Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı? Fekeli Ölüyor

Kerem Alışık 2 sezondur yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova’a dizisinden ayrılma kararı aldı. Hatırlanacağı üzere 3. sezonda Bir Zamanlar Çukurova dizisinden bir çok başrol oyuncusu ayrılmıştı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4. sezonunda diziden Kerem Alışık ayrılacak. Peki Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı?

Hakan Gümüşoğlu karakteri ile İbrahim Çelikkol’un diziye dahil olmasının ardından farklı bir hikaye ile yoluna devam edecek olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde artık Fekeli karakteri için de senaryo da hiç yer kalmadı. Hatırlanacağı üzere geçen sezon diziden Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş de ayrılmıştı. Dizi de Fekeli karakterinin yeğeni Fikret karakterine hayat veren Furkan Palalı’nın da ayrılmasın ardından Ali Rahmet Fekeli ile alakalı hiç bir karakter dizinin senaryosunda kalmamıştı.

Bir çok izleyici Kerem Alışık’ın Bir Zamanlar Çukurova dizisinden 3. sezonun sonunda ayrılmasını bekliyordu ancak dizinin yeni sezon hikayesi ile bağlantı yine Kerem Alışık’ın hayat verdiği Ali Rahmet Fekeli karakteri üzerinden yapılacağı için Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda da 2 bölüm yer alacak. Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisinden 30 eylül 2021 de yayınlanacak 106. bölümü ile ölerek veda edecek. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4. sezonunda diziden Kerem Alışık ayrılacak. Peki Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova'dan Neden Ayrıldı? çünkü kerem alışık seneye bu zamanlara devam edecek

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı?

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 106 veya 107. bölümünde diziden ayrılmak zorunda kalacak. Bir çok izleyici Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı? sorusunu soruyor. Kerem Alışık’ın Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılması tamamen senaryo gereğidir. Aslında Bir Zamanlar Çukurova dizisi tamamen 3. sezon sonunda bitecek 4. sezona kalmayacaktı; ancak dizi çok sevilince yapımcılar bir sezon daha uzatmak için çok farklı bir hikaye yazdırdılar; bu hikayede de Fekeli karakterine yer yok.

Benim tahminimce zaten Kerem Alışık’tan sonra yeni hikayesi ile Bir Zamanlar Çukurova dizisi çok uzun süre devam edemeyecek ve ocak 2022 de final yaparak ekranlara veda edecektir. Tabi Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni hikayesi çok sevilir dizi reytinglerini de arttırabilir; az da olsa bu da bir ihtimal.

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan Ölerek Ayrılacak

Uzun yıllar sonra geldiği memleketi Adana’dan ancak ölüsü çıkacak olan Fekeli diziye yeni dahil olan Hakan Gümüşoğlu tarafından öldürülecek ve diziden ayrılacak

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan Sonra Hangi Dizi de Yer Alacak?

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldıktan sonra yaz sezonundan beri sunmaya devam ettiği “Seneye Bu Zamanlar” isimli programı sunmaya devam edecek ve başka bir dizi de yer almayacak. Bir kaç reklam işi ile de anlaşma yapan Kerem Alışık çok önemli bir değişiklik olmazsa bu sezon dinlenecek.

Bir Zamanlar Cukurova fekeli oluyor

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı? Fekeli Ölüyor (1 Yorum)

  1. bence uzatmaya gerek yok dizinin demirbaşları gitti bide züleyhayı yedi kocalı hürmüze çevirdiniz bence iyice saçmaladınız bitirin gitsin bütün jönleri kadının kocasımı yapacaksınız bu nedir ya