Aşk Mantık İntikam Oyuncuları Senaristi Yönetmeni Kanalı

Aşk Mantık İntikam oyuncuları belli oldu. Aşk Mantık İntikam oyuncu kadrosunda Birgül Ulusoy, Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel yer alacak. Aşk Mantık İntikam dizisi ilk bölümü ile 18 haziran 2021 cuma akşamı 20:30 da izleyicisi karşısında olacak.

Aşk Mantık İntikam yapımcısı: Aşk Mantık İntikam dizisinin yapımcısı Medyapım ve No Dokuz Productions olacak.
Aşk Mantık İntikam yönetmeni: Aşk Mantık İntikam dizisinin yönetmeni Murat Öztürk olacak.
Aşk Mantık İntikam hangi kanalda: Aşk Mantık İntikam dizisinin kanalı Fox TV olacak.
Aşk Mantık İntikam ne zaman başlayacak? : Aşk Mantık İntikam dizisinin haziran 2021 de başlaması bekleniyor.
Aşk Mantık İntikam Hangi Diziden Uyarlama?: Aşk Mantık İntikam dizisi Cunning Single Lady isimli Güney Kore dizisinden uyarlanacak.

aşk mantık intikam oyuncuları arasında Mehmet Korhan Fırat da yer alacak

Aşk Mantık İntikam Oyuncuları

Burcu Özberk (Esra)

Aşk Mantık İntikam oyuncuları arasında yer alan Burcu Özberk 12 Aralık 1989 Eskişehir doğumludur. 32 yaşında olan Burcu Özberk son olarak Çocukluk dizisinde Ayşegül karakteri ile yer almış ama dizisi tutmamıştır. Afili Aşk dizisi ile büyük ün kazanan Burcu Özberk Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. 162 cm boyu ve 54 kg ağırlığında olan Burcu Özberk  son dönemde Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları, Şahane Damat gibi dizilerde yer almıştır. Burcu Özberk’in iş adamı Murat Kazancıoğlu’nun sevgilisidir.burcu ozberk

İlhan Şen (Ozan Korfalı)

19 Aralık 1987 Bulgaristan doğumlu olan İlhan Şen 34 yaşının içindedir. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği eğitimi alan İlhan Şen 2008 Best Model yarışmasını kazanmıştır. Şahin Tepesi dizisi ile ünlenen İlhan ŞEN son dönemde Mehmed Bir Cihan Fatihi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ramo dizilerinde yer almıştır. Son olarak Seni Çok Bekledim dizisinde hayat verdiği Erol karakteri ile tutunamayan İlhan Şen 1.89 boyun ve 82 kg ağırlığındadır.

Ozan Korfalı başarılı bir yazılım uzmanıdır. Yazdığı uygulama Türkiye’nin en çok indirilen uygulamaları arasına girmiştir. Soft Holdingin sahibidir. 

ilhan sen

Burak Yörük (Çınar)

26 Mayıs 1995 de İstanbul da dünyaya gelen Burak Yörük Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ben Onu Çok Sevdim ve 4N1K dizileri ile ismini duyurmayı başaran Burak Yörük çocuk dizi oyuncularından biridir. Son olarak final kararı alan Baraj dizisinde Tarık karakteri ile yer alan ve ününe ün katan Burak Yörük 1.88 metre boyunda, 74 kilo ağırlığındadır.

Çınar, Çağla’nın kardeşidir. 

bruak yoruk

Melisa Döngel (Çağla)

1999 yılında İstanbul da dünyaya gelen Melisa Döngel  22 yaşındadır. Elif dizisinde hayat verdiği Melis karakteri ile tanınmaya başlayan Melisa Döngel Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde ve Hilal Saral Atölye mezunudur. Son dönemde Hangimiz Sevmedik, Arka Sokaklar ve Bizim Hikaye dizisinde yer alan  Melisa Döngel 2020 de Aşk Ağlatır dizisinde yer almıştır. 1.74 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan Melisa Döngel iş adamı Deniz Şahin ile evlidir.

Çağla Ozan’ın ortağıdır. Ozan’a deliler gibi aşıktır. Ozan yatırımı Çağla’nın babasından almıştır. 

melisa dongel

Birgül Ulusoy

Aşk ve Mavi’nin Birgül’ü Birgül Ulusoy Aşk Mantık İntikam Oyuncularından biri oldu. Daha önce Kırgın Çiçekler, Küçük Gelin ve O Hayat Benim gibi dizilerde yer alan Birgül Ulusoy 1972 İstanbul doğumludur.birgul ulusoy

Mehmet Korhan Fırat (Ekrem)

Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Celal karakteri ile yer alan Mehmet Korhan Fırat 26 Ağustos 1988 de Erzincan da dünyaya gelmiştir. Şefkat Tepe, Nizama Adanmış Ruhlar ve Sungurlar dizisinde yer alan Mehmet Korhan Fırat Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Tufan karakteri en büyük çıkışını yakalamıştır.

