Uyanış Büyük Selçuklu Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni

Uyanış Büyük Selçuklu Neden Final Yapıyor?  sorusu cevabını buldu. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde büyük bir kriz çıktı. Uyanış Büyük Selçuklu  dizi setinde çıkan tartışmalar sonrası huzursuz olan yapımcı Akli Film altın yumurtlayan tavuğunu kesti. Akli Film Uyanış Büyük Selçuklu dizisi için kısmi final kararı aldı.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinde Sultan Alpaslan Dönemi Başlıyor

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Selçuklu döneminde Sultan Melikşah dönemi anlatılıyordu; bir çok dizi de hikaye ilerlerken Uyanış Büyük Selçuklu  dizisinde hikaye geriye gidecek ve Sultan Alpaslan dönemi anlatılacak.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi son dönemde hikayesinin gerçek tarihten uzaklaşması ile çok eleştiri almıştı. Üzerine bir de sette Covid krizi çıkınca iki haftada bir bölüm çekilememişti. İşlerin ilerlememesinden oyuncular ile birlikte yapımcı da da rahatsızlık meydana getirdi ve Akli Film Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde komple konuyu ve oyuncu kadrosunu da değiştirdi.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinde Oyuncu Kadrosu Tamamen Değişiyor

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin oyuncu kadrosu baştan aşağı değişecek. Uyanış Büyük Selçuklu başrol oyuncuları Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun ile Sevda Erginci diziden ayrılacak. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Barış Arduç Sultan Alpaslan karakterine hayat verecek.

Trt 1 yönetiminden oldukça iyi bir bütçe alan Akli Film Baruş Arduç’tan başka bir çok tanınan isim ile sözleşme imzalayacak ve Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yep yeni kadrosu ve hikayesi ile devam edecek. Uyanış Büyük Selçuklu Neden Final Yapıyor?  sorusu cevabını buldu. çünkü sette kavga çıktı

Uyanış Büyük Selçuklu Ne Zaman Final Yapacak?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 35. bölümü ile sezon finali yapacak; Uyanış Büyük Selçuklu dizisi için şuan alınan fiili bir final kararı alınmasa da gerçekte 35. bölüm sezon finali değil final olacak; çünkü iki dizinin konu birliği haricinde hiç bir ortaklığı olmayacak.

Uyanış Büyük Selçuklu Neden Final Yapıyor? sorusunu bir çok izleyicimiz soruyor; onlara Uyanış Büyük Selçuklu final yapmıyor sezon finali yapıyor diyebiliriz.