İkimizin Yerine 133. Bölüm Özeti 18 Ocak Jagdiş‘in Büyük Sürprizi

İkimizin Yerine dizisi 18 ocak cuma akşamı 133. bölümü ile ekranlarda olacak. İkimizin Yerine 133. bölüm özetinde Jagdiş‘in sürprizi Anandi‘yi şok edecek.

İkimizin Yerine 133. Bölüm Özeti

Anandi doğum günü şenliklerine hazırlanırken Gulli gelip ona iltifat eder. Anandi ve Phuli’nin yeni arkadaşı Meena da gelir. Kızlar Anandi’nin koca evi ve veda töreni hakkında konuşurlar. Phuli, Anandi’ye Jagdiş‘i nasıl hayal ettiğini sorar. Anandi, uzun boylu, adil, bıyıksız ve zayıf birisi olarak der. Phuli gülümser.

Dadisa ve Jagdiş hariç tüm aile oraya gelir. Anandi, Jagdiş’in nerede olduğunu merak ederek kalabalığa bakar. Kazan herkesi ağırlar. Dadisa sağlığı yüzünden, Jagdiş ise yürüyüş için gelememiştir. Bairon‘lar Anandi’yi isteyince Phuli onu getirir. Anandi, Phuli’den Jagdiş‘i göstermesini ister. Phuli, homini gırtlak şişman birine işaret eder.

Anandi üzgünce gerçekten Jagdiş o mu diye sorar. Phuli evet der. Meena ve Gulli güler. Anandi, Jagdiş‘in midesini kontrol edemez hale geldiğini söyler. Anandi herkesin duasını alır ve Nandu ile konuşur. Sumitra ona, Jagdiş‘in gelemediğini söyler. Anandi, Phuli’nin şaka yaptığını anlar ve Jagdiş‘in gelemediğine üzülür. Dans başlar ve Anandi milleti izlerken Jagdiş‘i özler.

Herkes dans ederken Phuli Anandi’yi ortaya çeker. Anandi neşeyle dans ederken uzun boylu bıyıklı bir adam ona yaklaşır. Adam Anandi’nin elini tutar. Herkes şaşkın. Anandi şok ile ona bakınca parkta onunla alay eden adam olduğunu hatırlar. Ne cesaretle elimi tutarsın diye kızar. Adam ee ne yapacaksın der.

Anandi ona tam tokat atacakken Phuli onu durdurur. Adam, yıllarca beklediğin kişiyi tokatlayacak mısın diye sorar. Phuli o senin kocan deyince, Anandi yine benimle dalga mı geçiyorsun der. Phuli bu sefer gerçek olduğunu söyler. Jagdiş bıyık ve beresini çıkarıp Anandi’ye gülümser. Hepsi gülümser. Anandi sevinir.

Anandi utanıp kaçarken Jagdiş flüt çalar. Anandi çok mutlu. Bairon bizimle gelmediğine üzüldüm der. Jagdiş, o zaman bu sürpriz ne olacaktı der. Jagdiş ve Anandi dans ederler. Phuli Jagdiş‘ten yardımları için ödül ister. Anandi bunu duyunca şok olur ve sen bunu biliyor muydun diye sorar. Bairon, işte o yüzden seni görmeye geldi der. Tekrar dans ederler. Phuli Jagdiş‘e Anandi‘den gözlerini çek daha sonra bakarsın der. Jagdiş artık onu bırakmam, onun yokluğunda çok acı çektim der.

Meena Gulli’yi aramaya gider. Bazı sesler duyar ve Jagdiş‘in arkadaşlarının içip içip güldüklerini görür. Oraya gider ve içki içtikleri onlara bağırır. Gençler onu yollamaya çalışır, ama Meena reddeder ve onlar şikâyet etmekle tehdit eder. Gençler, biz Jagdiş’in arkadaşlarıyız bu yüzden bize saygı duyman gerek diye onu uyarır.

Meena onların içmesine engel olmaya çalışır. Sarhoş çocuklardan biri, Meena’yı da içmeyi teklif eder. Ona sarkıntılık yaparak içmeye zorlar. Meena kaçar. Gençler panikle şişeleri saklar ve giderler. Meena koşarak Anandi‘ye sarılır ve herkesin önünde yüksek sesle ağlar. Herkes ne olduğunu sorar.

