2 Nisan Mucize Doktor Yayınlanacak mı? Var mı? 29. Bölüm Ne Zaman?

Mucize Doktor Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri. 26 mart akşamı Mucize Doktor dizisi 28. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Tüm Türkiye’nin merakla izlediği Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünün 2 nisan 2020 de yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Bir çok dizi 30 mart 5 Nisan haftasında yeni bölümleri ile ekranlarda olamayacak. Peki Mucize Doktor dizisi 2 nisan da yayınlanacak mı? İşte cevabı

Mucize Doktor 2 Nisan da Yayınlanacak mı?

Mucize Doktor dizisi çekimleri Korona Virüs’ün en çok kol gezdiği hastanelerden birinde Medical Park Pendik  hastanesinde çekiliyor. Bu nedenle de Mucize Doktor oyuncuları ve set ekibi ciddi tehdit altında. Mucize Doktor dizisi bu nedenle de ilk sete ara veren dizilerden biri oldu. Mucize Doktor dizisi iki haftadır sette değil. Bu nedenle de 2 nisan 2020 perşembe akşamı Mucize Doktor dizisinin yayınlanma ihtimali yok zira Mucize Doktor dizisinin 29. bölümü çekilmedi. Aldığımız bilgiye göre Mucize Doktor dizisinin 29. bölüm çekimleri yapılırken dizi setine ara verilmiştir. 2 Nisan Mucize Doktor yayınlanacak mı

Mucize Doktor 29. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Mucize Doktor dizisinin 29. bölüm çekimleri ilk fırsatta yapılacak ancak Korono Virüs ne yazık ki çekimlerin yapılmasına izin vermiyor. Mucize Doktor dizisi için setlere iki hafta ara verilmişti; ancak bir kez daha çekimler ertelenecek; zira ülkede her an sokağa çıkma yasağı getirilebilir. Bu yasak ile birlikte zaten setlerde çekim yapma imkanı resmi olarak kalmayacak. Özellikle 65 yaş üstünü getirilen sokağa çıkma yasağı da Mucize Doktor’un sete çıkmasına engel.

Türkiye de Korono Virüs tehlikesi günden güne artmakta 26 martta Türkiye’de 1200 yeni vaka tespit edildi. Türkiye de vaka sayıları bu şekilde artmaya devam ettikçe zaten Mucize Doktor’un yeniden sete çıkma şansı kalmayacak.

Mucize Doktor 29. Bölüm bence mayıs ayına kadar ertelenecektir. Tabi bu bizim tahminimiz; ancak görünen o ki işler tüm dünyada olduğu gibi Türkiye de hızlıca kötüye gidecek. MF yapım oyuncu sağlının paradan daha önemi olduğunu düşünüyor bu nedenle de ortalık düzelmeden Mucize Doktor sete çıkamayacak.