Kaçış Dizisi Oyuncuları (Engin Akyürek)

Engin Akyükrek ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde yer alacağı Kaçış dizisi çok yakında dünyanın en büyük dijital platformu Disney Plus ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. İşte Kaçış dizisi oyuncuları

Son dönemde dünya üzerinde artan Türk dizilerinin popülerliğini kullanmak isteyen Netflix kaçış adında yeni bir dizi için cast hazırlıklarına başladı. O3 Medya ve Same Filmin yapımcılığını üstlendiği Kaçış dizisinin senaryosuna sevilen senaristlerimizden Ali Doğançay üstlenirken dizinin yönetmenliğini ise dünyaca ünlü usta yönetmen Yağız Alp Akaydın yapacak. Kaçış dizisi Gaziantep ve Güneydoğu bölgesinde çekilecek.

Engin Akyürek’i daha önce Seferin Kızı dizisinde Sancar, Kara Para Aşk’ta Ömer ve Fatma Gül’ün Suçu Ne? de Ömer karakterleri ile izleyen  izleyiciler Kaçış dizisinde Engin Akyürek’i çok farklı bir rolde görecek. Psikolojik olarak da Kaçış dizisinde ki rolüne hazırlanmaya çalışan Engin Akyürek Tolga Sarıtaş ile çektiği Yolun Açık Olsun filminin çekimlerini tamamlamasından sonra tamamen Kaçış dizisine odaklandı.

Ekim ayında çekemlerine başlanacak ve mart 2022 de dijital platform Netflix’te yayına girmesi beklenen Kaçış dizisinde sadece Türk oyuncular yer almayacak; bir çok ülkeden usta oyuncular ile uluslar arası bir dizi kadrosu oluşturulacak. Netflix bu şekilde bir çok farklı ülke de ki üyelerine hitap etmek istiyor.

Kaçış Dizisi Oyuncuları

Engin Akyürek (Mehmet)

Kaçış dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak Engin Akyürek 12 Ekim 1981 de Ankara da hayata gözlerini açmıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya fakültesinde tiyatro eğitimi alan Engin Akyürek Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışma programına çıkarak kendisi ispat etme fırsatı yakalamıştır. Daha sonra sırası ile Yabancı Damat, Karayılan ve Fatmagül’ün Suçu Ne? dizilerinde yer alan Engün Akyürek Türkiye’nin tanınan oyuncularından olmayı başarmıştır. Son dönemde yer aldığı Kara Para Aşk ve Seferin Kızı dizileri ile artık dünyaca ünlü bir star olan Engin Akyürek’in şuanda Pınar Deniz ile sevgili olduğu söylentileri var. 187 cm boyunda olan Engin Akyürel 81 kg ağırlığındadır. Engin Akyürek Kaçış dizisinde Mehmet karakteri ile yer alacak.

Kaçış dizisinde Mehmet başarılı bir gazeteci ve savaş muhabiridir. 

Kaçış Dizisi Oyuncuları arsında engin akyürek de var

İrem Helvacıoğlu

Son olarak Seni Çok Bekleyeceğim dizisinde yer alan İrem Helvacıoğlu Kaçış dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. Daha önce Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteri ile yer alan İrem Helvacıoğlu 1990 yılında Almanya da dünyaya gelmiştir ve 31 yaşındadır. Babası Ankaralı olan İrem Helvacıoğlu oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. Behçet Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, No: 309  ve Güneşin kızları İrem Helvacıoğlu’nun kariyerinin ilk yıllarında yer aldığı dizilerdir. İrem Helvacıoğlu Eser Alp ile sevgiliyken mart 2021 de ayrılmıştır. İrem Helvacıoğlu 1.70 boyunda 55 kilo ağırlığındadır.İrem Helvacıoğlu KAçış oyuncusu oldu dizi de engin akyürek ile partner olacak

Onur Bay

Arka Sokakların sevilen oyuncusu Onur Bay Kaçış dizisi oyuncusu olarak ekranlarda yer alacak. Arka Sokaklar’dan ayrılıktan sonra Son Yaz dizisi ile ekranlara çıkan Onur Bay 1996 doğumludur ve 1.77 cm boyunda, 70 kilo alırlığındadır. onur bay Kaçış dizisi oyuncularından olacak. kadroda yer alacak

Kaçış dizisi oyuncuları belli olmaya devam ettikçe sayfamıza ekleyeceğiz; Kaçış dizisinde Engin Akyürek’in partnerinin de Türk olacağı yönünde bilgiler var kulislerde.