Jagdiş‘in arkadaşları korkmuş halde oradadır. Anandi Meena’ya ne olduğunu sorar. Meena bazı erkeklerin ona yanlış yaptığını söyler. Herkes ona erkeklerin kim olduğunu sorar. Meena Jagdiş‘in arkadaşlarına işaret eder. Herkese, onları içki içerken görüp durdurmaya çalıştığını anlatır. Beni zorla içirmeye çalıştılar der.

İkimizin Yerine 133. Bölüm özetinde Gençler suçlamaları reddeder ve biz kaybolan çantamızı ararken o gelip bize bağırdı derler. Bairon, Jagdiş‘in arkadaşlarını çocukluktan beri tanıdığı için böyle bir şey yapacaklarına inanamaz. Meena titrerken Anandi onu destekler. Jagdiş de onlar asla böyle bir şey yapmaz diye arkadaşlarını destekler.kimizin Yerine 18 ocak resimleri

İkimizin Yerine 18 Ocak Özeti Devam Ediyor

Meena’nın abisi gelip gençleri dövmekle tehdit edince olay daha da büyür. Sarpanç, Jagdiş arkadaşlarını desteklese de gençlerin özür dilemesi gerektiğini söyler. Gençler bunu reddederler. Meena’nın abisi bu olayın kardeşimin koca evindeki hayatını etkilemesinden korkuyorum der. Sarpanç gençler itiraf etmediği sürece Anandi’nin vedasının olmayacağını söyler.

Jagdiş buna çok kızar. Erkekler kavga etmeye başlar. Kazan Anandi‘yi, Phuli ile birlikte gönderir. Anandi, Jagdiş‘le konuşur ve ona Meena’nın asla yalan söyleyemeyeceğini söyler. Bir kere arkadaşlarıyla konuşması gerektiğini söyler. Eğer masumlarsa, Meena’ya karşı onları desteklerim der.

Jagdiş, arkadaşlarına Meena’yı gerçekten içmeye zorladınız mı diye sorar, ama gençler inkâr ederler. O sırada Gulli ve Nandu oraya bir alkol şişesi getirip oynamaya başlarlar. Herkes şaşırır. Gehna Nandu’ya şişeyi nereden aldığını sorar. Nandu karanlık odada bir çantada bulduğunu söyler. Jagdiş arkadaşlarına öfkeyle bakar.

Gençler hatalarını itiraf eder ve özür dileyip giderler. Jagdiş Meena ve Sarpanç‘tan özür diler. Gece Anandi ve Phuli, hediyeleri açarken birisi içeriye taş atar. Kızlar pencereye koşarlar ve Jagdiş‘i görürler. Jagdiş mabette Anandi ile buluşmak ister. Anandi gönülsüzce Phuli’nin de gelmesini ister.

İkimizin Yerine 18 Ocak özetinde Jagdiş mabette Anandi‘yle buluşunca Phuli‘yi yollar. Jagdiş, Anandi’ye evlerindeki son doğum gününde hediyeleri açtıkları zamanı hatırlatır. Anandi neden beni buraya çağırdın der. Jagdiş tamam gidelim diyerek gitmek ister. Anandi elini tutarak onu durdurur.kimizin Yerine 133. Bölüm resimleri

Hediye ettiği eteği anlatır. Jagdiş benim için hiç giymedin der. Anandi giydim ama sen yoktun der. Jagdiş o hala duruyor mu diye sorar. Anandi durduğunu söyler. Jagdiş onu üstünde görme arzusunu ifade eder. Anandi artık çocuk değiliz der. Jagdiş, ne, yetişkin bir koca karısını etekle göremez mi der. Anandi eğer böyle konuşacaksan giderim der. Jagdiş onun elini tutar. Jagdiş diz çöker ve Anandi‘nin bacağına bir halhal bağlar. Anandi mutlu. Anandi duygusallaşır.

Jagdiş onun gözyaşlarını siler. Jagdiş, diğer halhalı bana hediyemi verince alacaksın der. Anandi ne istediğini sorar. Jagdiş onunla Jetsar’a gitmesinin en büyük hediye olacağını söyler. Anandi bunu alacaksın der. Jagdiş yoksa geri dönerim derken Anandi onun ağzını kapatıp ağlar. Jagdiş ona sarılır.

Anandi, Jagdiş’e nasıl göründüğümü hiç hayal ettin mi diye sorar. Ben hep seni merak ederdim der. Jagdiş, ne kadar güzel olduğunu bildiğim için merak etmem gerekmedi der. Anandi nasıl bildiğini sorar. Jagdiş, gizlice onu görmek için yıldönümü, doğum günü, bayram vb. gibi vesileler ile Bilaria’ya geldiğini söyler.

