Bir Zamanlar Çukurova Demir Geri Dönecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4. sezon afişi yayınlandı ve artık izleyici Murat Ünalmış’ın hayat verdiği Demir karakterinin yeni sezonda dizi de yer almayacağına inandı; ancak sosyal medyada bir çok söylenti dolaşıyor ve izleyicinin kafası karışıyor. İzleyicinin kafasında Bir Zamanlar Çukurova Demir Geri Dönecek mi? sorusu var.

Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde konak baskını sonrası Demir vurulmuş ve sonra da kaçırılmıştı. Hakan Gümüşoğlu’nun adamı Kenan’ın isteği ile basılan konakta Demir kaçırılmıştı. Demir hapisten kaçıp bir de ölüsü bulunmadığı için konak baskını yaptırıp kendine ölü süsü verildi söylentileri dolanacak ancak gerçeğin öyle olmadığı kısa zamanda anlaşılacak.

Demir ile Hakan Gümüşoğlu’nun düşmanlığı 10 yıl öncesine dayanmakta. Aslında Hakan Gümüşoğlu ve Demir eski ortaklarmış ancak şirket Demir’in ortaklıktan ayrılması ile batmış bu durum da Hakan Gümüşoğlu da Demir’e düşman olmuştur.

Hakan Gümüşoğlu Bir Zamanlar Çukurova’da Demir ‘i Kaçırttı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde baskından sonra Demir’in ölüsünün bulunmaması Demir’in ölü ya da diri olarak kaçırıldığının ispatı. Şimdilik izleyici alışana kadar Demir karakteri senaryo da sıcak tutulsa da gerçekte kesin olarak Demir karakteri Bir Zamanlar Çukurova dizisine asla geri dönmeyecek.

Bilindiği üzere daha önce Murat Ünalmış ile Kerem Alışık arasında bir sorun olduğu bu nedenle de Murat Ünalmış’ın 3 sezondu yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldığı söylentileri duyulmuştu; bu söylentilerin ardıdan Murat Ünalmış’da diziden ayrılınca izleyici söylentilerin gerçek olduğuna inandı. Son çıkan haberlerde ise Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde Ali Rahmet Fekeli karakterine hayat veren Kerem Alışık’ın da diziden ayrılacağı duyuldu. Bir çok izleyici acaba Kerem Alışık diziden çıkarsa Murat Ünalmış diziye geri döner mi sorusunu sormaya başladı.

Bir Zamanlar Çukurova Demir Geri Dönecek mi? bu sorunun kesin cevabı hayır

Bir Zamanlar Çukurova Demir Geri Dönecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisin de Demir Yaman karakterine hayat veren Murat Ünalmış’ın ayrılmak istemesi sonrası yapım ekibi diziyi bitirme yada farklı bir hikayeye yönlendirme arasında gitti geldi ve sonunda Bir Zamanlar Çukurova dizisi farklı bir hikaye ile yola devam etme kararı aldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir karakteri olmadan aylarca süren çalışmalar sonrası yeni bir hikaye yazıldı ve bu yeni hikaye ile dizi yoluna devam edecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine Murat Ünalmış dönmek istese hatta ücretinde de %50 indirim yapmak istese bile ki bu durum imkansız Demir karakteri yeni hikayeye monte edilemez. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir karakterinin Fekeli karakterinin diziden ayrılması sonrası hikayeye geri döneceği tamamen saçmalık ve açık bir yalandır. Baz sosyal medya sayfaları daha fazla takipçi alabilmek için bu tür yalanlar söylüyor inan izleyiciler ise bir hiç uğruna kandırılıyor.

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova’ya Geri Dönecek mi?

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova’ya Geri Döneceğini söyleyenler tamamen yalan söylemekte ve izleyicinin duyguları ile oynamaktadır. Bir Zamanlar Çukurova Demir Geri Dönecek mi?  sorusunu cevaplamaya çalıştık sorularınızı yorumlar kısmı ile sitemize ulaştırabilirsiniz

Bir Zamanlar Çukurova Demir Geri Dönecek mi? (6 Yorum)

  1. Latin Amerika’nın Demir’in dönmesini beklemesinin bir anlamı yok.
    Ana karakterlerden biri olan Yizmas öldü, bu yüzden zuleyha’nın Demir’e aşık olacağını öğrenince şok oldu, bu yüzden halkı Demir ile mutlu bir son tuttu. ikinci ana kahramanı öldürmemek ve dördüncüde bir hikaye uydurmak başka bir pembe dizi yapmak ve Demir’le bu mükemmel prodüksiyona iyi bir son vermek daha mantıklı değil. Dönmezse reytingin düşeceği açık. Yönetmenler lütfen Demir ve Züleyha ile bir final yapsın. Onca pandemiden sonra bu aşk hikayesinde bizi umutlandırd

  2. Bu diziye en çok yakışan karekter DEMİR ve FİKRETbaşka yakışan oyuncu yok birde fekeli bu dizi bu saçma oyuncularla izlenmiyor sezon berbat şu Betül sinir oldum şu iki adam düşman olan ayyy dizi tamamen fiyasko