Gönül Filmi Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi

Gönül Filmi Oyuncuları belli oldu. 2021 de vizyona çıkacak Gönül filminin başrol oyuncuları Hazar Ergüçlü ve Erkan Kolçak Köstendil olacak. Bu sezon Show TV de final yapan Çukur ve Alev Alev dizilerinde yer alan ikili ilk kez partner olacak.

Gönül filmi yönetmeni Soner Caner olurken Gönül Filmi nerede çekiliyor sorusu da cevabını  buldu. Gönül filmi haziran 2021 de Antalya’da çekilecek. Bir çok yapımcı pandemi sonrası için hazırlıklarını yapmaya başladı. Gönül Filmi de pandemi sonrası açılan sinemaların ilk filmlerinden olacak.

Gönül Filmi Oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü ve Erkan Kolçak Köstendil’in yanı sıra bir çok genç oyuncunun da yer alacağı açıkladı.

Gönül Filmi Oyuncuları

Hazar Ergüçlü

Gönül Filmi Oyuncuları arasında yer alan Hazar Ergüçlü 1 ocak 1992 de Kıbrıs’ta  doğmuştur ve 29 yaşındadır. Medcezir dizisi ile tanınan Hazar Ergüçlü son dönemde Hakan Muhafız, Ahlat Ağacı, Analar Anneler ve Yüksek Sosyete  gibi dizilerde yer almıştır. 1.68 metre boyunda, 54 kilo olan Hazar Ergüçlü  Onur Ünlü ile sevgilidir. Hazar Ergüçlü 2021 yazında Blue TV için aynı zamanda Saklı dizisini de çekecek. Gonul Filmi Hazar Erguclu

Erkan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil 16 Ocak 1983 de Bursa’da dünyaya gelmiştir ve 38 yaşının içindedir. oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik ve senarsitlikte yapan Erkan Kolçak Köstendil çok yönlü bir kişiliktir. Ulan İstanbul dizisinde hayat verdiği Karlos karakteri ile tanınan ve çok sevilen Erkan Kolçak Köstendil Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Familya gibi dizilerden sonra Bir Deli Sevda ve Çukur dizilerinde yer almştır. 4 sezondur Çukur’da Vartolu Saadettin / Salih Koçovalı karakterine başarı ile hayat vermektedir. Erkan Kolçak Köstendil meslektaşı Cansu Tosun ile sevgilidir. Erkan Kolçak Köstendil 74 kg olan Erkan Kolçak Köstendil 181 cm boyundadır. Erkan Kolcak Kostendil gonul filmi