Bige Daruga Çalışkan Kimdir? Kaç Yaşında?

Bige Daruga Çalışkan Kimdir? 1 Başka Güzel yarışmasının jüri üyelerinden biri Bige Daruga Çalışkan oldu. Son dönemde kayıp arama ve yemek programlarından sıkılan izleyicinin tercih etmesi için 1 Başka Güzel  yarışması ekranlara gelecek. BBO Yapım 1 Başka Güzel yarışmasında iş hayatında çok tanınsa da televizyon sektöründe çok tanınmayan başarılı iş kadını Bige Daruga Çalışkan’ı da jüri üyesi olarak kadrosuna kattı.

1 Başka Güzel yarışmasını inceleyen ve konsept olarak tutacağına inan Bige Daruga Çalışkan son anda da olsa 1 Başka Güzel  yarışmasında yer almayı kabul etti. Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş de yayınca olarak görev alan Bige Daruga Çalışkan iş dünyasında kadınların ne kadar başarılı olabileceğinin canlı bir ispatıdır. Bige Daruga Çalışkan Kimdir sorusuna cevap vermeye devam ediyoruz.

Bige Daruga Caliskan bir baska guzel

Bige Daruga Çalışkan Kimdir?

Üç çocuk annesi ola Bige Dura Çalışkan lk olarak sektöre Erler filmin sahibi Türker İnanoğlu ile tanışarak girmiştir. Özel televizyonların ilk yıllarında televizyon sektöründe görev alan Bige Dura Çalışkan iş hayatında kadınların sesi olmaya devam etmektedir. Hem kariyer hemde çocuk yapabilen ünlü iş kadınlarından olan Bige Daruga Çalışkan uzun zamandır televizyondan ayrı olarak yöneticilik yapmaktaydı. Bige Daruga Çalışkan yıllar sonra Bir Başka Güzel yarışması ile ekranlara dönecektir.

Bige Daruga Çalışkan Kaç Yaşında?

50’li yaşların  başında olmasına rağmen bakımlı görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken Bige Daruga Çalışkan bir sohbetinde 40’lı yaşları uzatmak için estetik olmak istediğini söylemiştir.

Bige Daruga Çalışkan adalete inan oldukça bilgili bir kadındır. Bu nedenle de 1 Başka Güzel yarışmasına yorumları ve adaleti ile renk katacak izleyicinin göz bebeği olacaktır. Bige Daruga Çalışkan tatlı sohbeti ile Bir Başka Güzel yarışmasında kıyafetleri iş hayatının isteklerine göre yorumlayacaktır.

Bige Daruga Çalışkan kimdir güzel bir sunucu ve iş kadınıdır.

1 Başka Güzel Yarışmacılarının Jürileri ve Sunucuları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız 1 Başka Güzel