Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları Yönetmeni Senaristi

Uzak Şehrin Masalı oyuncuları belli oldu. Uzak Şehrin Masalı oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Barış Kılıç ve Timur Acar ve Begüm Birgören de yer alacak.

Uzak Şehrin Masalı yapımcısı: Uzak Şehrin Masalı yapımcılığını 25 Film üstlenecek.
Uzak Şehrin Masalı senaristi: Uzak Şehrin Masalı dizisi senaristi Can Sinan olacak.
Uzak Şehrin Masalı yönetmeni: Uzak Şehrin Masalı dizisinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan olacak.

Uzak Şehrin Masalı Nerede Çekilecek? : Uzak Şehrin Masalı dizisi çekimleri Kars’ta yapılacak. Uzak Şehrin Masalı dizisinde hikaye ilerledikçe Kars’tan İstanbul’a çekimler alınacak.

Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları

 Aslıhan Güner (Umay)

Aslıhan Güner Kılıç 17 Aralık 1987 de İstanbul da hayata gözlerini açmıştır ve 34 yaşındadır. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk dersleri alan Aslıhan Güner özellikle Diriliş: Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Karaca Hatun karakteri ile çok sevilmiştir. Son dönemde Kehribar ve Kızılelma dizilerinde yer alan Aslıhan Güner ilk oyunculuk deneyimini ise Sırlar Dünyası dizisi ile yaşamıştır. Oyuncu Mert Kılıç ile evli olan Aslıhan Güner 170 cm boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır.

Umay 2 çocuk annesi dünyalar güzeli bir kadındır. Umay Affan ile evlenip Kars’ın zengin ailelerinden biri olan Demirkanlara gelin gitti. İlk yıllarda her şey yolunda gibi görünse de Umay’ın büyük çocuğu  Melik, Williams sendromu ile doğunca bunu kabullenemeyen Affan Umay’a işkence etmeye başladı. Umay bu işkencelere dayanamadı ve çocuklarını bu işkenceden kurtarmak için baba evine kaçtı. Umay’ın yolu eski bir mafya olan Kürşat ile kesişti ve Umay’ın hayatı tamamen değişti. 

Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları arasında yer alan Aslıhan Güner dizi de başrolde yer alacak

Barış Kılıç (Kürşat)

Metresler oyuncuları arasında yer alan Barış Kılıç 21 Şubat 1978 Malatya doğumludur ve şuanda 43 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan barış Kılıç Adını Feriha Koydum dizisi ile tanındı. 2014 de Güllerin Savaşı dizisinde hayta verdiği Ömer karakteri ile Türkiye’nin sevilen başrolleri arasında yer alan Barış Kılıç son olarak Evlat Kokusu  ve Yasak Elma dizilerinde yer almıştır.

Kürşat abisi Tuncel ile yıllar önce memleketleri Adana’dan çıkmış İstanbul’a iş bulma umuduyla gitmiştir. İstanbulda kirli işere karışan abi kardeş kısa sürede mafya ayağından zengin oldu; ancak kirli işler Kürşat’ın başını yaktı; önce karısını ve çocuğunu öldürdüler sonra da parasını aldılar. Yaşananlardan kendisin suçlayan Kürşat her şeyi geride bırakıp yurt dışına gitti; ancaj ama geçmişini ve alacağı intikamı unutamayan Kürşat bir gece Ermenistan sınırından tekrar Türkiye’ye girmeye çalıştı; yaralı olan Kürşat Umay ile karşılaştı ve aşık oldu.

baris kilic uzak sehrin masali

Timur Acar (Affan)

Daha önce Söz ve Babam Çok Değişti dizilerimde yer alan Timur Acar izleyiciyi Kertenkele dizisi büyülemişti. 22 Aralık 1979 Sakarya doğumlu olan Timur Acar 42 yaşının içindedir. İlk olarak Akasya Durağı dizisi ile tanıdığımız Timur Acar dizi de hayat verdiği Arif karakteri ile tanınmıştır. Gürcü asıllı bir ailenin çocuğu olan Almanya da çocukluğunu geçirmiştir. 9 Eylül Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Timur Acar 2016 yılında Eda Özerkan ile evlenmiştir. Bir kız evladı babasıdır. Timur Acar özellikle Çakallarla Dans serisi ile de çok sevilmiştir.

Affan zengin bir aile olan Demirkanların tek oğluydu; paraları olsa da Affan hep babasından şiddet gördü. Gençliğinde kadınlarla düşüp kalkarak acularını bastırmaya çalıştı Affan; bir gün Umay’ı gördü aşık oldu; tüm kötü özelliklerinden vazgeçti; tam her şey yoluna girdi derken Affan’ın engelli bir oğlu oldu ve Affan bunu kabul edemedi yeniden alkole başladı ve başka kadınlara gitmeye başladı. Çok sevdiği Umay’ı ve oğlunu sürekli döven Affan Umay evden kaçınca Umay’sız yaşamayacağını anladı. 

