Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları Yönetmeni Senaristi

Uzak Şehrin Masalı oyuncuları belli oldu. Uzak Şehrin Masalı oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner de yer alacak.

Uzak Şehrin Masalı yapımcısı: Uzak Şehrin Masalı yapımcılığını 25 Film üstlenecek.
Uzak Şehrin Masalı senaristi: Uzak Şehrin Masalı dizisi senaristi Can Sinan olacak.
Uzak Şehrin Masalı yönetmeni: Uzak Şehrin Masalı dizisinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan olacak.

Uzak Şehrin Masalı Nerede Çekilecek? : Uzak Şehrin Masalı dizisi çekimleri Kars’ta yapılacak. Uzak Şehrin Masalı dizisinde hikaye ilerledikçe Kars’tan İstanbul’a çekimler alınacak.

Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları

 Aslıhan Güner (Umay)

Aslıhan Güner Kılıç 17 Aralık 1987 de İstanbul da hayata gözlerini açmıştır ve 34 yaşındadır. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk dersleri alan Aslıhan Güner özellikle Diriliş: Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Karaca Hatun karakteri ile çok sevilmiştir. Son dönemde Kehribar ve Kızılelma dizilerinde yer alan Aslıhan Güner ilk oyunculuk deneyimini ise Sırlar Dünyası dizisi ile yaşamıştır. Oyuncu Mert Kılıç ile evli olan Aslıhan Güner 170 cm boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır.

Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları arasında yer alan Aslıhan Güner dizi de başrolde yer alacak

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay karakteri ile yer alacak olan Aslıhan Güner daha önce Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisinde Yıldız karakteri ile yer almıştı. Daha önce Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin çekimleri için İstanbul dışında Ordu’da kalan Aslıhan Güner Uzak Şehrin Masalı dizisi için de uzun bir süre Kars’ta kalacak. Uzak Şehrin Masalı çekimleri Nerede?