Anandi etkilenir ve Jagdiş’in onu görmesine rağmen susmak zorunda kaldığı zamanlarda kötü olduğunu hisseder. Jagdiş, sadece verdiği sözün bunu yapmasını engellediğini, yoksa  büyüklerin kararına aldırmadığını söyler. Phuli, Anandi’yi çağırmaya gelir. Jagdiş, Anandi’ye yarın onunla vakit geçirmeye söz verir.

Phuli ve Anandi gider. Ertesi sabah, diğerleri otururken Kazan veda töreni için hazırlık yapar. Sumitra, Anandi’den çay yapmasını ister. Anandi, Jagdiş onu bir yere götürmeye söz verdiği için yapamayacağını söyler. Hepsi bizde oraya gelelim derken, Jagdiş mazeret üretir. Büyükler gülerek çocuklara gitmelerini söylerler.

Anandi ve Jagdiş tapınağa gider. Anandi, Jagdiş’e her bayramda oraya geliyordum derken cümleyi “dilek ağacına ip bağlardın“ diye Jagdiş tamamlar. Ben de her bayram ve evlilik yıldönümümüzde buraya seni görmeye geliyordum der. Anandi mutlu. Jagdiş onu dilek ağacına götürür ve dileği yerine geldiği için Anandi’nin ipliğini çözer.

Büyükler Bago nerede kaldı diye merak ederken Jagdiş ve Anandi gelir. Anandi’nin vedası saat 4’ten önce yapılmalıdır. Kazan, Bago‘yu beklemeden devam etmeleri gerektiğini söyler. Anandi buna üzülür. Kazan onu teselli eder ve yakında Bago ile onu görmeye geleceğine söz verir. Anandi üzülerek kabul eder. Veda töreni yapılır.

Anandi, annesinin üzülmemesi için Phuli‘den gece onunla kalmasını ister. Gulli, Anandi’ye senden başka hiç arkadaşım yok beni de yanında götür der. Anandi, Gulli’den kalıp ailesine iyi bakmasını ve dersini iyi çalışmasını ister. Kazan, Bairon’a Anandi’ye iyi bakmasını söyler. Anandi, tüm köylülerine veda eder. O sırada Bago gelip Anandi’ye seslenir. Anandi onu görünce çok sevinir.

Bago, mabedden aldığı  kutsal ipi Anandi ve Jagdiş’e bağlar. Sumitra’dan Anandi’ye iyi bakmasını ister. Ağlayarak kızına veda eder. Anandi, ailesiyle Jetsar’a gelir. Ev çok güzel süslenmiştir. Anandi çok mutlu. Sumitra ondan içeri girmesini ister. Anandi sol ayağıyla girecekken Dadisa dur diye bağırır. Dadisa, Anandi’ye sol ayağıyla girdiği için aptal olduğunu söyler.

Dua tepsisini getir diye Sugna’yı çağırır. Sugna ve Şiyam oraya gelir. Anandi onları görmesine çok sevinir. Sugna, Anandi’yi karşılar ve Anandi sağ ayağıyla eve girer. Dadisa sadece bir ayağında halhal olduğunu fark edince sebebini sorar. Jagdiş, bir yerde düşmüştür der. Anandi Dadisa’nın duasını almak ister ama Dadisa ilk önce bir dulun duasını almaması için bağırır. Önce Sugna ile görüşmesini söyler.

Anandi, Sugna ve Şiyam’a sarılır, Varun ve kızını sorar. Şiyam ve Sugna birbirine bakıp ve çocukların evde olduklarını söylerler. Anandi sonra Dadisa’nın duasını alır. Jagdiş bahaneyle gider. Dadisa Anandi’yi inceler ve güzel göründüğünü beyan eder. Ama huyların aptalsa, güzelliğin önemsiz der. Anandi, onun tüm talimatlarını hatırladığını söyler ama Dadisa şüphelidir.

Basant gelip Anandi’yi Dadisa‘dan kurtarmaya çalışır. Dadisa Anandi’ye bileklik verir. Anandi evine bakarak geçmişi hatırlar. Dadisa etrafına bakıp geri döndüğünü kabul etmesini ister. Anandi dua odasına gider ve ailesini mutlu etmesi için dua eder.

İkimizin Yerine 133. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 133. Bölüm Özeti 18 Ocak Jagdiş‘in Büyük Sürprizi (1 Yorum)

  1. Hint dizisi ikimizin yerine çok güzel merakla bekliyorum her bölümünü severek izliyorum.