Timur Acar iyi aile babasi oyuncusu

Begüm Birgören (Sonay)

Son olarak Bir Deniz Hikayesi ve vurgun dizilerinde yer alan Begüm Birgören 1982 doğumludur ve 39 yaşındadır. Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama mezunudur. Ömre Bedel dizisinde hayat verdiği Ömür karakteri ile çok sevilmiştir. Son olarak ise Umuda Kelepçe Vurulmaz İnci karakteri ile yer almış ama dizi tutmamıştır.

Sonay Umay’ın ablasıdır. Anne ve babasını kaybeden Sonay kız kardeşi Umay’ı bırakıp Urfalı Serhat ile evlendi. Serhat taşımacılık yapıyordu; Kuzey Irak bölgesine gitti bir daha kimse Serhat’tan haber alamadı. Psikolojisi bozulan Sonay asla kocasının öldüğüne inanmadı ve her an gelecekmiş gibi ümitle bekledi. Babasının evine dönen Sonay küs olsa da kocasından kaçıp gelen kardeşi Umay’ı eve aldı ve barıştılar; ancak ikisi de bu ne olduğu belli olmayan adam Kürşat’a aşık olmuştu. 

Begüm Birgören Vurgun dizisi asya

Zeynep Eronat (Aliye)

Zeynep Eronat denince akla Hayatımın Aşkı dizisinde hayat verdiği Rezzan karakteri ile tanınmıştır. 9 Temmuz 1963’de İstanbul’da doğan Zeynep Eronat 56 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuarı mezunu olan deneyimli oyuncu Ankara Devlet Tiyatrosu’na bir çok tiyatro oyununda yer aldıktan sonra televizyona geçmiştir. İlk olarak Parmaklıklar Ardında dizisindeki Koğuş ağası Zeynep karakteri ile çok sevilen O Hayat Benim adlı dizide de Mücella karakterine hayat vermiştir. Kızıl Elma dizisinde hayat verdiği Meryem Kadıoğlu karakteri bir efsanedir.

Aliye Affan’ın annesidir. Kocasından yıllarca şiddet gören Aliye şimdilerde gelini Umay’ın yaşadıklarını normal olarak görür. Oğlu Affan’ın hatalarını örtmek ve sağlıklı bir toruna ulaşmak Aliye’nin hayattaki amacıdır.

Zeynep Eronat masal çiçeği dizisi

Eylem Tanrıver (Nuzhat)

Eylem Tanrıver 2016 da Kaçın Kurası dizisinde yer almıştır. Dizi de hayat verdiği Kiraz karakteri çok sevilmiştir. Eylem Tanrıver Varlı 1973 Mersin doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 1977 mezunudur. İzmit Şehir Tiyatrosunda çalışmış ve deneyim kazanmıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncusudur.

Nuzhat Demirkan ailesinin hizmetçisidir. Umay’ı çok sever; iyi kalpli bir kadındır. 

hercai keriman

Derya Pınar Ak (Elif)

18 yaşında ki güzel oyuncu Derya Pınar Ak uzak Şehrin Masalı dizisi ile en önemli oyunculuk deneyimi için Kars’ta izleyici karşısına çıkacak. Daha önce Hükümsüz isimli dijital dizi de yer alarak tanınan Derya Pınar Ak lise mezunudur.

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Elif Umay’ın kızıdır. Babası Affan’dan nefret etmektedir; zira o erkek çocuk isterken Elif kız olunca ona hiç bir zaman canı gönülden sarılmamıştır. 

Derya Pınar Ak Kimdir 18 yaşında genç bir dizi ve film oyuncusudur

Ali Berge – Murat

1950 İstanbul doğumlu olan Ali Berge 71 yaşındadır. İstanbul Belediye Konservatuarı Tiyatro eğitimi almıştır. Ali Berge; Murat karakteri ile Uzak Şehrin Masalı oyuncuları arasında yer alacak.

Murat Sonay’ın oğludur; babasının öldüğünü kabullen Murat annesini ile zor şartlarda yaşarken bir de teyzesi ile çocukların da mandıraya gelmesi Murat’ı mutsuz eder. 

uzak şehrin masalı dizisinde Murat karakterine ali berge hayat verecek

Baran Deniz Yüksel –  Melik 

Baran Deniz Yüksel BKM Mutfak oyuncularındandır. Çocuk oyuncu ilk kez Uzak Şehrin Masalı dizisi ile yardımcı başrol oyuncusu olarak yer alacak ve Umay’ın oğluna hayat verecektir. Kırmızı Oda dizisinde de çocuk oyuncu olarak yer alan Baran Deniz Yüksel bir dönemde çocuk oyuncu olarak Arka Sokaklar’da yer almıştır.

Melik Umay’ın oğludur. Williams sendromu ile doğmuştu bu nedenle de sürekli gülmektedir.uzak şehrin masalı dizisinde melik karakteri ile Baran Deniz Yüksel yer alacak.

