10 Bin Adım Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Gain Platformu)

1 ocak 2020 de yayın hayatına başlayacak Gain Platformunun en önemli dizisi olacak  10 Bin Adım dizisinin yapımcılığını Zamkinos Filmden Faruk Özerten ve Nisan Ceren Göçen üstlenecek. 10 Bin Adım dizisinin yönetmenliğini Duygu Güzel Meriç üstlenirken senaryo da Engin Günaydın’a sevilen senarist ve oyuncu Devin Özgür Çınar da destek verecek.

Her bir bölümü 10 dakikadan oluşacak ve dikey format ile ekranlara gelecek 10 Bin Adım dizisi bir açıdan da sosyal sorumluluk projesi olacak ve izleyiciye sağlıklı bir yaşam için 10 bin atması gerektiği vurgulanacak.

10 Bin Adım Dizisi Konusu: 10 Bin Adım dizisinde her gün beraber yürüyerek 10 bin adım atmaya karar veren Ezgi ve Memet’in eski sevgilisiyken yol arkadaşına dönen  komik hikayeleri anlatılacak. 10 bin adim dizisi afisi

10 Bin Adım Dizisi Oyuncuları

Engin Günaydın (Mehmet)

29 Ocak 1972 doğumlu olan Engin Günaydın 48 yaşının içindedir. Aslen Tokatlı olan Engin Günaydın Türkiye’nin en çok sevilen komedyenlerindendir. Daha önce tiyatro sahnelerinde fırtına gibi esen Engin Günaydın Avrupa Yakası dizisinde hayat verdiği Burhan Altıntop karakteri ile izleyicinin aklına kazındı. 2011 de Muhteşem Yüzyıl’da Gül Ağa olarak yer alan Engin Günaydın 2014’de de Galip Derviş dizisinde başrol de yer almıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Engün Günaydın 2018 de Garnti BBVA için kamera karşısına geçmiştir.

Sevilen oyuncu ve yazar Engin Günaydın 10 Bin Adım dizisinin aynı zamanda erkek başrol oyuncusu olacak. Farklı hikayesi ile tam bir dijital dizi olması beklenen 10 Bin Adım dizisinde Engin Günaydın bir babaya hayat verecek.

Engin Gunaydin 10 bin adim dizisi

Devin Özgür Çınar (Ezgi)

Devin Özgür Çınar 21 Haziran 1973 Zonguldak doğumludur ve 47 yaşının içindedir. Devin Özgür Çınar senarist ve oyuncudur son olarak ise Kalbimdeki Deniz dizisinde Hülya karakteri ile yer almıştır.

Ezgi Emlakçıdır. Mehmet ve Emre’nin eski sevgilisidir. 

devin ozgur cinar

Ferit Aktuğ (Emre)

Ferit AKTUĞ 1978 İstanbul doğumludur ve 43 yaşının içindedir. Daha önce Aramızda Kalsın ve  Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde başarı ile yer alan Ferit Aktuğ son dönemde Geleceğin Starı ve Şans Kapıyı Çalınca Yarışmasında yer almıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur daha sonradan oyunculuk dersleri almıştır. Ferit Aktug 10 bin adim

Firuze Özdemir (Burcu)

Güzel sesi ile Mesut Süre’nin radyo programına konuk olan Firuze Özdemir Rabarba’da da çıkmaktadır. Güzel doğal ve sempatik bir kız olan Firuze Özdemir ilk oyunculu deneyimini 10 Bin Adım dizisi ile yaşayacaktır. Firuze Özdemir evlidir. Firuze Ozdemir 10 bin adim burcu

İçimdeki Ses filminin ve Galip Derviş dizisinin senaryolarını yazan Engin Günaydın 3 yıl aradan sonra 10 Bin Adım isimli yeni bir dizi için senaryo hazırladı. Daha önce bir çok kez oyunculuk teklifini reddeden Engin Günaydın Filli Boya’nın eski sahibi Gözde Akpınar’ın sahibi olduğu Gain Dijital İçerik Platformu için 10 Bin Adım dizisini yazacak ve dizinin başrolünde yer alacak.

Etiketler

Yorum yaz