13 Şubat Üç Kız Kardeş Neden Yok? 74. Bölüm

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinde sonunda beklenen oldu. Üç Kız Kardeş dizisi 3. sezonun sonunda gün değiştirmek zorunda kaldı. Salı akşamları Survivor All Star, Yabani ve Ben Bu Cihana Sığmazam gibi rakipleri olan Üç Kız Kardeş dizisi nispeten kolay bir günde yayınlanmasına rağmen yine de 3 reyting başarını geçemiyor. Kanal D Üç Kız Kardeş dizisi için her ne kadar kısa zaman içinde final kararı alsa da Üç Kız Kardeş dizisi yapımcısı kanaldan son bir şans istedi. 3 sezondur Üç Kız Kardeş dizisinden çok iyi kar eden Kanal D Üç Kız Kardeş dizisinin gününü değiştirerek diziye son bir şans verdi; ancak görünen o  ki Üç Kız Kardeş dizisine yapılan bu pansuman işe yaramayacak.

13 Şubat Üç Kız Kardeş Neden Yok?

13 Şubat Üç Kız Kardeş Neden Yok? Üç Kız Kardeş dizisi normalde 13 Şubat 2024 salı akşamı 74. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacaktı; ancak düşük giden reytingleri sonrası gün değiştirme kararı alınca Üç Kız Kardeş  dizisinin 74. bölümü 17 Şubat 2024 cumartesi akşamı ekranlarda yer alacak.

Üç Kız Kardeş dizisi gün değiştirdiği için 13 Şubat 2024 salı günü değil 17 Şubat 2024 cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Üç Kız Kardeş  dizisi eğer cumartesi akşamları da 3 reytingin üzerine çıkamazsa bu durumda Üç Kız Kardeş  dizisi eğer 4 hafta daha cumartesi akşamları düşük reyting alır ve bekleneni veremezse bu durumda Üç Kız Kardeş  dizisi için tahminlere göre mart ayı ortalarında final kararı verilecek.

Üç Kız Kardeş 74. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Üç Kız Kardeş 74. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusuna cevap verelim. Kesin olarak Üç Kız Kardeş dizisi 74. bölümü ile 17 Şubat 2024 cumartesi akşamı izleyicisi karşısında olacak. Üç Kız Kardeş dizisi 17 şubat 2024’ten itibaren artı her hafta cumartesi akşamı ekranlarda olacak.

Üç Kız Kardeş Final mi Yapacak? Üç Kız Kardeş Ne Zaman Final Yapacak?

Üç Kız Kardeş dizisi yağmurdan kaçarken doluya tutulacak gibi görünüyor. Üç Kız Kardeş dizisinin yayınlandığı salı akşamları doğru düzgün bir dizi yok; Üç Kız Kardeş eğer salı akşamı 3 reyting alıyorsa cumartesi akşamları 2 reyting bile alamaz. Cumartesi akşamları Gönül Dağı, Kardeşlerim ve Kopuk gibi çok önemli rakipleri var. Üç Kız Kardeş dizisi eğer Kopuk dizisini de geçemezse bu durumda Kanal D Üç Kız Kardeş dizisini 4 bölüm de ekranda tutmaz.