İkimizin Yerine 132. Bölüm Özeti 17 Ocak Gizemli Adam Kim?

İkimizin Yerine dizisi 132. bölümü ile 17 Ocak perşembe akşamı ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisinin 17 ocakta ekranlara gelecek bölümünde Bairon sözünü tutacak mı? İzleyip görelim

İkimizin Yerine 132. Bölüm Özeti

Anandi, Phuli ve Gulli, insanlara İngilizce okuyabiliyorlar mı diye sorar. Sonunda birine okuturlar. Adam yüksek sesle okuyunca kimse bir şey anlayamaz. Çocuk Anandi’ye mektubun kalp fonksiyonuyla ilgili olduğunu ve birisinin onu sahte mektupla kandırdığını söyler. Phuli gülmeye başlar. Anandi, gerçek mektubu sakladığını düşünerek Phuli’yi kovalar. Phuli, Jagdiş’in verdiği mektup olduğunu söyler.

Bir daha kine uygun bir mektup yazdırmaya söz verir. Anandi üzülerek bir dahakine kadar bekleyemeyeceğini söyler. Phuli sonra Jagdiş’in Hintçe yazılan gerçek mektubunu Anandi‘ye verir. Anandi mutlu. Phuli ve Gulli dondurma yerken Anandi mektubu okumaya oturur. Jagdiş, dersine iyi çalıştığını, her gece dua ettiğini, Nandu‘nun çok yaramaz olduğunu yazmıştır.

Dadisa‘dan bahsetmek istemiyorum, seni özlüyorum ve karşılaşınca beni nasıl tanıyacağını merak ediyorum yazmış. 18. doğum gününde Anandi ile buluşacağına söz vermiş. Anandi mutlu. Anandi, Jagdiş’in bisikletleri ne kadar çok sevdiğini hatırlayarak, bir bisikletle fotoğraf çektirir. Yine o bıyıklı gençle çarpışır. Anandi gidip Jagdiş için bir flüt alır. Bıyıklı genç gelip flütü elinden kapar ve güler.

kimizin Yerine 132. Bölüm resimleri

Bende flüt istiyordum diyerek flütü çalmaya çalışır. Anandi, Jagdiş‘e aldığı flüt kullanıldığı için üzülür ve geri almak ister. Genç reddeder. Gulli genci dövmek için Anandi‘ye sopa verir, ama genç bisikletle kaçar. Anandi üzülerek kızlara eve gidelim der. Evde Krişna Anandi’ye Kazan’ın hapisten dün tahliye edildiğini söyler.

İkimizin Yerine 132. Bölüm Özetinde Anandi mutlu. Fakat Krişna Kazan’ın yerini hiç bilmediklerini söyler. Anandi, Govind‘i arar. Bago perişan halde ağlayarak Kazan nerede acaba diye endişelenir. Anandi, Bago‘nun itirazlarına rağmen derhal oraya gitmeye söz verir ve Phuli ile birlikte gider. O Jaipur’a varınca, Bago’yu teselli eder ve polise gidip kayıp ihbarı yapar. Komiser ihbarla ilgilenmez ve onlarla dikkatsizce konuşur. Anandi, komisere görevini yapmadığı için kızar.

Yüksek rütbeli birisi oraya gelir ve Anandi’yi dinleyince komiseri azarlar. Kayıp ihbarını kabul eder. Anandi, hapishaneye gider ve Kazan’ın hapis arkadaşı Murari ile görüşür. Murari Anandi’yi görmesine memnun olur ve Kazan’ın erken tahliye edilmesine çok sevindiğini söyler.

Anandi, onun hala eve ulaşmadığını söyler. Murari şok olur. Anandi, Kazan’ın ona bir şey söyleyip söylemediğini sorar. Ama Murari bir şey bilmediğini söyler. Anandi giderken getirdiği atıştırmalıkları ona verir. Murari onu kutsar.

kimizin Yerine phuli

İkimizin Yerine 17 Ocak Özeti Devam Ediyor

Anandi, Murari‘den bir fikir alır ve Govind’le birlikte, köyde insanların günah yıkadıkları kutsal Gang nehrine gider. Orada ellerindeki fotoğrafla Kazan’ı sorarlar. Anandi, herkese dağılıp aramaları gerektiğini söyler. Bago ve Anandi bir yöne giderken, Phuli ve Govind de diğer yöne gider. Sonunda Bago Kazan‘ı bulur. Anandi de onu takip eder. Kazan törenini bitirir ve Bago’yu görünce şaşırır.

Anandi, yıllar sonra Kazan‘ı görünce şaşırıp bakakalır. Bago, ona haber vermeden gittiği için Kazan’ı azarlar. Anandi‘yle birlikte onu aramaya geldiklerini söyler. Kazan, Anandi’nin de geldiğini duyunca heyecanlanır. Kızını tanımak için kalabalığı taramaya başlar. Bago, ona Anandi’yi gösterir. Phuli ve Govind de oraya gelir. Anandi, Kazan’ı görmenin sevinciyle ağlar. Kazan da ağlar. Anandi koşarak babasına sarılır.

Bago, Kazan‘a seni Anandi ve Phuli’nin yardımlarıyla bulduk der. Kazan çok mutlu. Kazan Bago’ya hapiste kazandığı parayı verir. Herkes eve gitmeye karar verir. Kazan‘lar köye dönerken, bir köylü Sumitra ve Bairon‘un evde onları beklediklerini bildirir. Anandi bunu duyunca eve koşar. Sumitra ve Bairon‘u selamlar ve evdeki herkesi sorar. Kazan‘lar da gelir. Bairon Kazan‘ın tahliyesine sevindiğini söyler.

İkimizin Yerine 17 Ocak Özetinde Anandi herkes için çay yapmaya gider. Gulli oraya gelir ve Bago onu Kazan ile tanıştırır. Bairon Anandi’nin doğum gününü gündeme getirir ve bunu Bilaria’da tüm aile üyeleriyle birlikte görkemli bir şekilde kutlamak istediğini söyler. Anandi utanarak herkes gelecek mi diye sorar. Sumitra Dadisa dışındaki herkesin geleceğini söyler. Çünkü Dadisa gelmek için çok yaşlıdır. Sonra Anandi’ye kimi sorduğunu biliyorum, merak etme o da gelecek der. Anandi utanarak gülümser.

kimizin Yerine 17 ocak resimleri

Bairon, Kazan’a Anandi‘yi doğum gününden bir gün sonra eve götüreceğini söyler. Kazan kötü hisseder ve Anandi ile daha çok vakit geçirmek ister. Bairon, uğurlu tarihin o gün olduğunu söyler. Anandi, evine gitmeye heveslidir ve bu yüzden Kazan kabul eder. Sumitra Anandi’ye, Jagdiş’in de geleceğini söyler. Anandi çok mutlu.

Phuli, Anandi‘nin vedasına kadar onunla kalacaktır. Gece Anandi ve Phuli biraz sohbet ederler. Bilaria‘da doğum günü hazırlıkları, Jetsar‘da da veda töreni hazırlıkları var. Sumitra, Bairon’dan Jagdiş’i arayıp ne zaman geleceğini öğrenmesini ister. Jagdiş okul arkadaşlarıyla doğa yürüyüşü yapıyordur. Bairon, Jagdiş’in hocasıyla konuşur.

Hoca onun yürüyüşe çıktığını ve 2-3 gün telefonuna ulaşılamayacağını söyler. Sumitra, Jagdiş Anandi’nin doğum gününe zamanında gelemeyeceği için üzgün.

İkimizin Yerine 17 Ocak Fragmanı