoviç ile Bige Daruga Çalışkan’ın jüri koltuğunda yer aldığı Bir Başka Güzel yarışmasının sunucusu ise güzel oyuncu ve sunucu Esra Eron olacak.

12 kadın yarışmacının daha güzel ve modaya uygun olmak için kıyasıya mücadele vereceği Bir Başka Güzel yarışmasında her hafta bir yarışmacı da yarışmaya veda etmek zorunda kalacak. Diğer taraftan veda eden yarışmacının yerine ise binlerce kız arasından seçilmiş yeni bir kız gelecek.

1 Başka Güzel Yarışmasında Büyük Ödülü Ne?: 1 Başka Güzel Yarışmasında büyük ödül bir kasa altın olarak nitelendiriliyor; ancak bir kasa altın denildiği zaman bir kasa altına 1.000.000 TL’lik de altın girer 100.000 TL’lik de. 1 Başka Güzel Yarışmasında bir kasa altın dikkat çekmek için kullanılan bir ifade BBO Yapım ve Show TV bir kasa altın değil 100 gram altını anca verir.

1 Başka Güzel Yarışması 13 eylül 2021 pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün izleyicisi karşısında olacak. 1 Başka Güzel Yarışmasında haftanın finali ise cuma günleri olacak.

1 Başka Güzel Yarışmacıları

1 Başka Güzel Yarışmacıları arasında Büşra isimli kapalı bir kız dar var. BBO Yapım farklı bir şey deneyerek tesettürlü bir yarışmacıyı da konsepte dahil etti. Büşra isimli yarışmacı 1 Başka Güzel yarışmasında tesettür modası ile temsil edilecek. Bakalım jüriler Raşit Bağzıbağlı, Emina Jahoviç ile Bige Daruga Çalışkan’ın kapalı modası ile ilgili yaptığı yorumlar nasıl tepki alacak göreceğiz.

bir Başka Güzel Yarışmacıları arasında Aisha ve kardelen de yer alacak

1 Başka Güzel Yarışmacıları

 • Zahra
 • Ebrar
 • Nur
 • Büşra
 • Ece
 • Gaye
 • Elmas
 • Dilşah
 • Kardelen
 • Aisha
 • Tanya
 • Melika

1 Başka Güzel Büşra Mertoğlu

Büşra Almanya’dan İstanbul’a Bir başka güzel olmak için gelmiştir.  Büşra 23 yaşındadır ve 160 cm boyundadır. Yarışmaya annesinin desteği ile katılmıştır; tek hedefi birinci olmaktır. 1998 doğumlu Büşra 50 kg ağırlığındadır. Babası Ankaralı olan Büşra Mertoğlu’nun annesi Siirtli. Büşra Almanya da doğmuş büyümüş. Büşra hem makyaj uzmanı hem de kamu yönetimi alanında üniversite öğrencisi. Sosyal medyayı kullanmayı , fotoğraf çekmeyi çektirmeyi çok seviyor; en çok da alış veriş yapmayı seviyor

1 Başka Güzel Ebrar Kula

1 Başka Güzel yarışmacılarından Ebrar 180 cm boyunda ve 70 kg ağırlığındadır. 26 yaşında olan Ebrar aslen Sivaslı ama Ankara da doğmuş büyümüş. Peyzaj teknikeri. 38 beden modaya çok ilgi modellik ve mankenlik yapmış

Bir Başka Güzel Dilşah Gülşah Çelik

Bir Başka Güzel Dilşah kimdir? Dilşah 26 yaşında aslen Diyarbakırlı güzeller güzeli bir kızdır. Dilşah’ın boyu 170 bedeni 34’tür. İstanbul ve Diyarbakır’da yaşıyor. Modern dans eğitmeni olarak görev alıyor.

Bir Başka Güzel Tanya (Ayşe Naz)

Tanya aslen Türk’tür babası İstanbullu annesi ise Ukraynalıdır. İstanbul Fatihte doğmuş büyümüştür. 18 yaşında olan Tanya 38 bedendir ve 170 cm boyundadır. 2 kız kardeşi vardır. Resim çizmeyi; kitap okumayı faydalı tartışmaları çık sever. Bulaşık yıkamadıktan nefret eder. Etrafında herkes ona Tanya der.

