1 Ocak Kadın Neden Yok? Kadın Ne Zaman Yayınlanacak? 46. Bölüm

Medyapım MF Yapım’ın ortak hazırladığı Kadın dizisinin 46. bölümü ne yazık ki 1 ocak salı akşamı Fox Tv ekranlarında olamayacak. Tam Kadın’da heyecan doruğa ulaşmıştı; Sarp tam Bahar ve çocukları güvenli bir yere götürmek ve Nazif’i atlatmak isterken patlayan silah herkesi korkutmuştu. Kadın dizisinin 1 ocakta yayınlanacak bölümünde tam kimin vurulduğunu öğrenecektik ancak Kadın dizisi üç hafta yıl başı tatiline girdi.

Sezon finali gibi üç hafta ara mı olur demeyin bu sezon ne yazık ki Atv, Show Tv, Star Tv, Kanal D ve Fox Tv’nin aldığı ortak karar gereği hiç bir dizinin yeni bölümü 21 ocak pazartesine kadar yayınlanmayacak. Özel kanallar bu kararı Türk dizi sektörünü korumak için aldık dese de olan Kadın dizisi izleyicisine oldu. Kadın dizisi izleyicisi 1 ocak salı akşamı Kadın dizisinin 46. bölümü izlemek için beklerken Kadın dizisi 46. bölüm fragmanı yayınlanmadı.

1 Ocak Kadın Neden Yok?

Kadın dizisi 46. bölüm ne yazık ki 1 ocak salı akşamı değil 22 ocak salı akşamı yayınlanacak. Zaten son üç yıldır diziler yılbaşı haftası bir tatile giriyordu bir haftalık. Bu sezon ise bu ara 3 haftaya çıktı. Med Yapım ve MF Yapım set ekibine ve oyunculara tahmini olarak 3 hafta izin verdi. Kadın dizisi 48. bölüm de yer alan sahnelerin sonra set tatile girdi. Kadın dizisi set ekibi ve oyuncuları tahmini olarak 48. bölüm çekimlerine devam etmek için 15 ocaktan sonra tekrar sete çıkacak.

Kadın 46. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadın 46. bölüm kesin olmakla beraber 22 ocak salı akşamı ekranlarda olacak. Bu tarihin erkene  alınma şansı yani 15 ocak salı akşamı olma şansı ne yazık ki yok. Hatta kötü haber eğer kanallar ile reklam veren şirketler arasında reklam anlaşmalarının yenilenmesi uzarsa Kadın dizisinden zarar etmek istemeyen Fox Tv diziyi ocak ayı sonuna hatta şubat ayına kadar bile sarkıtabilir.

Fox Tv aldığı reklamlarda saniye başı en yüksek rakamı salı akşamı istiyor. Salı akşamı Fox Tv’de Kadın dizisi için izleyici ekran karşısına geçtiği anlarda her bir dakika reklamın fiyatı milyonları buluyor. Tabi ki reklam vermenin bu kadar pahalı olmasının en önemli nedeni de arz ve talep meselesi. Bir çok firma bu kadar insanı ekran karşısında bulduğunda onlara ürünlerini tanıtmak istiyor; ancak 2019 da ne yazık ki firmalar arası böyle bir rekabet olmayacak; çünkü bir çok firma ya batmamak için reklam giderlerini en aza indirdi veya bir çok firmada reklamlarına rağmen battı.

Türkiye’de 2018 de konkardo ilan  eden yani battığını açıklayan bine yakın firma oldu. En büyük reklam veren firmalardan biri de Yörsan’dı. Diğer bir firma da Karaca oldu. Bu kadar firmanın ihaleden çekildiği bir ortamda da reklam ihalelelerinde bedeller düşük kalıyor ve kanallar bu kadar düşük teklif veren şirketlerin reklamlarını yayınlamak istemiyor. Reklam gelirleri kanalların en büyük gelirleri. Reklamdan büyük paralar kanallara gelmezse kanallar yapımcılara yapımcılarda oyunculara eski kazandıkları o büyük paraları veremezler. 

Kadın Neden Yayınlanmıyor?

Kadın dizisinin oyuncu ve yapım maliyeti çok düşük bu nedenle Kadın dizisi yapımcıları indirime gidip devam kararı alabilirler ama bazı  diziler var ki bu sürecin sonunda final kararı alıp dizi sektöründen ayrılabilir.

Reklam ihaleleri kanalların beklediği yerlerde sonuçlanmaz ve kanallar yaptıkları hesapta zarar edeceklerini görürlerse bir çok dizi yapımcısı ya indirime gitmek yada final kararı vermek zorunda kalacak.

Kadın Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Aldığımız kesin bilgilere göre Kadın dizisinin yeni bölümü kesin olarak 22 ocak salı akşamı 21:00 da ekranlarda olacak.

Kadın 46. Bölüm Fragmanı

Kadın 46. Bölüm Fragmanı şuanda yayınlanmadı.