Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Neden Yayınlanmıyor?

Sen Anlat Karadeniz dizisi izleyicileri de de yıl başı tatiline dizinin en heyecanlı yerinde  yakalandılar. Size şuanda ki durumu söyleyim Trabzon Sürmene’de devam eden Sen Anlat Karadeniz  setinde şuanda kimse kalmadı. Tüm set ekibi ve Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncuları 3 haftalık uzun bir araya daha yıl başı gelmeden çıktılar.

Aslında Sen Anlat Karadeniz oyuncuları için bu ara ilaç gibi geldi. Hem tatil hem iş olarak kullanacaklar bu uzun arayı. Yaklaşık 4 aydır Trabzon’da ve sürekli çalışır durumda oldukları için hepsi çok yoruldu ve bir ara tatili hak ettiler.

Sen Anlat Karadeniz dizisi 36. bölümde kızlar Vedat’ı öldürmeye teşebbüs etmekten ve Vedat’ı kaçırıp alı koymaktan hapse girdiler. Herkes yaşanan bu kötü olayda kendini sorumlu tuttu ama asıl suçlu hiç biri değildir. Tüm bu olanların asıl suçlusu Vedat Sayar’ın kendisiydi. Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm resimleri

Aslında biz Sen Anlat Karadeniz senaryosuna alıştık. Hepimizde iyi biliyoruz; Tahir kızları dışarı çıkarmak için bir plan yapacak. Vedat’ın bir açığını yakalayan Tahir Vedat’ı tehdit edecek ve Vedat’ta şikayetini geri alınca tutuklanan kızlar çıkacak; ama yine de insan Nefes ile Yiğit’in Balım ile Asiye’nin ayrılmasını üzülüyor senaryo da olsa.

Sen Anlat Karadeniz Neden Yayınlanmıyor?

Sen Anlat Karadeniz Atv ve diğer özel kanalların yeni yıl reklam tekliflerini beğenmemesi yüzünden yayınlanmıyor. Bir çok firma iflas ettiği veya bir çok firmada kemer sıkma politikası uyguladığı için kanallar eskisi gibi para kazanamayacak. Kanallar para kazanamazsa dizilere de para akmayacak. Dizi sektörü alıştı bölüm başı 250.000 TL’lik oyuncu ücretlerine; ancak o zamanlarda reklam verenler kendi reklamlarının yayınlanması için ihaleye girip inanılmaz saniye başı paralar ödüyorlardı. 2019 yılında ne yazık ki böyle kızışan ihale kalmadı. Kimse parasını saçmak istemiyor. Tüm firmalar adam akıllı fiyatlar teklif ediyor ve ihaleler kanalların beklediği rakamların çok altını bile görmüyor. Sen Anlat Karadeniz neden yok

Yani 2018 de var olan kriz 2019’da da kendini iyiden iyiye gösterecek gibi. Kanallar ise bu ihalelerde verilen tekliflerin yükselmesini bekliyor. Bu nedenle de ortak karar olarak 21 ocak haftasına kadar bekleme ve firmaları kızıştırma kararı aldılar. Zaten Sen Anlat Karadeniz gibi devasa maliyeti olan bir dizi ocak ayında bu reklam ücretleri ile yayınlansa Atv’ye sadece zarar ettirir.

Türkiye’de saniye başına en yüksek reklam teklifi alan ikincisi dizisi Sen Anlat Karadeniz oldu. Zaten Sen Anlat Karadeniz  dizisi Türkiye’nin geçen sezon en çok izlenen dizisiydi bu sezon yerini Trt 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’a kaptırdı.

Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm 2 ocak çarşamba günü yayınlanmayacak. Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm 23 ocak çarşamba akşamı 21:00 da yayınlanacak. Sen Anlat Karadeniz izleyicisi Nefes ve Tahir’in kavuşmasını izlemek için üç hafta sabretmek zorunda kalacak.

Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Çıkacak?

Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm fragmanın ne zaman paylaşılacağı belli değil ancak Sen Anlat Karadeniz 37. bölüm fragmanın 16 ocak çarşamba akşamı yayınlanması muhtemel.

Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı

Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Neden Yayınlanmıyor? (2 Yorum)