Derya Pınar Ak Kimdir? Kaç Yaşında Biyografisi

Derya Pınar Ak Uzak Şehrin Masalı oyuncuları arasında yer almaya hak kazandı. Çekimleri Kars’ta yapılan Uzak Şehrin Masalı dizisinde Derya Pınar Ak dizi de Umay’ın kızı Nisa’ya hayat verecek. İstanbul’da yaşasa da bölgeyi yakından tanıyan Derya Pınar Ak hem oyunculuk yetenekleri ile hem de güzelliği ile izleyicileri büyülemeye hazır. Uzak Şehrin Masalı dizisi ile büyüyen 18 yaşında ki İstanbullu genç dizi ve film oyuncusu Derya Pınar Ak’ı yakından tanıyalım. İşte Derya Pınar Ak Kimdir sorusunun cevabı

Derya Pınar Ak Kimdir 18 yaşında genç bir dizi ve film oyuncusudur

Derya Pınar Ak Kimdir?

Cadı Üçlemesi filmi ile ilk kez kamera karşısına geçen Derya Pınar Ak  en önemli kamera önü deneyimini Uzak Şehrin Masalı dizisi ile yaşayacak. İcon Talent oyunculuk ajansı ile çalışan Derya Pınar Ak bir çok çocuk oyuncu gibi Leyla Şirin  Ajans’ın keşfettiği bir isimdir. Exxen’in hükümsüz dizisinde de İnci karakteri ile yer alan Derya Pınar Ak 18 yaşının içindedir. Seyahat etmeyi ve denizi çok seven Derya Pınar Ak aktif olarak tiyatro ile de ilgilenmektedir.

Derya Pınar Ak Kaç Yaşında?

Derya Pınar Ak tahminimizce 18 yaşının içindedir. 3 yıldır aktif olarak sosyal medya kullanan Derya Pınar Ak @deryapinarak kullanıcı adı ile sosyal medyada yer almaktadır.

Derya Pinar Ak resimleri

Uzak Şehrin Masalı dizisinin tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları

Uzak Şehrin Masalı Nisa Kimdir?

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Nisa Umay’ın kızıdır. Nisa babası ile hiç bir zaman iyi anlaşamamış her zaman sorunlar yaşamıştır. Annesi ile birlikte babasından kaçan Nisa lise öğrencisidir. ZEngin bir hayattan fakir bir hayata geçiş Nisa’yı çok yoracaktır.