İmparatoriçe Ki Wang Yu Sunyang Aşkı Özel Klip I Love You

İmparatoriçe Ki dizisinde en çok onların aşkı konuşuldu. Wang Yu henüz Koryo Krallığının varisi iken Çakal isminde birisiyle tanışmış ancak daha sonra onun bir kız olduğunu öğrenmişti. Onlar birbirlerine yakınlaşırken Togon hayatlarına girmişti. Yuan İmparatorluğunun sürgün prensi Togon Sunyang’ı bir erkek olarak bilmiş ve Sunyang tarafından defalarca kurtarılmıştı. İmparatoriçe Ki dizisinin en can alıcı noktası da Sunyang’ın Wang Yu dan bir çocuk sahibi olması ancak bunu kendilerinin bilmemesidir.

Sunyang Wang Yu dan bir bebek doğurmuş ancak o bebek Yom Byuns’un adamı ile birlikte bir uçurumdan aşağı düşmüştü. Bebekten ümidini kesen Sunyang uzun yıllar sonra Yuan’ın varisi olarak karşısına çıkan Maha’nın kendi oğlu olduğunu öğrenmişti. Ne acıdır ki Maha da Yom Byuns’un adamları tarafından okla zehirlenmiş ancak zehiri vücudundan atamayan Maha ölmüştü. Onun ölümü Wang Yu ve Sunyang’ı çok üzmüştü. Acılar içinde geçen seneler Wang Yu ve Sunyang’ın aşkını köreltememiştir. Togon ise her zaman Wang Yu yu düşman görmüş, Sunyang’ı belki de ondan daha fazla sevmiştir.

Sunyang Yuan İmparatorluğunun Ana imparatoriçesi olmuştur. Wang Yu da yeniden Koryo kralı ünvanını bizzat Sunyang’ın elinden almıştır. Herşeyin iyi olduğu bir zamanda Togon kendi çocuğu sandığı Maha nın Wang Yu dan olduğunu öğrenmiş ve Wang Yu u bizzat Koryo ya giderek kendisi öldürmüştür. Wanh Yu ölürken bile ona ders vermiştir. Sunyang senin için hayatını kaç defa riske etmişken sen onu öldürmeyi düşündün, hayatta ve ölümümde her zaman onu koruyacağım diyerek son nefesini vermiştir. Sunyang onun cansız bedenini kollarına almış ve saatlerce başında göz yaşı dökmüştür.blank

Wang Yu nun hayatından daha fazla Sunyang’ı sevmesi aslında Togon için bir milat olmuştur. Togon ölmeden evvel Sunyang’a karşı, muhalif ne kadar kişi varsa hepsini öldürmüştür. Sunyang, Nyang, Leydi Ki ve son olarak İmparatoriçe Ki aklı, zerafeti, cesareti ve bilgeliği ile herkesi kendisine hayran bıraktıran ve bir devre imzasını atan güçlü bir kişilik. Onu sevmekte, onun düşmanı olmakta çok zor ve fedakarlık ister. Koskoca El Temur’un bile hakkından gelen Leydi Ki acaba en fazla kimi seviyordu?

Kim Junsu – I Love You Sunyang-Wang Yu Aşk Klibi

İmparatoriçe Ki Wang Yu Sunyang Aşkı Özel Klip I Love You (4 Yorum)

  1. Şimdiye kadar izlediğim en güzel dizi, gerek zekası gerek güzelliği ile sunyanga hayran olmamak elde değil.diğer oyunculardan çok başarılı hepsi de rolünüm hakkını vermiş.tebrik ediyorum.

  2. Şimdiye kadar izlediğim en güzel dizi, gerek zekası gerek güzelliği ile sunyanga hayran olmamak elde değil.diğer oyunculardan çok başarılı hepsi de rolünüm hakkını vermiş.tebrik ediyorum.

  3. Çok sağolun elinize emeğinize sağlık gerçekten izlerken ve özetlerini okurkan çok keyif aldığım bir diziydi ayrıca sunyang benim kendimde olan bir şeyi farketmemi sağladı ve bence sunyang wang yo yu daha cok sevdi

    • İlgilinize teşekkür ederim. Keşke bütün diziler böyle olsa. Sunyang bir devre mührünü basan nadir kadın şahsiyetlerden birisidir. Dizide gerçekten çıkarılması gereken bir çok ders var. Bence yönetici olmak isteyenlerin defalarca izlemesi gereken bir film.