İmkansız Oyuncuları Karakterleri (Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular)

Med Yapım’ın yeni dizisi İmkansız’ın oyuncuları belli oldu. İmkansız oyuncuları arasında Hazal Kaya ile Buğra Gülsoy da yer alacak. Amazon ekranlarında 2017 de yayınlanan Oasis dizisinden uyarlanacak İmkansız dizisi bir bilim kurgu dizisi olacak. 2032 İstanbul’da geçen bir hikayenin anlatılacağı İmkansız dizisi yoksulluk ile mücadele eden bir dünya anlatılacak.

Cuma akşamları Fox TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak İmkansız dizisinin yönetmenliğini Arda Sarıgün üstlenecek.

İmkansız Oyuncuları

Hazal Kaya

1 Ekim 1990 da İstanbul doğumlu olan Hazal Kaya 31 yaşının içindedir. Ali Atay ile evli olan ve bir evladı olan Hazal Kaya İstanbul İtalyan Lisesi mezunudur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Hazal Kaya çocukluk çağında reklamlarda yer almış ve aktif olarak bale yapmıştır. En önemli çıkışını yine çocuk yaşta yer aldığı Aşk-ı Memnu dizisi ile yaşayan Hazal Kaya daha sonra Adını Feriha Koydum, Maral: En Güzel Hikayem ve Bizim Hikaye gibi dizilerde yer almıştır. Evladı dünyaya geldikten sonra oyunculuktan uzak kalan Hazal Kaya Pera Palas isimli internet dizisinde yer almıştır. Hazal Kaya 2021 de ise İmkansız oyuncuları arasında başrolde yer alacak. Hazal Kaya 1.58 metre boyunda, 49 kilo ağırlığındadır.Hazal Kaya imkansiz dizisi

Buğra Gülsoy

Geniş bir oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekecek İmkansız oyuncuları arasında yer alan Buğra Gülsoy daha önce de Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde hayat verdiği Sultan Melikşah karakteri ile dünyaya oyunculuk dersi vermiştir.  22 Şubat 1982 de Ankara da dünyaya gelen Buğra Gülsoy 39 yaşının içindedir. Mahsun Kırmızıgül tarafından keşfedilen Buğra Gürsoy oyunculuğa üniversite döneminde çıktığı tiyatro oyuncuları ile başlamıştır. Aşk Yeniden dizisi ile çok büyük bir çıkış yakalayan Buğra Gülsol son dönemde Kızım, 8. Gün ve Azize dizilerinde yer almıştır. 175 cm boyunda olan Buğra K4aya Nilüfer Gürbüz ile evlidir.

İmkansız Oyuncuları arasında hazal kaya ve uğra gülsoy da var

Mehmet Ozan Dolunay

Mehmet Ozan Dolunay İmkansız oyuncuları arasında yer alacak. Daha önce  Zalim İstanbul ve İyi Günde Kötü Günde dizilerinde yer alan Mehmet Ozan Dolunay 1991 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Makine mühendisi olan Mehmet Ozan Dolunay Koç Üniversitesinde eğitim alırken Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasında yarışmış ve ekran ışığı beğenilince oyunculuk teklifi almıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile  oyunculuğa başlayan Mehmet Ozan Dolunay Yüksek Sosyete, Lise Devriyesi ve Darısı Başımıza gibi dizilerde yer almıştır. Melisa Şenolsun ile sevgili olan Mehmet Ozan Dolunay 1.79 metre boyunda, 76 kilodur.Mehmet Ozan Dolunay imkansız dizisi oyuncusu oldu. Dizi de serseri bir karaktere hayat verecek

İmkansız dizisinin isim değiştirme ihtimali de var; şuanda dizinin ismi kulislerde İmkansız olarak geçiyor. İlerleyen dönemde İmkansız dizisinin oyuncu kadrosuna yeni oyuncuların da dahil olması bekleniyor. İmkansız dizisine yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir.