Bir Zamanlar Çukurova 2 Nisanda Yayınlanacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Türkiye’nin en pahalı dizilerinden biri. Aynı zamanda Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi de olan Bir Zamanlar Çukurova dişi 2 nisan 2020 Perşembe akşamı 62. Bölümü ile yayında olması bekleniyor. Sabah Gazetesi TV yazarı Yüksel Aytuğ Atv dizileri konusunda bir açıklama yaptı. Yüksel Aytuğ köşe yazısında Atv dizilerinin Korona Virüs arası vermeyeceğini yazdı. Bu da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2  nisan da yayınlanacağı anlamına geliyor.

Diğer taraftan da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin perşembe akşamları en büyük rakibi olan Mucize Doktor dizisi yokken Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2 nisan akşamı 20 reytingin üzerine çıkmasını bekliyor. Bu da Atv’nin 2 nisan akşamı yayınlayacağı reklamlar için oldukça yüksek bir ücret alması anlamına gelir. Atv zaten yüksek olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi maliyetlerini ancak böyle karşılayabilir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 9 nisan akşamı da yayınlanabilir zira Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 63. bölümü de Atv’nin elinde hazırdır; Çünkü Bir Zamanlar Çukurova dizisi 6 bölüm stok şeklinde yayına giren bir dizi. Geçen sezon Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezondan 6 bölüm çekip çekimlere ara vererek büyük bir çığır açmıştı.Bir Zamanlar Çukurova 2 Nisan var mı yok mu

Bir Zamanlar Çukurova  2 nisan da var mı Yok mu ?

Bize gelen bilgiye göre Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 62. bölümü 2 nisan perşembe akşamı yayında olacak. Atv ülkenin içinde bulunduğu zor zamanda insanları evde tutup virüsün yayılmasına engel olmak için karar zarar durumuna bakmadan elinde ki dizilerin yeni bölümünü yayınlayacak; zaten Turkuaz Medyaya da bu yakışırdı.

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 62. bölümü 2 nisan 2020 perşembe akşamı 20:45 de yeni bölümü ile yayında olacak.

Nazan Kesal Bir Zamanlar Çukurova’ya Dahil Olacak

Nazan Kesal Sevda Çağlayan karakteri ile Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 62. bölümünde diziye dahil olacak.

Bir Zamanlar Çukurova 62. Bölüm 2 Nisan Fragmanı