Aşk Mantık İntikam dizisinde Ekrem Esra’nın abisidir. İşsiz aylak bir tiptir. 

mehmet korhan firat resimleri

Gözde Duru – Gaye

Son olarak Can Kırıkları dizisinde Pınar karakteri ile yer alan Gözde Duru şimdi de Aşk Mantık İntikam dizisinde yer aldı. Deniz Yıldızı, Al Yazmalım ve Beni Affet gibi günlük dizilerde de yer alarak ismini duyurmuştur.

Gozde Duru Ask Mantik Intikam dizisi

Günay Karacaoğlu (Zümrüt)

Günay Karacaoğlu 13 Mart 1971 de Kayseri de dünyaya gelmiştir. 50 yaşında olan Günay Karacaoğlu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro mezunudur. Yeditepe İstanbul, Hayati ve Diğerleri, Gençliğim Eyvah Günay Karacaoğlu’nun yer aldığı dizilerdendir.

Zümrüt Ozan’ın annesidir. 

Gunay Karacaoglu

Zeynep Kankonde (Menekşe)

Zeynep Kankonde Aşk Mantık ve İntikam oyuncuları arasında yer alacak. Son olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Pembe karakteri ile yer alan Zeynep Kankonde 3 Mart 1980 de Eskişehir dünyaya gelmiştir. 41 yaşında olan Zeynep Kankonde Anadolu Üniversitesinde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimler almıştır.  Ulan İstanbul dizisinde hayat verdiği Şehriban karakteri ile tanınan Zeynep Kankonde bir çok izleyiciye de kendini Yeni Gelin dizisi ile de tanıtmıştır.

Esra’nın annesidir. Restoran işletir. 

Zeynep Kankonde ask mantik intikam dizisi

Süleyman Atanısev (Yalçın)

Süleyman Atanısev 27 Ocak 1969 Bursa doğumludur ve 52 yaşının içindedir. 2014 de O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği İlyas karakteri ile sevilen Süleyman Atanısev usta bir tiyatro oyuncusu ve yönetmenidir.

Menekşe’nin eşidir. Spora önem verir; ama yaralı parmağa işemez. Yalçın kısa yoldan zengin olmaya çalışır ama hep girişimleri başarısız olur. 

Suleyman Atanisev oyuncu

Sevda Baş (Zeynep)

Aşk Mantık İntikam dizisi ile ilk kez bir dizi de yer bulma şansı yakalayan Sevda Baş tiyatro oyuncusudur.

Zeynep Esra’nın en yakın arkadaşı, kankasıdır. 

sevda bas oyuncu

Ceren Koç (Elif)

Ceren Koç 1993 İstanbul doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Son yıllarda Ver Elini Aşk ve Bay Yanlış gibi yazlık dizilerde yer alan Ceren Koç Güllerin Savaşı dizisi ile tanınmıştır.

Elif Ozan’ın kardeşidir. 

ceren koc oyuncu

Tarık Şerbetçioğlu (Musa)

Binnur Şerbetçioğlu’nun eşi olan Tarık Şerbetçioğlu Aşk Mantık İntikam oyuncuları arasında yer alacak. 1969 Balıkesir doğumlu olan Tarık Şerbetçioğlu 52 yaşının içindedir. Yaprak Dökümü dizisinin Muzaffer’i olarak tanınan Tarık Şerbetçioğlu yıllarını tiyatroya adamış bir isimdir.

Yardımcısıtarik serbercioglu oyuncu

Murat Karasu (Arif)

Murat Karasu Aşk Mantık İntikam oyuncuları arasında yer alacak. Son olarak Faik karakteri ile Vuslat dizisinde yer alan Murat Karasu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Bursa, Ankara ve İstanbul Devlet tiyatrolarında çalışmıştır. Aktif olarak Yeditepe Üniversitesi’nde eğitmen olarak çalışmaktadır.

Arif; Çınar ve Çağla’nın babasıdır. Ozan’ın finansmanı Arif olmuştur.

murat karasu

Sibel Şişman (Feraye)

Sibel Şişman 22 Ekim 1991 İstanbul doğumludur. 30 yaşında olan Sibel Şişman eğitimini İstanbul Üniversitesinde Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Daha önce Farklı Desenler ve Küçük Kıyamet gibi STV dizilerinde yaşayan Sibel Şişman daha sonra Yılanların Öcü, Yeter ve Siyah İnci  gibi bir çok dizide yer almıştır. Sibel Şişman dizi  özellikle de Yeter hayat verdiği Yonca karakteri ile çok sevilmiştir. Son olarak Seni Çok Bekledim dizisinde başarı ile Şebnem karakterine hayat vermiştir. sibel sisman

Mehmet Yılmaz

aşk mantık intikam oyuncuları arasında burcu özberk ve Burak Yörük de yer alacak

 

Yorum yaz

Aşk Mantık İntikam Oyuncuları Senaristi Yönetmeni Kanalı (1 Yorum)

  1. AŞK,MANTIK,İNTİKAM DİZİ BÜTÜNÜYLE MUHTEŞEM OLMUŞ.EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.LÜTFEN DİZİ KISA ZAMANDA BİTMESİN SEVEREK İZLİYORUZ. SAYGI VE SELAMLAR TEL:532 324 53 44