Bir Başka Güzel Kardelen Demiröz

Bir Başka Güzel yarışmacısı Kardelen 22 yaşında 158 cm boyundadır. Giresunlu olmasına rağmen Ordu’nun bir köyünden yarışmaya katılan 22 yaşındadır. 52 kg ağırğındadır. Ziraat mühendisliği 3. sınıf öğrencisidir.

Bir Başka Güzel Elmas Pişkin

Elmas İzmir’den Bir Başka Güzel yarışmasına katılıyor. 31 yaşında olan Elmas 174 cm boyunda ve 34 bedendir. Plates eğitmenliği ve fotomodellik yapıyor ayrıca oyunculuk ilgileniyor. Hayvanları özellikle de atları ve kedileri çok seviyor.

Bir Başka Güzel Gaye Güler

Gaye Bir Başka Güzel’e Muğla Marmaris’ten katılıyor. 13 yıldır piyano çalan Gaye Güler 3 yıldır da İstanbul’da yaşıyor. 36 beden giyen Gaye Güler 20 yaşında ve 172 boyunda. 53 kg ağırlığında olan Gaye Güler dansçılık ve modellikle de ilgileniyor.

Bir Başka Güzel Melika Farahani

Bir Başka Güzel Melika Farahani’yi tanıyoruz. Melika Azerbeycan’dan Bir Başka Güzel yarışmasına katılıyor. 24 yaşında olan Melika 36 beden ve 174 cm boyunda. 5 yıldır Türkiye’de sunuculuk yapıyor. 60 kg ağırlığında. At binmeyi ve yüzmeyi çok seviyor.

Bir Başka Güzel Aisha

Aisha Gambiya’dan geliyor. Aisha 20 yaşında ve 173 cm boyunda. Gambiya doğumlu olan Aisha 19 yaşında. Yarı Türk yarı afrikalı. 81.64.91 vücut ölçülerine sahip.

Bir Başka Güzel Ece Demiralp

Bir Başka Güzel Ece kimdir? Ece 23 yaşında ve yarışmaya Balıkesir’den katılıyor. 178 cm boyunda olan Ece Demiralp 54 kg. 4. sınıf diyetisyenlik öğrencisi olan Bir Başka Güzel yarışmacısı Ece yarışmayı kazanacağından emin

Bir Başka Güzel Nur Üzerli

Bir Başka Güzel Nur aslen Nevşehirli. 24 yaşında olan Nur 45 kg ağırlığında. 172 cm boyunda ve 32 beden. Nur modellik yapıyor. Nur alış veriş yapmayı çok seviyor.

Bir Başka Güzel Zahra Salamati

İran’ın başkenti Tahran’dan geliyor. Zahra’nın yaşı 31 bedeni 36 ve 178 cm boyunda. Güzellik merkezinde çalışıyor; ancak kendisi bilgisayar mühendisi

1 Başka Güzel Yarışmacıları arasında büşra isimli kapalı bir kız da var

1 Başka Güzel Jürileri

 • Raşit Bağzıbağlı
 • Emina Jahoviç
 • Bige Daruga Çalışkan

Raşit Bağzıbağlı

1 Baska Guzel rasit Bagzibagli

Emina JahoviçEmina Jahovic

Bige Daruga Çalışkan

D’She Kadını Group Medya Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı olarak tanınan Bige Daruga Çalışkan Bir Başka Güzel yarışmasında jüri üyesi olarak yer alacak. Bige Daruga Çalışkan başarılı ve doğayen bir iş kadınıdır. Bige Daruga Çalışkan 40’lı yaşların sonundadır ve annedir. Şuanda Group Medya CEO’su olarak görevine devam eden Bige Daruga Çalışkan

Bige Daruga Caliskan

1 Başka Güzel Sunucu

1 Başka Güzel yarışmasının sunucusu Esra Eron oldu. Esra Eron daha önce Survivor Panaroma, Gel Konuşalım ve Neler Oluyor Hayatta isimli prıgramlarda sunucu olarak yer almıştı.