Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir? İlayda Çevik Sevgilisi Kim?

Yıllar sonra Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir? sorusu cevabını buluyor. İlayda Çevik Bir Zamanlar Çukurova dizisine Betül karakteri ile dahil olacak. Son dönemde kadrosuna Hande Soral Ümit, Furkan Palalı, Fikret Fekeli karakteri ile dahil olmuştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2021 2022 yeni sezonunda yeni karakter ve yeni hikayesi ile yoluna devam edecek. Bir Zamanlar Çukurova Betül karakteri Şermin ve Sabahattin’in Fransa’da ki kızları olarak diziye dahil olacak.

Son dönemde Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak, Sen Çal Kapımı dizisinde Balca ve Gel Dese Aşk dizisinde Bahar karakterine hayat veren İlayda Çevik, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde de Betül karakteri ile yer alacak.

Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Betül Yamanların uzun süre tek torunu olmuştur. Demir Yaman’ın da desteğini arkasında gören Betül Fransa’ya okumaya diye gitmiş ama okuma haricinde her şey ile ilgilenmiştir. Babasından ayrı; Demir Yaman’dan ayrı; Hünkar Yaman’dan ayrı para alarak gönlünce gezen Betül Paris’te harika bir düğün yapmıştır. Paris’te evlendikten sonra Türkiye’ye gelecek olan Betül Yamanlar çitliğinde işlerin karışmasına yol açacak.

Betül hatırlanacağı üzere babasının evliliğine de ön ayak olmuş; babasına boşanma konusunda destek olmuş ve annesi Şermin ile de kötü olmuştu.

Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir? sorusunun cevabı belli oldu.

İlayda Çevik Sevgilisi

İlayda Çevik’in sevgilisi Alican Albayrak’tır. Savaşçı dizisinde tanışan ve partner olarak aşk yaşayan İlayda Çevik 3 yıldır aşkına sahip çıkmaktadır.