Nisa Tekçe – Umay’ın Gençliği

Cem Film Yapım’ın oyuncusu olan Nisa Tekçe ilk kez Uzak Şehrin Masalı dizisinde yer alacak ve dizi de Umay karakterinin gençliğini canlandıracak. Nisa Tekçe Uzak Şehrin Masalı dizisinde bir çok Flashback sahnesinde yer alacak.

Derya Pınar Ak Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay’ın 15’li yaşlarına hayat verecek ve dizi de flashback sahnelerinde yer alacak.

nisa tekçe Uzak Şehrin masalı dizisinde umayın gençlik sahnelerinde yer alacak

Emin Ersin Sevindik – Yalçın Dayı

Emin Ersin Sevindik Uzak Şehrin Masalı oyuncuları arasında yer alacak. 1976 yılında Adana’da dünyaya gelen Emin Ersin Sevindik son dönemde Ramo dizisinde Boz karakterine hayat vermiş ve başarısı ile öne çıkmayı başarmıştır.

Yalçın Dayı Uzak Şehrin Masalı dizisinde Affan’ın korumalarından biridir. 

Emin Ersin Sevindik uzak şehrin masalı yalçın dayı karakteri ile kötü bir karakter de yer alacak

Dilan Demircioğlu (Beyza)

Daha önce Gel Dese Aşk dizisinde yer alan Dilan Demircioğlu şimdi de Uzak Şehrin Masalı dizisinde yer alacak. Tiyatro ile ilgilenen Dilan Demircioğlu Nesrin Namal Cast Ajansın oyuncusudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu olan Dilan Demircioğlu güzelliği ile dizi de yer alacak.

Beyza konağın hizmetlilerinden biridir. Beyza oldukça güzel ve çekici bir kızdır. Konakta ki Affan’ın adamlarının göz bebeğidir ancak o kimseye yüz vermez. Gözü yükseklerdedir. 

Dilan Demircioğlu uzak şehrin masalı oyuncuları arasında yer alacak

İrem Ecem Başarır (Besime)

İrem Ecem Başarır 1999 doğumludur ve 22 yaşının içindedir. 1.60 cm boyunda olan İrem Ecem Başarır 50 kg ağırlığındadır. İrem’in ilk dizi deneyimi Arıza dizisi olmuştur.

Besime Affan’ın dini nikahlı eşidir. Affan’dan hamile kaldıktan sonra Aliye’nin planı ile konağa gelmiştir. BeEsime’yi herkes nişanlısı kaçan bir kız olarak bilse de aslımda o Umay’ın kumasıdır. Umay gerçekleri öğrenene kadar karnında ki bebeğin Affan’dan olduğunu saklamıştır. Affan’a aşıktır. 

irem ece başarır de ilk dizi deneyimini uzak şehrin masalı dizisi ile yaşayacak

Gökhan Bekletenler (Fehmuz)

Zümrüdü Anka dizisinde Ömer karakteri ile yer alarak dikkat çeken Gökhan Bekletenler Uzak Şehrin Masalı oyuncuları arasında yer alacak. 25 ocak 1971 İzmir doğumlu olan Gökhan Bekletenler 49 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur; bir çok izleyici Gökhan Bekletenler’i Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Haçaturyan usta olarak tanır.

Fehmuz Affan’ın teyzesinin oğludur. İyi kalpli bir adamdır. Affan’ı pek sevmez davranışlarını onaylamaz ama yine de onun yanında olmak zorunda hisseder. 

Gökhan Bekletenler Uzak Şehrin Masalı dizisinde yer alacak

Gözde Tanır

Gözde Tanır ilk kez Uzak Şehrin Masalı dizisinde oyuncu olarak yer alacak. Gözde Tanır tiyatro ile ilgilenmektedir.

güzel oyuncu Gözde Tanır Uzak Şehrin Masalı oyuncuları arasında yer alacak

Uzak Şehrin Masalı Tanıtım Fragmanı

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay karakteri ile yer alacak olan Aslıhan Güner daha önce Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinde Yıldız karakteri ile yer almıştı. Daha önce Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin çekimleri için İstanbul dışında Ordu’da kalan Aslıhan Güner Uzak Şehrin Masalı dizisi için de uzun bir süre Kars’ta kalacak. Uzak Şehrin Masalı çekimleri Nerede?

Uzak Şehrin Masalı Dizisinden Ayrılan Oyuncular: Gonca Vuslateri

Allah Yazdıysa Bozsun Oyuncuları arasında yer alan Gonca Vuslateri 2 Eylül 1986 Bursa doğumludur ve 35 yaşının içindedir. Müjdat Gezen Tiyatro Merkezin de oyunculuk dersleri alan yetenekli oyuncu 18 senedir dizi sektörü içindedir. Ruhsar dizisi ile başladığı oyunculuk kariyerine  Aliye, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Tehlikeli Karım  ve Yalan Dünya gibi diziler ile devam etmiştir. Edip Burak Ertoğan ile sevgili olduğu bilinen Gonca Vuslateri 52 kg ağırlığında ve 163 cm boyundadır.Gonca Vuslateri uzak sehrin masali oyunculari

Yorum yaz